Zakup z zagranicy.

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
stachu
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 321
Rejestracja: 17 mar 2006, 13:40
Imie i Nazwisko: Stanisław Kaczorowski
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Post autor: stachu » 09 sty 2007, 02:26

JAK CHCECIE SIĘ KŁÓCIĆ PROSZĘ BARDZO MAM TO W NOSIE, JA NIE BĘDĘ W TYM UCZESTNICZYŁ.
jakoś nie zauważyłem żeby ktokolwiek tu się kłucił.... przypomniało mi się zdanie który pierwotnie chciałem umieścić w podpisie :

"Świadomość swoich ograniczeń i potknięć jeżeli nie jest ich więcej niż osiągnięć jest dobrem pozwalającym na traktowanie innych jako wyższych od siebie"
oświadczam, że nadal będę stanowczy i jak trzeba ostry i tego nie zmienię, bo nie potrafię robić czegoś wbrew sobie.
i tym zdaniem pokazałeś że nic nie zrozumiałeś z naszych spostrzeżeń
Mając na uwadze powyższe, czyli że spora ilość forumowiczów nie jest zadowolona z mojego działania, czyli nie spełniam swojej funkcji tak jak należy, REZYGNUJĘ Z FUNKCJI ADMINISTRATORA I MODERATORA
-nikomu o to nie chodziło; widząc że cały wątek od początku był bez sensu a jeśli nawet to i tak go stracił zakończę zdaniem-

"Najgorsze wykorzystanie czasu to robienie dobrze tego czego wcale nie trzeba robic"B.Tregoe

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 09 sty 2007, 10:22

Staszku to co dla jednej osoby jest bez sensu, dla drugiej jest z sensem. Może Ty niczego się z tego wątku nie dowiedziałeś nowego. Na pewno nie dowiedziałeś się ponieważ wiesz co i jak trzeba zrobić aby sciągnąć ryby z zagranicy. Ja tego nie wiedziałem, ale się dowiedzialem, nie w poście zamieszczonym w wątku, ale dzięki niemu na priv dostałem informację co i jak. Pytasz po co się tym zajmuję, że pewnie następny "handlarzyna" rośnie? Mógłbym odpowiedzieć, że to nie Twoja sprawa, ale odpowiem. Mam znajome małżeństwo, które czasami bywa w Tajlandii bo mają tam rodzinę. Po prostu chciałem ich prosić o to żeby przy okazji jakiegoś pobytu przywieźli mi 1 box (słownie 1 box) ładnych ryb za rozsądne pieniążki pozbawione wszelkich marż i dodatków które osoby handlujące doliczają. Jednocześnie nie chciałem im zrobić kłopotu na granicy po przylocie, więc zapytałem o formalności....
I tu spodziewałem się, że albo nie napisze nikt i nic albo napisze jakaś osoba i to pewnie na priv żeby nie zdradzać tajemnic co i jak. Częściowo się nie myliłem. Informacje na priv dostałem i to szczegółowe. Za to na forum, zamiast nic rozgorzała niepotrzebna i bzdurna pyskówka. Fakt dałem się sprowokować jak dziecko i zabrnąłem sam zadaleko.
Powiem tyle na zakończenie, że jak zwykle nie ma nic białego i czarnego. Od Was dwóch usłyszałem sporo krytyki, ale dostałem również informacje na priv popierające mnie i to m.in. od autorytetów z tego forum i klubu. Kto ma racje więc? Jak zwykle pewnie każdy trochę. Ja wyciągnąłem wnioski, mam nadzieje że Wy również.

Awatar użytkownika
DARIUSZMT
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 471
Rejestracja: 14 gru 2004, 19:53
Lokalizacja: CHEŁM
Kontaktowanie:

Post autor: DARIUSZMT » 09 sty 2007, 14:40

Dajcie sobie na luz ,temat nie jest tego warty .
Kto zna Piotra nie watpi w jego intencje ,nie ma co sie nad tym rozwodzic .
Sensacje sa n Tvn 24 ,zawsze mozna zmienić ekran .

Piotrze będę zamawiał niedługo ryby ,jak Ci pasuje jakas odmiana to daj znac na priv ,sprowadze Ci po kosztach ,wiesz skad zamawiam .
Mam nadzieje ,ze temat nie bedzie sztucznie podsycany bo niby po co ?

Pozdrawiam DAREK

Awatar użytkownika
Michcio
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 578
Rejestracja: 31 paź 2005, 22:20
Imie i Nazwisko: Michał Próchnicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Michcio » 09 sty 2007, 15:23

Zmieniłem post.
Dlaczego?
Gdyż interpretacja moich słów nie zgadzała się z moimi intencjami. Pełne wyjaśnienie mojego stanowiska nie jest możliwe na forum.
Pozostaje mi tylko powiedzieć że admina mamy pierwsza klasa, a rozmnażanie w ogólnym palet to bardzo ciekawa sprawa. Na pewno sam kiedyś spróbuje, chociażby dla satysfakcji i ciekawych zdjęć .
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 10 sty 2007, 16:02 przez Michcio, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 09 sty 2007, 15:31

Michał, spokojnie. Panowie dajcie już spokój. Dałem się sprowokować i dostałem za to po uszach, ale mam nadzieje, że na dobre mi to wyjdzie bo z tego też jest jakaś nauka. AMEN

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości