Przykry temat

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
stanpiter
członek PKMD
Posty: 3276
Rejestracja: 13 sty 2005, 12:38
Imie i Nazwisko: Piotr Stanaszek
Lokalizacja: Maków Podhalański

Post autor: stanpiter » 25 kwie 2005, 10:03

Ale się naczytałem - wnioski tak jak każdy wyciągnę - jednak nie ze wszystkimi się zgadzam co do tego, czy tamtego forum.
Faktem jest że kiedyś tam czułem się świetnie - teraz??? jestem bo jestem, lecz jedno mogę powiedzieć - tutaj mimo kilku starych znajomych nie czuję się jeszcze świetnie. Kiedyś może się to zmieni na plus, jeśli nie to - lecę bo chcę, lub jak kto woli - sami mnie wywalicie. Wszystkim jednak bez różnicy życzę nie szamb lecz pięknych i nie szczurowatych smoków o ślicznych kształtach pływających w super akwariach.

Pozdrawiam
Piotr i moje szcz... palety

Awatar użytkownika
eugen
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 320
Rejestracja: 15 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Mühlheim am Main
Kontaktowanie:

Post autor: eugen » 25 kwie 2005, 10:15

Choc nie spotkalem sie z zadnym, ktore byloby dostepne w calosci. Moze zle szukalem.
np wszystie artykoly w temacie "warto wiedziec"

http://www.pkmd.pl/index.php?module=sub ... s&subid=52

ale nie tylko
eugen

Awatar użytkownika
stanpiter
członek PKMD
Posty: 3276
Rejestracja: 13 sty 2005, 12:38
Imie i Nazwisko: Piotr Stanaszek
Lokalizacja: Maków Podhalański

Post autor: stanpiter » 25 kwie 2005, 10:21

No brawo, brawo a jednak źle szukałem dzięki

Piotr

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 25 kwie 2005, 12:33

Po słowach konstruktywnej krytyki naszego forum chciałbym zauważyć jedną różnicę którą mało kto dostrzega - to my członkowie forum tworzymy ten portal to my piszemy artykuły .
Mimo obietnic do dzisiaj nie pojawiło się kilka opracowań - mam nadzieję że osoby które obiecały że się tym zajmną nie zaczną krytykować że tego nie ma .
Bez obrazy ale to nie jest portal na którym wszystko za nas będą robić inni a nam się należy to z urzędu jak psu zupa . Cóż szkodzi napisać artykuł o własnym akwarium - dlaczego tak a nie inaczej - popełnione błędy porażki oraz drogę jaką przebyliśmy do aktualnego zbiornika . Każdy ma asy w rękawie i pewnie potrafi wnieść na ten portal wiele cennych uwag ale stojąc z pozycji że mi się nie podoba bo nic tu nie dają to błazenada .
Niestety miejsce błazna ;) jest już tu obsadzone !!
Może dział konkursy w którym zwycięzcami niejednokrotnie były osoby nie związane z PKMD da odpowiedź na pytanie czy prowadzimy tu dyskryminację .
W szarzyźnie życia i polskiej mentalności nieraz warto wybić się ponad tło i dać więcej niż się otrzymuje w zamian .
Ja też nie czuję się na tym portalu jak u siebie w domu i bardzo dobrze bo jestem tu gościem a nie gospodarzem . Przyjdzie czas że odejdą Ci co teraz pchają ten portal do przodu a na ich miejsce przyjdą inni i to będzie ich miejsce . Nikt kto obecnie traci czas aby zbudować klub i stronę oraz forum nie ma z tego żadnych profitów i mieć nie będzie .
Dlatego że zbudowaliśmy i budujemy to sami a nie jako przybudówkę do sklepu aby naganiać klientów . Nikt nie dyskryminuje członków innych portali czy to zieleniny czy pyszczaków - my nie dzielimy akwarystyki.
Czytając tu dziwne wypowiedzi o poziomie i kolegach piszących na innym forum uważam że to dno intelektualne i nie tędy droga . Każdy kiedyś napisze swój pierwszy post i może merytorycznie nie ma on dużej wartości ale przeważnie to wołanie o pomoc .
Mnie razi najwięcej post który pisany jest na "odp.........ol" a nie problem który porusza .
Jakie będzie forum nie decyduje właściciel ale użytkownicy więc proszę zwrócić uwagę że zaczęło się od postu Lary - członka PKMD że zamyka się jej usta na innym forum .
Odpowiedź dlaczego należy dać sobie samemu bo ja rozumiem że wredny typ cocoloco nieraz powinien mieć zakaz pisania swoich złośliwości ale Lara nigdy nie napisała tego co było źle odebrane . Więc dlaczego ??.
Jak zauważył Eugen na naszym forum jest bezpośredni link do tamtego i nikt nie robi problemu że jest . To nie my się obraźliliśmy i nie niszczyliśmy śladów że nie członkowie naszego klubu wnieśli duży wkład w wartość merytoryczną i poziom .
Tam wyleciało wszystko co może być powiązane z PKMD - to nie nasz wybór . Cenzura to rzecz władzy która się boi samodzielnego myślenia obywateli i dobiera tak informację aby im się w głowach nie poprzewracało że można inaczej . Kto tego nie rozumie polecam wycieczkę "czerwonym szlakiem" po kiedyś bratnim kraju na półwyspie koreańskim .
www.wyprawy.pl . Tam zobaczy jak wygląda jedyna słuszna droga aby zbudować coś na zasadzie jednego geniusza co decyduje kto może i co powiedzieć i napisać .
Uważam że cenniejsza jest krytyka niż pisanie och ach . Zawsze mnie wkurzało towarzystwo wzajemnej adoracji - " Ty masz ładne akwarium ja mam ładne akwarium ....."
bo to nie prowadzi do niczego więcej jak stagnacji i równania w dół a nie w górę .
Kiedyś napisałem - pokaż mi swoje akwarium a powiem czy coś wiesz na ten temat i posłucham albo nie Twoich rad . Dzisiaj dopiszę pokaż mi swój post w którym napisałeś komuś jak poradzić sobie z problemem a odpowiem Ci czy będę czytał następne .

Awatar użytkownika
Maciek
senior
senior
Posty: 170
Rejestracja: 08 gru 2004, 00:17
Lokalizacja: Koluszki
Kontaktowanie:

Post autor: Maciek » 25 kwie 2005, 14:34

Wnioslem co wnioslem, zycie nauczylo mnie ze lepiej jest siedziec cicho i uczyc sie od lepszych od siebie niz gadac glupoty. naturalnie kazdy robi to na co go stac, nie chodzilo mi o to ze na forum mysiara wszyscy maja szamba lecz o podkreslenie zawartosci merytorycznej postow. Tak jak napisal Alek -
Uważam że cenniejsza jest krytyka niż pisanie och ach . Zawsze mnie wkurzało towarzystwo wzajemnej adoracji - " Ty masz ładne akwarium ja mam ładne akwarium ....."
bo to nie prowadzi do niczego więcej jak stagnacji i równania w dół a nie w górę .
Prosze nie pisac mi ze moje posty to och i ach bo jest to nieprawda.

Nie chwalilem sie bo IMHO jeszcze nie ma czym, jestem idealista wiec wszytsko musze dopiac na ostatni guzik. Jak cos zaczolem tu juz skoncze i wtedy wstawie,moze bedziesz pozytywnie zaskoczony :wink:

na koncu chyba cos zrozumiales, tylko pomyliles strony....

wszystkich ktorych urazilem swoimi chamskimi i grubianskimi stwierdzeniami z calego serca przepraszam, jednak zawsze pod ocene bierze sie ogol grupy a nie jednostki, ktore rowniez tam wystepuja.

dla mnie ta dyskusja przerodzila sie w wymienianie plusow i minusow PKMD i FDMD, wg. mnie to bezsensu, jest demokracja - kto chce tu jest tu, kto chce tam jest tam.

lara naprawila swoja przegladarke :wink: i chyba zrobila cos dobrego :wink:

proponuje zamkniecie tego tematu, bo lamety nigdy sie nie skoncza.

Awatar użytkownika
DARIUSZMT
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 471
Rejestracja: 14 gru 2004, 19:53
Lokalizacja: CHEŁM
Kontaktowanie:

Post autor: DARIUSZMT » 25 kwie 2005, 15:19

Panie i Panowie.

Mam nadzieje ,że jest to ostatni post w tym watku .Wszystko zostało juz napisane i nie widzę powodu aby konynuować wątek .
Jest zbyt kontrowersyjny i na pewno przyniesie wiecej szkody niz pozytku .Jeżeli moge to poprosze Moderatora o zamknięcie wątku .

Szanujmy sie nawzajem .Pozdrawiam DARIUSZ z CHEŁMA

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości