Kraków 2006

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Kraków 2006

Post autor: cocoloco » 06 cze 2006, 21:43

Uważam że już teraz na gorąco należy rozpocząć przygotowania do imprezy która zacznie się faktycznie za dwa lata . Jednak też jest czas na pewne refleksje i oceny . To obowiązkiem członków klubu jest wysuwanie kandydatów do których powinien się ustosunkować zarząd o przyznanie oznak zasłużony. Proszę członków klubu o zgłaszanie swoich propozycji .


W Krakowie zostały odznaczone 4 osoby

Eugen - za pracę od początku klubu i skuteczne działania dzięki którym na naszej wystawie zjawiły się ryby z austrii czech niemiec . Oraz za kawał dobrej roboty w Duisburgu Norynberdze i Pradze .

Ewa i Wojtek - za powstanie portalu PKMD i tysiące godzin poświęcone aby to działało .

Marcin i Izabela - za ogromny trud włożony w to aby klub nie musiał się wstydzić i dysponował pięknymi statuetkami medalami oznakami nie tylko na Kraków .

Sławek - tu ja twardo naciskałem na zarząd że pomimo małego stażu w klubie należy mu się to odznaczenie . Już od pierwszego spotkania w Rzeszowie kiedy nie był jeszcze członkiem wiedziałem że trafiłem na perłę . Zaangażowany w wystawę w Rzeszowie więcej niż wielu otrzaskanych w bojach weteranów nie pytał kto mu wróci za zakupione na tą wystawę materiały ( wtedy jeszcze nie był członkiem klubu ) . Potwierdził to również w przygotowaniach Krakowa i nie pytał kto mu wróci za poniesione koszty - dla klubu - tak kończył zapytania ile mamy mu zwrócić . Udowodnił to również w chwili kiedy z wystawy pozostało gruzowisko i nie było mu daleko z Rzeszowa aby służyć pomocą .

Nie są to oczywiście wszystkie osoby które zasługiwały już w Krakowie na te odznaczenia . Jednak myśle że nie po to jest zarząd aby takie rzeczy dostrzegać ale wszyscy członkowie klubu którzy widzą i to doceniają .

Proszę o kandydatury przesyłać na priv Marka Widura - sekretarza klubu .



[/url]

Zablokowany

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości