Bykom - STOP

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
jzajonz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1393
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:18
Imie i Nazwisko: Janusz Zajonz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Balczewo
Lokalizacja: Balczewo k Inowrocławia

Post autor: jzajonz » 24 lip 2005, 05:38

Rzeczywiście to działa i jest w pełni czytelne chociaż przez chwilę myślałem że ten kto to pisał chyba za dużo wypił.

Palec
junior
junior
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2005, 20:43
Imie i Nazwisko: Piotr Palczewski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Racibórz
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Post autor: Palec » 24 lip 2005, 16:14

Ja dopiero przy czwartym słowie załapałem, że coś jest nie tak! :oops:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 31 sie 2005, 16:39

Mnie bardziej niż błędy ortograficzne bulwersuje coś innego. Jedno "u" zamiast drugiego "ó" mogę jeszcze strawić, oczywiście pod warunkiem, że pojawia się taka zamiana raczej sporadycznie, ale jeśli ktoś mówi (czytaj pisze) "sory" to tylko czekam kiedy zacznie implementować soluszyna, a po viktorii prac radośnie z polska krzyknie łał, oczywiście w trakcie pojawiających się errorów skrzętnie komentując je staropolskimi szitami czy szajsami. Po odniesionym sukcesie dopisze do swojego curiculum vitae jako flałles wiktory :-D i dumnie w chwili lanczu zajmie się ekploracją kuul stronek netowych klikając po linkach. Nie muszę dodawać, że ktoś taki nie marnuje czasu na zaczynanie zdania od wielkiej litery i kończenie go kropką.
Uważam, że kwestią szacunku dla innych jest staranie się zachowania pewnych obyczajów. A z drugiej strony zastanawia mnie już od dawna jak to jest, że wysyłamy sondy kosmiczne na inne planety a nie możemy napisać programu w którym nie ma problemów z polskimi literkami jeśli ma się angielską wersję Windows'ów.

ok dosc tych elokwentnych wowodof mam klaine brejka w pracy wiec ide poklepac w basketa i zasadzic kilka dankow zeby byc spoko i jazzy a potem mahne brofca na lepsza kimke

siema ziomale

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości