:shock: - całe życie się uczymy :wink:

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
mare777
zarząd pkmd
Posty: 322
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:21
Imie i Nazwisko: Marek Marcinkiewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Szczecin
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

:shock: - całe życie się uczymy :wink:

Post autor: mare777 » 15 gru 2006, 15:46

Zaistniała nowa firma na necie , a przynajmniej ja na tych " fachowców" zupełnie przypadkiem trafiłem . Zerknijcie na fotkę i podpis , ręce opadają :lol: :evil: .

http://www.terra-deco.pl/ImageGallery/I ... e112db097d

Pozostałe fotki w galerii mają niemal identyczne podpisy - zapomnieli tylko napisać gdzie w okolicach Poznania jest ten staw z paletami ... snake nie snake sam bym sobie jakąś dorodną sztukę odłowił :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 15 gru 2006, 16:28

Jak się dowiesz gdzie jest ten staw to daj znać może wybierzemy się razem. :D :D :D

Awatar użytkownika
siwy
junior
junior
Posty: 72
Rejestracja: 14 gru 2004, 14:38
Lokalizacja: Sianów koło Koszalina
Kontaktowanie:

Post autor: siwy » 15 gru 2006, 17:00

szybka i pobieżna analiza zdjęcia zmusza mnię :wink: do wzięcia w obronę autorów podpisujących fotkę....faktycznie jakbyśmy zasłonili środek ryby powiedzmy okręgiem tak, coby 90 % ryby zasłonić i obręby płetw i kawałka głowy zostawić....istny snake skin super red... nieco o słabej zawartości cukru w cukrze i wpływu podziemnego promieniowania :twisted:

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 15 gru 2006, 17:44

Jeśli tak 'fachowo' sprzedają i opisują ryby, to podobnie 'fachowo' będą je trzymać, równie 'fachowo' doradzać kupującym i 'fachowo' leczyć w razie potrzeby... obym się mylił.

Awatar użytkownika
Rafal_W
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 675
Rejestracja: 12 paź 2005, 08:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_W » 15 gru 2006, 18:11

A pomijając ten odłów, i to że to "snake" ;) - to co to za odmiana? Zupełnie fajnie wzorkowana i ta czerwień..

Rafał

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 15 gru 2006, 22:15

_TOM_ pisze:Jeśli tak 'fachowo' sprzedają i opisują ryby, to podobnie 'fachowo' będą je trzymać, równie 'fachowo' doradzać kupującym i 'fachowo' leczyć w razie potrzeby... obym się mylił.
Fachowcy...po prostu. Ble.

michal.f
członek PKMD
Posty: 73
Rejestracja: 09 lut 2005, 13:47
Imie i Nazwisko: Michał Fleta
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gniezno
Lokalizacja: Gniezno
Kontaktowanie:

Post autor: michal.f » 16 gru 2006, 09:09

Napisałem do Pana i dostałem w odpowiedzi:


"To zdjecia przykladowe...to po pierwsze.Prawdziwe zdjecia dopiero wrzuce.
Paletki nie sa hodowane, a juz napewno nie rozmanzane w Polsce ani tez europie.
Pochodza z takiego zrodla, ze by w Polsce wychodowac taka rybe trzeba sobie dac mnustwo czasu, cierpliwosci i pracy. Skad je importuje pozostawiam sobie, ale wiem jak wygladaja dorosle osobniki moich ryb to mi wystarczy. Pozdrawiam"

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 16 gru 2006, 13:04

No no . To się nazywa podejście - odpowiedź firmy tłumaczy wszystko .
Gratuluje profesjonalizmu i rozwiania wszelkich wątpliwości jak europa zmarnowała czas na jakieś tam bzdurne wojny krzyżowe odkrywanie nowych kontynentów , przyznawanie nagród za wychodowanie czegoś co można było złowić bez problemu w źródełku . Oferta firmy będzie się rozwijać i pewnie już niedługo wreszcie kupię coś więcej niż pingeonki malboraski z odłowów
Firma ma szansę na rozwój bo oferuje to co nikt do tej pory . Ja czekam na kabombę arktyczną i inne ciekawe rośliny .
Nasz forum będzie z uwagą śledzić wschodzącą firmę która rozwiewa fakty w trosce o jak najlepsze obsłużenie klienta a to że właściciel pewnie jako jedyny w europie wie jak wygląda dorosła paletka już na starcie ustawia tą firmę na pierwszym miejscu . Proponuję przyznie tej ofercie nagrody klubowej za rozwój europejskiej wiedzy o paletkach .
Gliniany czubek no ten co się go podobno używa do rozmnażania paletek mógłby być dobrą nagrodą .

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Post autor: niki 28 » 16 gru 2006, 19:23

Jeszcze nie tak dawno na pierwszej stronie "firmy pt terra-deco"mogłem zobaczyć zdjęcie "snejko-malborusa-pigeona " z "ODŁOWU" :mrgreen: :mrgreen: ,niestety jest to teraz niemożiwe.A tak na marginesie .Czego człowiek nie zrobi dla pieniędzy ? :? :? W tym wypadku , idioty z kogoś który się da nim zrobić. Poprostu żałosne :(

niki 28

lukaszx6
senior
senior
Posty: 109
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:19
Imie i Nazwisko: Łukasz Kulesza
Lokalizacja: Łomża
Kontaktowanie:

Post autor: lukaszx6 » 17 gru 2006, 20:18

Prędzej zobaczę goryla w spódnicy niż uwierzę w takie brednie.Człowiek dla pieniędzy potrafi posunąć się do najbardziej idiotycznych rzeczy.Marlboro z odłowu,ciekawie brzmi...... :lol: Oby mniej za przeproszeniem ''takich czubków''..

michal.f
członek PKMD
Posty: 73
Rejestracja: 09 lut 2005, 13:47
Imie i Nazwisko: Michał Fleta
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gniezno
Lokalizacja: Gniezno
Kontaktowanie:

Post autor: michal.f » 17 gru 2006, 21:19

Dostałem kolejnego e-maila:

"Jutro wstawie real foto i stwierdzisz...do oferty dochodzi rowniez "red dragon" , "red royal" oraz "cobalt blue"...
ps: wiem co sprzedaje nie jestem amatorem...Pozdrawiam "

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 18 gru 2006, 01:32

lukaszx6 pisze:Prędzej zobaczę goryla w spódnicy niż uwierzę w takie brednie.Człowiek dla pieniędzy potrafi posunąć się do najbardziej idiotycznych rzeczy.Marlboro z odłowu,ciekawie brzmi...... :lol: Oby mniej za przeproszeniem ''takich czubków''..
Ja takich ludzi nie nazywam czubkami tylko oszustami. No ale może żyjemy w matrixie?

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 18 gru 2006, 06:51

Ale Wy macie szczęście. Wam się przynajmniej zdjęcia tych naleśnikowych cudeniek otwierają, a mnie nic .......... :evil:

Dla pewności sprawdziłem też ROŚLINY TERRARYJNE / TERRAplants, ROŚLINY WODNE / AQUAplants i AULONACARA / aulonacaras - skutek ten sam.
To bardzo nowocześnie potraktowane działy, a tego rodzaju systematyka stanowi ewenement na skalę światową, zwłaszcza, że została podparta doskonałą angielszczyzną i przyprawiona na dodatek łaciną.

Ot taki:
"Super shop dla głębiaków i innej maści głuptaków pragnących posiadać w swym home: live aquafishe, plantsy i insze badziewie".

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Post autor: niki 28 » 18 gru 2006, 07:03

Ale Wy macie szczęście. Wam się przynajmniej zdjęcia tych naleśnikowych cudeniek otwierają, a mnie nic ..........
Niestety Andrzeju .Tak jak powiedziałem wcześniej foto były dostepne tylko przez jakiś czas .Miałem szczęśćie i co nieco zobaczyłem .Teraz i mnie nic się nie otwiera.Myślę że po postach Michała i Alka szanowny Pan usunoł wszystkie zdjęcia
"Jutro wstawie real foto i stwierdzisz...do oferty dochodzi rowniez "red dragon" , "red royal" oraz "cobalt blue"...
ps: wiem co sprzedaje nie jestem amatorem...Pozdrawiam "
Czekamy(((((((((( ,przynajmniej ja ,z wielką niecierpliwośćią!!!!!!!!

niki 28

michal.f
członek PKMD
Posty: 73
Rejestracja: 09 lut 2005, 13:47
Imie i Nazwisko: Michał Fleta
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gniezno
Lokalizacja: Gniezno
Kontaktowanie:

Post autor: michal.f » 18 gru 2006, 09:02

Faktycznie, zdjęcia przestały się otwierać. Chyba szykuje się profesjonalna aktualizacja.

Zablokowany

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości