Moje Fotki

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 24 cze 2009, 09:07

To chyba ja wywołałem tę burzę, za co przepraszam, bo pewnie rozpoczęło się od mojego dopiusku do głosowania na zdjęcie miesiąca.... a chciałem dokładnie takiej dyskusji uniknąć, akwa Jakuba ryby Staszka i nie mam nic przeciwko publikacjom zdjęć ale przeczuwałem że może być kłótnia, a skąd wiem....?? Sam to ostatnio przechodziłem i podobne rzeczy zarzucało się mnie i Robertowi, ale podobnie jak inni koledzy, nadal będę publikował zdjęcia zbiorników z wystaw i jeśli będę miał okazję zapytać czy mogę to to zrobię, jeśli nie to i tak postąpię w 100% jak Tomek i wielu naszych kolegów, nie mniej jednak to jest konkurs nie na najlepsze zdjęcie miesiąca, rozgrywany wśród nas forumowiczów, choć tak jest zatytuowane, ale ujęcie w jak najlepszej formie artystycznej czegoś, co sami posiadamy, bynajmniej ja tak zrozumiałem ideę i formułę konkursu, i tylko do tego punktu mojej wypowiedzi odniosłem mój komentarz, wydaje mi się to bardzo sprawiedliwe, choć być może powinno się zmodyfikować nieco regulamin konkursu i zawrzeć punkt o dowolności tego, co pokazujemy na zdjęciach, pozdrawiam

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Diamond-Cukero » 24 cze 2009, 09:15

Stachu - Arowaną i pyszczakami nie handluje tylko Dyskowcami !

Nie aktualne , miałem na to jedno zdjęcie zgodę właściciela ryb .
Mam arowanę bo w tym zbiorniku były moje Blue diamond a tą historie co z nimi się stało większość zna było to w Chorzowie na wystawie ....

Na mojej stronie są tylko Dyskowce z mojej hodowli ! Proszę sprawdzić

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Diamond-Cukero » 24 cze 2009, 09:50

Arturo nie przepraszaj - dyskusja przyda się.

Zdjęcie na konkursach foto jest dziełem to jest całkiem inna sprawa .

Artur - zdjecie nr. 9 z konkursu foto jest własnością fotografa -Zostało wycofane nie z mojego powodu i szkoda bo zapewne by wygrało .

I bardzo jestem zaskoczony że komuś to przeszkadzało !!!!

TURYSTA
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1887
Rejestracja: 18 cze 2007, 18:57
Imie i Nazwisko: Jaś i Małgosia
Miejsce zamieszkania/miasto/: Alternatyw 4
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: TURYSTA » 24 cze 2009, 09:53

Potwierdzam to co napisał Andrzej 9 wycofałem sam bo "tak należało" i tyle w tym temacie. Tak że tą kwestie sobie darujcie :)

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Post autor: przynenta » 24 cze 2009, 11:33

Diamond pisze:
Artur - zdjecie nr. 9 z konkursu foto jest własnością fotografa -Zostało wycofane nie z mojego powodu i szkoda bo zapewne by wygrało .
Tego tematu bym na Twoim miejscu nie poruszał i rozwijał. Chyba wiesz co mam na mysli.

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 24 cze 2009, 13:18

Nie widziałem zdjęcia nr9, zostało wycofane zanim je zobaczyłem, więc nie wiem co tam było, moja uwaga dotyczyła zdjęcia innego, co do którego nie mam żadnych zastrzeżeń, a wziąłem udział w dyskusji tylko dlatego, by ktoś komuś nie zarzucał pogwałcenia praw do zdjęcia i wygranej jeśli takowe w ogóle by się pojawiły, bo znam Staszka i pewnie nie miał by nic przeciwko temu, resztę pozostawiam bez dodatkowego komentarza, który napisałem w moim wcześniejszym poście, pozdrawiam

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Post autor: przynenta » 24 cze 2009, 14:09

Diamond pisze:
Tak , tak na Allegro też miałem kilka przypadków. A przecież podpisuje się zdjęcia ryb z hodowli Stendkera dlaczego nie podpisywać Dyskowców Polskich Hodowców. Pisze o wszystkich którzy handlują rybami , aby nie wprowadzali w błąd kupujących i oglądających bądźmy uczciwi i nie przekręcajmy w druga stronę .

.
Andrzeju, każdy kij ma dwa końce. Czy chcesz byś firmował takie ryby swoim nazwiskiem?
Wątpię

http://www.allegro.pl/item670257833_pal ... skiej.html

Sprzedasz ryby, ktoś sobie z nimi nie radzi doprowadza jest do opłakanego stanu i kto jest winny? Hodowca czy osoba która je sprzedaje.

Prawie wszyscy znamy twoje ryby, my wiemy a inni nie muszą i co sobie pomyślą o jakości i o źródle tych ryb

Jeszcze dziś aukcja miała w tytule nazwę Twojej hodowli i Twoje Nazwisko oraz opis, że zostały zakupione u Ciebie. Ciekawy jestem, dlaczego został zmieniony opis i na czyją interwencję.

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Diamond-Cukero » 24 cze 2009, 17:16

Ryby były sprzedane 5 marca -wielkosci 7cm. ok. 3 miesięczne .

Tak można kogoś oczernić świadomie lub nie świadomie , bywa i tak .

Pewnie Stendker też by nie chciał aby pokazywano jego zabiedzone ryby , po 4 miesiącach i podpisywano.

Swoje zdanie wyraziłem o stronie www. i to teraz .
Ja już z tym tematem skończyłem .

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Post autor: niki 28 » 24 cze 2009, 19:22

Jako członkowie jednego klubu a zarazem jednej społeczności, a zarazem jako przedstawiciele swoich firm nie możecie razem usiąść na najbliższym zlocie ustalić zasady po między sobą co do fotek i tego się trzymać ?
Będziecie mieli przynajmniej jeden temat z głowy a to pozwoli uniknąć nieporozumień czy tłumaczenia tam czyje to jest itd.

Zgodzam sie z Mariuszem .W Krutyni bedzie okazja o tym porozmawiac

niki 28

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość