Przykry temat

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

maxel
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2004, 20:08

Post autor: maxel » 24 kwie 2005, 20:36

Osobiscie wole te dyche wydac na np. zarcie dla moich rybek.
Nawet duza czesc artykulow jest dostepna dla wszystkich forumowiczow.
A czy nie powinny byc wszystkie dostepne? Choc nie spotkalem sie z zadnym, ktore byloby dostepne w calosci. Moze zle szukalem.
Nikt tutaj nie krytykuje mysiarowego forum a tylko postepowanie niektórych jego członków
Moze jakies konkrety. Co oni takiego robia, ze Ciebie to razi. Sam jestes moderatorem na FDMD wiec dlaczego nie odzywasz sie na tamtym forum i nie poruszysz tego co jest drazniace. Postaraj sie cos zmienic.
A z cocoloco to nie bede wogole dyskutowal bo dla mnie to ON jest poprostu forumowym blaznem za co jest lubiany. Ale od tego jest blazen aby rozsmieszac.

Jak dla mie to juz EOT. Zdania poki co nie zmienie o tym forum.

Leszek_P
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 08 sty 2005, 13:42
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Leszek_P » 24 kwie 2005, 20:51

Bogdan pisze: Nikt tutaj nie krytykuje mysiarowego forum
Bogdan to ja Ci przetłumaczę z Polskiego na nasze.
lara pisze: Podupadlosc forum, zwiazane z obnizeniem i strata wartosciowych ludzi-czlonkow.
Forum zeszło na psy, bo odeszli z niego prawie sami wartościowi ludzie, a pozostały same kmioty.

P.S.
Nie jestem w fan-klubie.

Eugen na stronach forum, którego jesteś administratorem obrabia się tyłek drugiemu forum.

maxel
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2004, 20:08

Post autor: maxel » 24 kwie 2005, 21:03

a pozostały same kmioty.
Leszku tego po Tobie sie nie spodziewalem. Kazdy z nich moze byc wartosciowy w tym i Ty takze. Wiec nie wiem dlaczego uzywasz takich slow.

Leszek_P
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 08 sty 2005, 13:42
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Leszek_P » 24 kwie 2005, 21:22

maxel pisze: Leszku tego po Tobie sie nie spodziewalem. Kazdy z nich moze byc wartosciowy w tym i Ty takze. Wiec nie wiem dlaczego uzywasz takich slow.
Nie zrozumiałeś sensu mojego postu. Może źle go sprecyzowałem. Ja po prostu odniosłem wrażenie, że pomiędzy wierszami cytowanego postu to taka była esencja.

lara
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1169
Rejestracja: 06 gru 2004, 18:31
Imie i Nazwisko: Ilona Tylkowska
Lokalizacja: Stade
Kontaktowanie:

Re: Przykry temat

Post autor: lara » 24 kwie 2005, 21:23

lara pisze:
Na dzien dzisiejszy zostala z nich tylko mala garstka,ktorzy sa zablokowani w swych czynnosciach
.
Leszku P nie wiedzialam ze jestes tak delikatny, bardzo przepraszam za uraze ,ale nie bylo to moim celem. To ze zostaly tylko kmioty to Twoj osad. Ja napisalam wyraznie zostal mala garstka ludzi wartosciowych. Prosze o rozwarzne czytanie postow. I to bylo przyczyna napisanie tego smutnego postu.

No i wyplatala sie wojna, a tak w sumie calkiem niepotrzebna. Napisalam tylko moje spostrzezenia i zale.
Jezeli ktos jeszcze poczol sie obrazony, to przepraszam nie mialam tego za cel.

Awatar użytkownika
Maciek
senior
senior
Posty: 170
Rejestracja: 08 gru 2004, 00:17
Lokalizacja: Koluszki
Kontaktowanie:

Post autor: Maciek » 24 kwie 2005, 21:27

jestes za plytki zeby zrozumiec tresci przekazywane przez alka.

na forum mysiara wszyscy zadaja pytania ale nikt nie daje na nie odpowiedzi stad te kmioty, na widok kilku szczorow w zapuszczonym szambie wiekszosc pisze piekne ryby i akwarium. to najczestrzy post na tamtym forum.

co do klubu - po co PKMD 10000000000 czlonkow, ktorzy wypelnia jakis formularz na necie i zagina? podoba mi sie slowo elitarny i bardzo pasuje to sformulowanie do klubu PKMD znajac sklad zarzadu i prezesa takie pozostanie. Wiec sorry maxel nie dla Ciebie.

nic ci sie tu nie podoba - czemu jeszcze tu jestes?

Awatar użytkownika
DARIUSZMT
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 471
Rejestracja: 14 gru 2004, 19:53
Lokalizacja: CHEŁM
Kontaktowanie:

Post autor: DARIUSZMT » 24 kwie 2005, 21:43

Spokojnie to tylko małe kolejne spięcie .
Temat został wyjasniony i nieoceniajmy które forum jest lepsze czy gorsze ,czas pokaże.

Nie podoba mi sie tylko jak ktoś zaczyna walić inwektywami .
Bierzcie poprawke ,ze Ja tez uczestniczę w forum Mysiara i nie zycze sobie by ktoś nazywał mnie kmiotem .

Chyba na to nie zasłuzyłem .
Wyluzujcie troszkę ,po co kolejne podziały.
Trzeba przyznać jedno ,poziom wcześniej był o wiele wyzszy co nie znaczy ,ze to sie nie podnosi .
Wyrosną nowi znawcy tematu i pociągną poziom do góry .
Maja skąd czerpać tę wiedzę .

Pozdrawiam DARIUSZ z CHEŁMA

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 24 kwie 2005, 21:57

A z cocoloco to nie bede wogole dyskutowal bo dla mnie to ON jest poprostu forumowym blaznem za co jest lubiany. Ale od tego jest blazen aby rozsmieszac
przykładem błazna dla mnie zawsze pozostanie Stańczyk
więc wybacz daleko mi do tego mistrza który w podtekstach potrafił ukryć więcej mądrości niż głupiec mógłby dostrzec - i tu rodzi się sztuka bycia błaznem .
Napisać tak aby głupiec odczytał to jako śmiszny tekst a mądry zrozumiał podtekst i rozwiązał swoje problemy .
Nadal pozostanę błaznem tego forum bo to wymarzona moja rola od czasu do czasu może zamienię się w autora konkursu aby zobaczyć kto rozgryzie logikę błazna .
Pozdrawiam i życzę powodzenia w trudnej sztuce bycia Bogiem czyli akwarystyce bo to nie łatwe i można się naprawdę zbłaźnić - proszę nie mylić ze słowem błazen bo to podobna różnica jak węgiel kamienny a kamień węgielny .

Leszek_P
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 08 sty 2005, 13:42
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Leszek_P » 24 kwie 2005, 22:03

Darek źle mnie zrozumiałeś. Ja po prostu ten cytat:
lara pisze: Podupadlosc forum, zwiazane z obnizeniem i strata wartosciowych ludzi-czlonkow.
Tak odebrałem i między wierszami tak to zrozumiałem. Jeżeli forum podupadło to zeszło na psy. Jeżeli nie ma tam już wartościowych ludzi to kto jest?
Dla mnie na forum wszyscy są wartościowi i każdego szanuje. To było takie przetłumaczenie postu z Polskiego na nasze, ponieważ twierdzono, że nikt nie krytykuje forum.

Awatar użytkownika
eugen
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 320
Rejestracja: 15 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Mühlheim am Main
Kontaktowanie:

Post autor: eugen » 24 kwie 2005, 22:17

Tak odebrałem i między wierszami tak to zrozumiałem. Jeżeli forum podupadło to zeszło na psy. Jeżeli nie ma tam już wartościowych ludzi to kto jest?
kazdy rozumie jak chce, dla osoby szukajacej zaczepki juz spojzenie innej osoby jest obraza i powodem do klotni, kazdy z nas o tym wie. :wink:
Inna sprawa, ze smieszy mnie to pisanie o jakiejkolwiek wrogosci, w przeciwienstwie do tego drugiego forum u nas ciegle mozne na pierwszej stronie znalezc link do tego forum... to chyba nie wymaga komentarza :D
eugen

Awatar użytkownika
mkozubski
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 780
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:56
Imie i Nazwisko: Maciej Kozubski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Post autor: mkozubski » 24 kwie 2005, 22:31

coz powiem tyle do Ciebie maxelku jak kazdy albo wiekszosc na poczatku zanim stworzylismy PKMD myslelismy o stratach i zyskach materialnych jak sam piszesz "wole to wydac na zarcie" - w sumie wielu z nas (obecnych na zlocie w Wrocławiu) dostało tyle pokarmów markowych firm ile pewnie Twoje ryby by nie zeżarły w ciagu 5lat wiec wiesz przy Towim podejsciu nakład by Ci sie wrócił. Ale to forum w odróżnieniu od forum mysiara oprócz celu jakim jest pomaganie ma jeden o wiele wazniejszy, a mianowicie wiązanie nas w całosc w grupe dzialającą na ile nas stac i na ile starcza sił i czasu. A jak widac stac nas na wiele i tacy jak TY kiedys moze do tego typu inicjatyw dojrzeją i pozazdroszczą nam osiagniec. A wtedy moze za tą symboliczną dyche zapiszesz sie do PKMD a my przyjmiemy Cie z otwartymi ramionami, bo własnie takich ludzi zrzesza PKMD jak ktos chce moze nas nazywac elitą. Bo w takim rozumieniu tego słowa czuje ze jestem w elitarnym klubie.

Awatar użytkownika
bjarka
członek PKMD
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2004, 23:32
Imie i Nazwisko: Beata Jarka
Lokalizacja: Laskowiec
Kontaktowanie:

Post autor: bjarka » 24 kwie 2005, 22:46

Nie rozumiem problemu.Oba fora są bardzo dobre.Wszyscy forumowicze są wartosciowi,tylko jedni bardziej doswiadczeni,ale inni za to chcą sie rozwijać i na tym polega ich wartość.Sama zaczęłam przygodę z paletkami w wieku dość zaawansowanym i nie wstydzę się tego.Nie zauwazyłam nigdzie kmiotów ,ani błaznów.Osoby takie jak Aleksander (cocoloco) dodatkowo dzięki fantazji i polotowi zwiekszają atrakcyjność tego forum i chwała mu za to.

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 24 kwie 2005, 23:13

maxel pisze:Osobiscie wole te dyche wydac na np. zarcie dla moich rybek.
I tu potrafie cie zrozumieć.
A czy nie powinny byc wszystkie dostepne? Choc nie spotkalem sie z zadnym, ktore byloby dostepne w calosci. Moze zle szukalem.
A tutaj postaraj sie zrozumiec nas czyli PKMD.
Moze jakies konkrety. Co oni takiego robia, ze Ciebie to razi.
Konkrety napisała Lara
Sam jestes moderatorem na FDMD wiec dlaczego nie odzywasz sie na tamtym forum i nie poruszysz tego co jest drazniace.
Temat został poruszony więc nie bedę sie powielał
Postaraj sie cos zmienic
.

Starać musimy sie wszyscy nie tylko oczekiwać by ktoś to za nas zrobił

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: hudy » 25 kwie 2005, 06:00

Pamiętajcie o jednym ; mimo tych kłótni łączy nas jedna pasja . Dobrze jest że każdy ma wybór. A najgorzej rozmawia się z ludźmi lekko zakompleksionymi.

maxel
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2004, 20:08

Post autor: maxel » 25 kwie 2005, 07:22

Maciek pisze:jestes za plytki zeby zrozumiec tresci przekazywane przez alka.

na forum mysiara wszyscy zadaja pytania ale nikt nie daje na nie odpowiedzi stad te kmioty, na widok kilku szczorow w zapuszczonym szambie wiekszosc pisze piekne ryby i akwarium. to najczestrzy post na tamtym forum.

co do klubu - po co PKMD 10000000000 czlonkow, ktorzy wypelnia jakis formularz na necie i zagina? podoba mi sie slowo elitarny i bardzo pasuje to sformulowanie do klubu PKMD znajac sklad zarzadu i prezesa takie pozostanie. Wiec sorry maxel nie dla Ciebie.

nic ci sie tu nie podoba - czemu jeszcze tu jestes?

Wiesz Macku, poszperalem na tamtym forum i daje sie zauwazyc co Ty "wniosles" do niego. Tyle samo i tu wnosisz. Tak wiec nie wymadrzaj sie. A co do szczurkow i szamba to jednak przesadziles. Nie kazdy jest w stanie zrobic akwarium jak Ty bys chcial, a robi na jakie go stac. I jakos nie zauwazylem abys pisal cos innego poza pochwalami.
Wystaw swojego akwarium fotki na widok publiczny. Jakos jeszcze nie chwaliles sie na zadnym forum. Wstydzisz sie?


PS. Prosze admina o usuniecie mojego konta.

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości