czy warto wstąpić do PKMD ??

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

czy warto wstąpić do PKMD ??

Post autor: cocoloco » 23 maja 2005, 14:57

"Może mi Pan napisać czy warto należeć do waszego klubu "
otrzymałem ostatnio kilka e-maili z tak postawionym tematem
jestem leniwym człowiekiem ( uważam że lenistwo to źródło postępu ) więc odpowiem wszystkim w tym poście .

Absolutnie nie jest warto należeć do tego klubu .
Nie czeka tu na ciebie żadna kariera którą możesz zrobić !!
Nie licz na to że za wstąpienie do klubu w ramach wdzięczności dostaniesz stado paletek !!.
Nie licz na to że cokolwiek w Twoim życiu zmieni się na lepsze .
Więc na co możesz liczyć ??
Możesz tylko liczyć że zapędzimy Cię do pracy , że zaczniemy wymagać od Ciebie więcej niż od innych . Siądziemy na Twoje kieszonkowe i wyłudzimy 10 zł składek miesięcznie . Możesz do tego dodać że dojazdy na spotkanie pochłoną jeszcze trochę kasy . Zobowiążemy Cię że będziesz musiał na wystawach nosić koszulkę z rybą . Nie będziemy Cię żałować jak przy pomocy w organizacji stoiska napijesz się wody z akwarium . Nawet nie myśl o refundacji za leki jak się źle poczujesz po tym doznaniu . Mało tego przestaniemy chwalić Twoje akwarium i ryby bo pewnie damy Tobie do zrozumienia że stać Cię na więcej . Nie licz na to że otrzymasz jakiekolwiek honorarium jeżeli podzielisz się swoją wiedzą z innymi . Jeżeli jesteś piękną dziewczyną to z pewnością nabawisz się tylko kompleksów że nikt nie będzie wychwalał Twojej urody a zajmnie się urodą Twoich ryb. Jeżeli jesteś przystojnym chłopcem to nie licz że jest to miejsce gdzie znajdziesz dziewczynę swoich marzeń która pokocha Cię za Twojego kundelka .
Ogólnie mówiąc nie licz na nic , bo to my zapytamy jak możemy liczyć na Twoją pomoc .


Jeżeli do tego miejsca doczytałeś i nie pomyślałeś " ja to pie............." to znaczy że dasz radę i serdecznie zapraszamy .

pigeon

Post autor: pigeon » 30 cze 2005, 16:08

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA!!!!!!!!!!!!! dobre :twisted: wchodze w to po wakacjach pozdrawiam :)
Zbyszek

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości