Wojna na foty

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
Rafal_W
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 675
Rejestracja: 12 paź 2005, 08:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_W » 20 paź 2007, 23:15

_TOM_ pisze:Przez moment myślałem o oskarach, dużo jeżdżę, nie mam czasu dobrze zadbać o rybki, więc takie oskary by mi pasowały ... ale po tych ostatnich zdjeciach już mi przeszło i jak znowu zatęsknię za oskarami, to polecę sobie do wypożyczalni DVD :wink:
O, Ty..! To spójrz jeszcze raz:

Obrazek

Sama słodycz i niewinność, można przecież karmić granulatem, jak palety :P

Rafał

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 20 paź 2007, 23:30

No, teraz w końcu się postarałeś i znowu będę myślał o oskarach ... niekoniecznie na DVD.
O fotki na wojne mnie nie proś, jak nie robię czegoś dobrze, to nie robię tego wcale.

Coś mi się ilość oskarów nie zgadza :mrgreen: , a gdzie 6sty się podział :?: Zdechł :idea: Czyż byśmy proroka mieli na forum :wink:

Awatar użytkownika
Rafal_W
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 675
Rejestracja: 12 paź 2005, 08:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_W » 20 paź 2007, 23:45

_TOM_ pisze:(...)

Coś mi się ilość oskarów nie zgadza :mrgreen: , a gdzie 6sty się podział :?: Zdechł :idea: Czyż byśmy proroka mieli na forum :wink:
Prorok się modli, ale ma problem ze zogniskowaniem uroku.. Jedna wylazła poza kadr - tu są wszystkie, tyle że fotka gorsza:

Obrazek

A co do fotek, to nie bądź taki skromny - jak chcesz, pokażę Ci jak bardzo się poprawiłeś w porównaniu z chociażby pół roku temu..

Rafał

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 24 paź 2007, 20:19

Rafal_W pisze:... A co do fotek, to nie bądź taki skromny - jak chcesz, pokażę Ci jak bardzo się poprawiłeś w porównaniu z chociażby pół roku temu..
Rafał
Jeśli już to na PW proszę bardzo 8) , tylko tu się nie znęcaj, już inny kolega (były :wink: ) chce mnie wkurzyć, ale mu cienko idzie, jeden taki na forum mi wystarczy :wink:

Nie żebym uważał, że warto pokazać, ale na tym forum żaden wątek nie będzie się kończył aż 2 kolejnymi fotkami innych ryb niż paletki :lol: choćby nawet były to tak ładne fotki i ryby jak powyżej :lol:
Załączniki
3muszkieterowieidartagnain.JPG
3muszkieterowieidartagnain.JPG (48.86 KiB) Przejrzano 2769 razy

Awatar użytkownika
Rafal_W
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 675
Rejestracja: 12 paź 2005, 08:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_W » 24 paź 2007, 21:37

_TOM_ pisze: Nie żebym uważał, że warto pokazać, ale na tym forum żaden wątek nie będzie się kończył aż 2 kolejnymi fotkami innych ryb niż paletki :lol: choćby nawet były to tak ładne fotki i ryby jak powyżej :lol:
Hehe.. a to zabrzmiało jak próba przeniesienia "wojny" z pawiookie.pl na PKMD :P :D

Rafał

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 24 paź 2007, 21:50

Rafal_W pisze:...
Hehe.. a to zabrzmiało jak próba przeniesienia "wojny" z pawiookie.pl na PKMD :P :D
Rafał
:P :lol: :P :D :P
No chyba mnie nie podejrzewasz o rewanż :wink: albo zemstę :wink:
Ale możesz do mnie mówic: sprytek :twisted: 8)
Załączniki
3muszkieterowie.JPG
3muszkieterowie.JPG (43.03 KiB) Przejrzano 2736 razy

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości