sprzedawca {fatalne warunki!!!}

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
krzysztof0579
junior
junior
Posty: 67
Rejestracja: 07 paź 2008, 15:02
Lokalizacja: Poznań

sprzedawca {fatalne warunki!!!}

Post autor: krzysztof0579 » 06 lut 2009, 17:17

Mam pytanie do wszystkich miłośnikow dyskowców?Wchodząc do sklepu zoologicznego w celu zainteresowania paletkami zobaczyłem cos przerazającego..Sprzedawca trzymał piekne okazy w wielkosci ok.17-20cm w akwarium o niewielkich rozmiarach. Poza tym strasznie porośniete roślinnością gdzie praktycznie miały zero ruchu wchodząc jedna na drugą z przyczyn braku miejsca,bardzo zanieczyszczone ..cos okropnego!!!Prosze o opinie i czy ma prawo do takiego traktowania zwierząt ze wzgledu na jego własność w celach zarobkowych..

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Post autor: niki 28 » 06 lut 2009, 18:08

Mnie osobiśce bardzo irytują takie sytuacje.Nie da się ukryć ,że są sprzedawcy zarówno profesjonalnie rozeznani w temacie zoologia których chwilowy pobyt zwierząt oferowanych do sprzedaży ich interesuje ,jak i tacy którym jest to obojętne.Przecież ryba za długo w sklepie nie pobędzie.Dlatego wychodzi sie czasem z założenia,że na ładnym dyskowcu można zarobić,a to czy on pływa w kilku litrach wody czy też w kilkudziesięciu, to dla takich ludzi nie ma znaczenia.Szkoda Krzysiu że nie zwróciłeś uwagi sprzedawcy ,może by się obudziłi,i w końcu zdał sobie sprawę z głupoty jaką robi

niki 28

Awatar użytkownika
krzysztof0579
junior
junior
Posty: 67
Rejestracja: 07 paź 2008, 15:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzysztof0579 » 06 lut 2009, 18:20

To fakt panie Jacku mogłem mu powiedziec,ale taki człowiek i tak pewnie by mnie nie posłuchał.pozdrawiam..

Andrew72
senior
senior
Posty: 158
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:47
Imie i Nazwisko: Andrzej
Miejsce zamieszkania/miasto/: Poznań
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrew72 » 06 lut 2009, 18:24

Przy ul. Dąbrowskiego? Chciałbym wiedzieć który omijać szerokim łukiem.

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości