sklepy internetowe-opinie!!!!

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

undziu
junior
junior
Posty: 84
Rejestracja: 19 wrz 2005, 15:41
Imie i Nazwisko: Tomasz Unrath
Miejsce zamieszkania/miasto/: Września
Lokalizacja: Września
Kontaktowanie:

sklepy internetowe-opinie!!!!

Post autor: undziu » 03 cze 2007, 15:44

Witam, po roku zbierania informacji i sprzętu uruchomiłem swoje akwa. Sprzęt kupowałem z różnych źródeł- i różne miałem na ich temat zdania. Dlatego też chciałbym zaproponować aby każdy kto coś kupował w necie( głównie chodzi mi o sklepy internetowe) opisał swoje doświadczenia- czy wszystko doszło, jaki termin realizacji, jaki kontakt itp. Szukałem na forum takich informacji ale nic nie znalazłem a myśle, że przydałoby się poruszyć ten temat. Pozdrawiam Tomek

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Post autor: vega1 » 03 cze 2007, 15:51

Temat był poruszany całkiem niedawno. Z tego co pamiętam to opinie były podzielone co do takiego tematu,więc na razie nic takiego nie powstało.
Moim zdaniem temat kontrowersyjny.Zważ na to że nie wszystkie wyrażane opinie będą prawdziwe a co za tym idzie łatwo o manipulację.

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Post autor: przynenta » 03 cze 2007, 16:02

Wczoraj byłem na Komendzie zgłosić popełnienie przestępstwa.
Zakup na Allegro od gościa, który miał ponad 13000 pozytywnych komentarzy.
Nikogo nie prześwietlisz.

undziu
junior
junior
Posty: 84
Rejestracja: 19 wrz 2005, 15:41
Imie i Nazwisko: Tomasz Unrath
Miejsce zamieszkania/miasto/: Września
Lokalizacja: Września
Kontaktowanie:

sklepy internetowe-opinie!!!!

Post autor: undziu » 03 cze 2007, 18:34

Pewnie macie racje z tym że do konca nie można mec pewności co i od kogo się kupuje. Poruszyłem ten temat ponieważ do dziś jestem wkurzony jak potraktował mnie niby jeden z najlepszych sklepów z roślinami ale może lepiej do tego nie wracać (kwota była niska ale chodzi mi o sposób traktowania klienta- czyli totalny olew-zapłać i .......dostaniesz co my chcemy). Pozdrawiam Tomek

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: sklepy internetowe-opinie!!!!

Post autor: Bogdan » 03 cze 2007, 18:43

Undziu pisze: czyli totalny olew-zapłać i .......dostaniesz co my chcemy). Pozdrawiam Tomek
Mała korekta.
Dotaniesz nie to co my chcemy tylko to co aktualnie mamy :wink:
Też to przerabiałem.

Awatar użytkownika
padamecz
junior
junior
Posty: 47
Rejestracja: 08 sty 2007, 22:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: padamecz » 03 cze 2007, 19:34

Od pewnego czasu kupujętylko w internecie. Ale tylko w sklepach, nie na Allegro. Uznaję tylko zapłatę za towar, gdy dostaję go do ręki. Poza tym staram się odbierać towar osobiście, ale nie zawsze się to udaje i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Co się tyczy roślin to można powiedzieć że kupuje się je w worku ( czytaj "kota w worku"). To nie grzałka że zawsze będzie taka sama.

Jeśli potrebujesz jakiegoś sklepu mogę Ci jakieś polecić na prv.

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 03 cze 2007, 21:08

Nie będę pisał o doświadczeniach przy kupowaniu innych niż akwarystyczne rzeczy. Napiszę o doświadczeniach w tej branży. Z czystym sumieniem mogę polecić sklep internetowy naszego klubowego kolegi Maka. Kupowałem w nim wielokrotnie i NIGDY nie mogłem powiedzieć złego słowa choćbym był naprawdę bardzo upierdliwym klientem, co pewnie kilku innych kolegów od razu by potwierdzało :-) Zawsze na czas, zawsze co chciałem, zawsze za tyle ile było napisane i zawsze dostawałem więcej informacji na moje pytania niż nawet bym sam chciał. Wiem, że to reklama, ale dlaczegoż nie można by polecić dobrego sklepu!
http://sklep-zoo.com/sklep/

Serdecznie polecam!!

Awatar użytkownika
Deszczowatwarz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 524
Rejestracja: 26 sty 2007, 17:13
Imie i Nazwisko: Rafał Mamątow
Miejsce zamieszkania/miasto/: Ostrołęka
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontaktowanie:

Post autor: Deszczowatwarz » 03 cze 2007, 22:21

Sławek ma troszkę racji i może to czasem wygladać na stronnicze opinie jednak myślę że ten wątek został założony po to by uniknać sytuacji z którymi zetknęli się obaj Tomasze i ma na celu zaoszczędzenie reszcie naszej braci zbędnego rozczarowania.
Zastanawiałem się i nie wymyśliłem nic mądrego w kwesti jak taki wątek powinien wygladać aby nie był stronniczy może ktoś inny to zagadnienie rozwiąże, uważam jednak że jest potrzebny. Sam od kilku lat bywam na allegro i jak każdemu mi także udało się trafić na nieuczciwego sprzedawcę, a sklep wymieniony przez Piotra z czystym sumieniem polecam za profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego kienta.
Rafał

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości