Konkurs językowy.

Moderatorzy: Alutka, Bogdan

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Konkurs językowy.

Post autor: Hypno » 07 kwie 2007, 17:35

Ponoć to w Wigilię bydlęta ludzkim głosem gadają, ale postanowiłem i ja dzisiaj coś innego napisać niż tylko wredne paszkwile na biednych szarych użytkowników.

Niniejszym ogłaszam konkurs polegający na odszukaniu najbardziej niepoprawnego językowo postu na naszym forum. Chodzi np. o post z największą ilością błędów ortograficznych, najbardziej niezrozumiały, najbardziej zakręcony czy coś takiego. Innymi słowy najbardziej niepoprawny językowo i stylistycznie (ale nie wulgarnie!!!). Z najciekawszych propozycji zostanie wyłoniona trójka finalistów, a następnie głosowaniem wyłonimy zwycięzcę. Osoba, która jako pierwsza podeśle post, który wygra w głosowaniu otrzyma ode mnie nagrodę, będzie to piękna żabienica z kłączami i zaszczepkami, albo 3 rybki.... jeszcze nie wiem, a może i jedno i drugie, albo ktoś jeszcze coś dorzuci do puli nagród, może w międzyczasie pojawią się nagrody za 2 i 3 miejsce. Pod tym względem regulamin pozostaje otwarty, ale tylko na korzyść zwycięzców :-)

Warunki konkursu: zgłaszany post musi nie być młodszy niż z 06.04.2007 (te z 07.04.2007 już odpadają) i nie może być poprawiany po tej dacie.
Zgłoszenia zakręconych postów można dokonywać do końca kwietnia. Potem ja autokratywnie (jak na wrednego admina przystało) i w 200% subiektywnie wyłonię trójkę finalistów, na których potem będzie można głosować (tutaj już demokratycznie) przez kolejny tydzień. Wręczenie nagrody nastąpi na zjeździe w Zawoi lub poprzez wysyłkę, jeżeli zwycięzca będzie nieobecny na tymże zjeździe.

Może w ten sposób uda mi się przekonać, że nie warto pisać z błędami :-)

Awatar użytkownika
DARIUSZMT
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 471
Rejestracja: 14 gru 2004, 19:53
Lokalizacja: CHEŁM
Kontaktowanie:

Post autor: DARIUSZMT » 07 kwie 2007, 20:43

Ja dorzucę od siebie 10 sztuk roslin ,jakich to niespodzianka ,na pewno widowiskowych .

Pozdrawiam DAREK
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2007, 21:23 przez DARIUSZMT, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
deptak
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 489
Rejestracja: 03 kwie 2005, 20:46
Imie i Nazwisko: Adam Deptuła
Lokalizacja: Marki
Kontaktowanie:

Post autor: deptak » 07 kwie 2007, 20:46

DARIUSZMT pisze: napewno.
Zglaszam oczywiscie Darka ! Pisze sie "na pewno".

pozdrawiam

Awatar użytkownika
DARIUSZMT
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 471
Rejestracja: 14 gru 2004, 19:53
Lokalizacja: CHEŁM
Kontaktowanie:

Post autor: DARIUSZMT » 07 kwie 2007, 21:24

deptak pisze:
DARIUSZMT pisze: napewno.
Zglaszam oczywiscie Darka ! Pisze sie "na pewno".

pozdrawiam
Prawie wygrałes ,ale poczekajmy na coś bardziej oryginalnego .

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 08 kwie 2007, 09:02

Propozycja Deptaka odrzucona ze względu na datę postu :-) Ale zapowiada się nieźle...

Awatar użytkownika
zelik
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 339
Rejestracja: 11 lis 2005, 19:21
Lokalizacja: KIELCE
Kontaktowanie:

Post autor: zelik » 08 kwie 2007, 11:43

No to ja zaczne znalazłem post autorstwa: Palca
o treści:
Palec pisze:"Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa.

Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu"
Post został wysłany: Lip 23, 2005 - 08:57

Pozdrawiam

kafarski
senior
senior
Posty: 184
Rejestracja: 28 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: Belgia

Post autor: kafarski » 08 kwie 2007, 11:51

zelik pisze:No to ja zaczne znalazłem post autorstwa: Palca
o treści:
Palec pisze:"Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa.

Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu"


Post został wysłany: Lip 23, 2005 - 08:57

Pozdrawiam
no to wygrałeś. ale to nie fer - chodziło o psoty produkcji ''rodzimych analfabetów'' a ni eściąganie kawałów z innych stron.
http://www.kawal.pl/dowcipy/rozne_8/7617.html
można tak? jeśli tak to gorszego nie będzie.

Awatar użytkownika
zelik
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 339
Rejestracja: 11 lis 2005, 19:21
Lokalizacja: KIELCE
Kontaktowanie:

Post autor: zelik » 08 kwie 2007, 14:23

Ja znajduje błędy dla konkursu, a nie żeby komuś sprawić przykrość bo tego nie chce




A gdzie w regulaminie jest coś takiego napisane? Czytam i czytam i według tego co Piotrek napisał miałbyć post jest post. Czytam ze zrozumieniem. Link który podałeś jest do innej strony, a miało być z naszego forum.
kafarski pisze:a ni eściąganie kawałów
Mam następny kawałek.

W dodatku nie masz racji co do ściągania z innych stron bo to napisane jest przez użytkownika w poście na naszym forum wiec tak jak pisał w regulaminie Piotrek.

Rzadko bywałem na forum nadrabiam i znajduje przy okazji błędy mam nadzieje, że sie nikt nie gniewa i traktuje to z żartem
Pepe90 pisze:Hejo
Mam prosbe czy mógbys mi powiedzec jakie warunki wody powiny byc spełnione tak na poczatek. I ile razy dziennie mam je karmic i ile i kiedy podmieniac wode..... ?? i ile ze 100 litrów. A i czy wystracza te filtry 2 zewnetrzny i wewnetrzny i Ile by kosztował Ten filtr RO ??
"powiny", ale to po winie czy przed? :lol:
"warunki wody powiny byc spełnione tak na poczatek. I ile razy dziennie mam je karmic i ile"- Ile karmić warunki wodne cieżkie pytanie, 2 razy ile to też błąd 90% wie jaki :wink:

Awatar użytkownika
zelik
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 339
Rejestracja: 11 lis 2005, 19:21
Lokalizacja: KIELCE
Kontaktowanie:

Post autor: zelik » 08 kwie 2007, 17:49

Może kolega "Polini"

Tytuł tematu:siedzą w koncie a na szybach białe robaki pomocy!!!!!
polini pisze:moje paletki od paru dni siedzą w koncie i nic nie jedzą a po szybach chodzą
białe cienkie robaki długości 4mm parametry wody ph 7,0 azotany 8 , twardość ogólna 10 proszę o pomoc !!!!!1
polini pisze:Profil mam uzupełniony ale imie i nazwisko się nie wyświetla nie wiem dlaczego , nie mam tez czym zrobić zdięć a jest jakaś choroba kturej są podobne obiawy? :roll: :?:
polini pisze:Witam,ph zmniejszam powoli,temp 30 ,napowietrzam cały czas dziś rano zauważyłem że jak światło w akwarium jest zgaszone to pływają a jak się zapali to od razu uciekają do konta . może nie zapalać światła :?: :?: :?:
Mamy także kolegę paletkę, który raczej nie używa Mozilli ze sprawdzaniem błędów.
paletka6 pisze:czy ta lampa jest nam rzeczywiśćie potszebna czy daje dobre efekty czy naprawdę dzięki niej mamy więcej spokoju i nie musimy się martwic o zdrowiw naszych pupili????? piszćie co wiecie o niej kto ją ma z jakimi skutkami i co zauważył jak ktoś jest zainteresowany to mogę dać namiary na gościa ktury spszedaje lampę uv-c 9w nową na gwarancji za 150zł :shock:
paletka6 pisze:mi podobają się bardziej paletki czerwone choć nie lubie czystych czerwonych ale musi być u mnie w akwa choć jedna niebieska lubie niebieskie:):):):

O gustach się nie dyskutuje, ale proszę napisać jakie dyski Paletka lubi najbardziej?

kafarski
senior
senior
Posty: 184
Rejestracja: 28 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: Belgia

Post autor: kafarski » 08 kwie 2007, 18:25

zelik a co to za błąd postawić spację w innym miejscu? mam poszukać twoich?
cały ten konkurs jak i traktowanie postów z błędami oraz prośby o wypełnianie profili bo ponoć są nieczytelne jest przesadzone. hypno wymyślił coś żeby uniknąć błędów popełnianych przez użytkowników, ale z tego co widać to w każdego wstępuje Mr. Hyde tzw wredzio. może ktoś się spotkał z wypominaniem na innych forach o prośby o wypełnianie profilu i pisanie po polsku ale ja nigdy aż tak nachalnie jak tu.
I TO UWAŻAM ZA WIELKIE CHAMSTWO Z WASZEJ STRONY
albo jesteście za starzy na internet albo macie zbyt mało doświadczenia. na forum nie chodzi o to czy ktoś tam się nazywa czy nie ale czy możesz mu pomóc. zachowanie prywatności pomijam bo internet do tego służy.
wybaczcie ale klubowe popijawy nie świadczą o was jako o ELICIE , która powinna dbać o kulturę, więc nie wymagajcie tego od wszystkich innych pozytywnie zakręconych.

Awatar użytkownika
mare777
zarząd pkmd
Posty: 322
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:21
Imie i Nazwisko: Marek Marcinkiewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Szczecin
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Post autor: mare777 » 08 kwie 2007, 19:29

kafarski pisze:I TO UWAŻAM ZA WIELKIE CHAMSTWO Z WASZEJ STRONY
.
:shock: :shock: :shock: . Podpisuję się pod tym obiema rękoma i nogami :evil: :evil: :evil: .

Ja też jak idę do kina to zupełnie nie rozumiem dlaczego komuś tam przeszkadza gryzienie popcornu , siorbanie coli przez słomkę i pstrykanie papierków w kierunku ekranu , w końcu to ja tam jestem gościem więc mi wszystko wolno i nie będzie mnie jakaś bileterka pouczać i mówić coś o regulaminie czy kulturze - wapniara jakaś nie nadąża za światem .
Jak oglądamy mecze u Franka to nawet puszki lecą w kierunku ekranu , u moich kolesi jest tak samo , więc niech właściciele kina się cieszą i nie próbują zwracać mi uwagi bo to "WIELKIE CHAMSTWO"z ich strony . W końcu kino jest dla mnie . :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Post autor: przynenta » 08 kwie 2007, 19:37

Sprawdziłem posty Piotra (bez osobistych wycieczek) wychodząc z założenia, że osoba ogłaszająca taki konkurs powinna być czysta jak łza.

Ale tak nie jest.

Sprawdziłem 7 stron z historii postów i mogę śmiało Ogłosić Piotra Mistrzem WIELOKROPKA I NIEDOMÓWIEŃ.

Zapraszam do sprawdzenia moich wypowiedzi, nikt nie jest ŚWIĘTY.




Hypno pisze:Lepiej sprawdzają się włochate pająki wielkości dłoni drwala z Bieszczad. Nie rozumiem dorosłych którzy mówią "nie bo nie, bo ja ci się gówniarzu tłumaczyć nie muszę". Twoi starzy powinni pomysleć nad ...


Ja stosowałem jako "filtrujące" dwa gatunki roślin. Najapier papirus, bo przecież właściwie rośnie w wodzie, ale łobuz zaczą przebijać się do sąsiada przez sufit, więc musiałem zmienić zielsko na coś ...


A może z tej dyskusji oprócz wpomnień, zaczepek, docinek i żartów wukluło by się coś pożytecznego? Nie obraźcie się ale moim skromnym początkującym zdaniem to cały czas mamy tu przykład typowej rozmow ...

Marku, zaszczepiłeś w nas wszystkich myślę niesamowitą ciekawość. Od dziecka rozbierałem samochody na części i patrzyłem jak to działa. Teraz co prawda nie samochody wolę rozbierać ale ciekawość pozos ...

Jak powiedział Leonardo da Vinci "symetria jest pięknem głupców", ale nie będę udawał niewinnego na początku sam prawie pod linijkę sadziłem zieleninę i symetrię traktował jako coś obowiązkowego. Tera ...

Zależy czy zrobiłeś stężenie nadmanganianu w wodzie, czy wody w nadmanganianie A na poważnie, jeśli trzymałeś się rozsądku i zaleceń nic takiego miejsca mieć nie powinno. Zdrowy rozsądek podpowiad ...

...tego mi było trzeba Właśnie biłem się z myślami co zrobić z filtracją w nowo zakładanym baniaczku 400l, czy dziurka i sumpik czy tradycyjnie podejść i zasłaniać korzeniami.... Teraz już wiem! T ...

Jeśli mam jakiś nałóg to jest nim własnie picie kawy A jeśli mam jakieś zboczenie to rybki i książki Sapkowskiego, ale lepsze takie zboczenie i taki nałóg niż każdy inny.


Śliczności, cholerka nie zdążę nowego baniaczka odpalić, żeby potem przewieźć je do siebie do domu
... i w kronikach policyjnych pojawiło by się "zuchwały napad na wystawę ryb akwariowych, usmiec ...

O skutkach chowu wsobnego będzie można powiedzieć dopiero po co najmniej moim zdaniem kilku takich kojarzonych rozrodach, kiedy geny spokrewnionych rodziców będą już na tyle podobne, że ich różne komb ...


Ostatnio sporo się na forum dyskutuje o dziwnym krzyżowaniu w celu uzyskania jakiegoś efektu, oraz o chowie wsobnym.

Taki jest plan. Właśnie w tej chwili projektuję programik i czekam na zamówione części elektroniczne. Skłoniło mnie do tego... lenistwo i ceny podobnych urządzeń jakie widziałem w internetowych sklepa ...
A żebym to ja pamiętał.... przeglądałęm setki stron w poszukiwaniu. Jak sobie przypomnę dam znać. Wyglądało toto jak grubszy mazak, zasilane z małych baterii.


Powierzanie podmian wody fakt i ja miałbym co do tego opory ale reszta? I tak prawie każdy stosuje teraz termoregulator, komputer pH i zegary do włączania i wyłącznia światła ... więc? Lepiej żeby to ...


A ja chciałem zapytać coś więcej o taninę. Ze swojego skromnego doświadczenia zauważyłem, że dąb (a włąściwie jego korzenie bo na wsadzanie liści do środka jeszcze się nie zdecydowałem) dobrze robi na ...


Czy tylko humusy? Nie.. nie tylko, bo kiedy uzywałem innych "dostawców" humusów w baniaczku wyglądało to ciut inaczej. Ryby zaczynałem hodować z ojcem jakieś...31 lat temu, a sam na poważniej od ładny ...


Mmmmmm podoba mi się taki mroczny klimat.... z korzonkiem i mikrozorium(?) na nim. Czy mnie wzrok nie myli czy masz młode red leopardy?
Napisz coś o wielkości baniaczka, jestem w trakcie organizowani ...

Wciąż czekam na części zamówione w sklepie internetowym (bez tego internatu panie już nic nie da się zrobić).... Rozpisane funkcje mam na papierku, wszystkie "ekraniki" z menu i algorytm programu mikr ...

To przez moją wredną asertywność, mi po prostu nie podobają się takie skundlone dyski. I wole nie mieć żadnego niż żeby takie toto pływało mi po akwarium. Dlatego napisałem, że można było wybrać lepsz ...

Czujniki dymu zazwyczaj są izotopowe
A laserowo można by badać przejrzystość szyby czyli odczytywać parametr zaglonienia , heh zastanawiam się tylko nad jednostkami tej nowej wielkości. Potem ...

Nie sądzę.... wbrew obiegowej opinii defibrylatory (te do "pobudzania" serca) mają za zadanie nie pobudzić go... tylko zatrzymać na chwilkę jego pracę, po to żeby układ nerwowy mógł zapanować nad haos ...

Jeśli chodzi o stringi to ja wolę zdejmować je z kogoś niż zakładać

No tak zostałem potraktowany jako pole bitwy.....
A jeśli chodzi o masową produkcję już zaprojektowanych rupieci to jakby ni ...

Jak padło w pewnym filmie stwierdzenie "amerykańskie czy radzieckie komputery, wszystko jest made in Taiwan" (albo China )
Zresztą co tu wymyślać jak aplikacje podłączenia triaka czy zegara poda ...

To ja zapytam teraz oficjalnie Alka jako prezesa PKMD. Może warto przemyśleć pomysł produkowania urządzenia (np. właśnie tego) pod szyldem PKMD albo przynajmniej z jego błogosławieństwem i za pieniążk ...


OK OK ja nie mówię o kosmicznej technologii, tylko przy okazji tego tematu jest taki pomysł. A "produkować" można cokolwiek, choćby siatki do łapania ryb z logo PKMD. Tu nie chodzi o konkret tego urzą ...

Do zrobienia ... jak najbardziej... kwestia tylko pieniążków, widziałem już takie układy realizujące coś takiego. Układy czyli mam na myśli kawałek scalaka w jakimś module z gniazdem na antenkę...
My ...

Adminowi serwera po ?apach trzeba da?... Kto si? bawi ustawieniami serwera kiedy dzia?a... naczelna zasada mówi "jak dzia?a to nie dotyka?, bo jeszcze b?dzie lepiej niedzia?a?o"

A tak swoja droga ciekawi mnie ile klub placi za utrzymanie serwera... Pytam bo obok mnie nie dalej niz 2 m stoi kilkanascie linuxowych procesorow podlaczonych do sieci i zazwyczaj sie baaardzo nu ...

Alez zlosliwe jest to zdzblo zeby dzgac na zlosc w kosc

To rozwiazuje (ewentualnie) komunikaty o bledach. A polskie literki pewnie wróca jak admini przypomna sobie co zrobili ostatnio w konfiguracji MySQL'a albo czego nie nacisneli jak instalowali nawa wer ...

Jesli macie mozliwosc postawienia wlasnej maszyny gdzies dajcie znac, mam troche rupieci ktorymi moge wspomoc klubowa maszyne, m.in. dyski SCSI i kotroler SCSI. Jakby ktos mial watpliwosci to odpowiad ...

A ja mam starszy model Tetratec 150 zdaje sie i tez gdyby nie dzwieki z akwarium to nie wiedzial bym ze jest. Moge powiedziec ze moja sztuka dziala cicho ale czy to mozna przeniesc na serie... to juz ...

Ops sory za brak odpowiedzi, nie dostałem powiadomienia o nowym poście. Jak Darek napisał, oczywiście że tak. Tylko o jednym musisz pamiętać, że to likwiduje skutek, a nie przyczynę. Poza tym jeśli wy ...


Może mam naiwne pytanie.... ale co będzie jak prądu na parę minut zabraknie.... a następnie taki filtr wystartuje ponownie?

Momencik..... coś mi zaświtało w głowie, Alek czy możesz przeprowadzić ciut zmodyfikowane doświdczenie? Różnica będzie polegała na tym, że woda powinna przepływać przez taki filtr z góry do dołu, wted ...

Zakładam, że masz rację bo nie mam wiadomości o tym ale ten temat to nie "porównanie filtrów" tylko "jak działa filtr na ziemi okrzemkowej i jak toto używać". Ale uwaga cenna.

No właśnie .... tylko te 2 X 141 zł (dwa razy bo zawór przełączający) ... w dodatku na Allegro... i dodając do tego 50 za alektrykę i robi się nam cena typowego kubełka....
Wszyscy chyba dochodzimy ...

To ja zapytam o wydajność takiej hodowli, jak często i ile są karmione rybcie tym co urośnie, ile ryb karmionych, jakiej wielkości...itd.

A ja z kolei przymierzam się (ale to na wiosnę pewnie) z ho ..

Organizuję właśnie nowy baniaczek i chciałbym zamówić gdzieś aluminiową pokrywę o konkretnych wymiarach.

Hłe hłe .... widać widać....
I przekonać też przekonuje
Alek nade mną pracował a teraz zostałem dobity...

A ponieważ jakoś czuł bym się jak hipokryta zapisując się do PKMD ale nie mając własn ...
Widzę, że wszystko wraca do normy. Z całymm szacunkiem do kobiet, ale podoba mi się to w facetach, że potrafią wygranąć, pokłócić się (no może nie w tym przypadku), potem dogadać i .... pozostać kump ...

Co do noclegów w STOLYCY polecam hotel PCBC (Polskie Centrum Badań i Certyfikacji) tylko trzeba odpowiednio wcześniej zarezerwować, więc myślę, że teraz to już dobry czas. Miło, tanio, ostatni raz jak ...

Kwestia przycisnięcia siatki do dna nie wystąpi jeśli odpowiedo sporo (ale nie za dużo) będzie tych kamyczków pod siatką. A że korzenie wrosną w dziurki to możesz być pewny jak podatków w demokracji : ...


Wygląda na to, że piszę sobie a muzom ... ale co tam, będę twardy jak Roman Bratny...

Dla zainteresowanych (bo przecież mechanika kwantowa mówi, że rzeczy niemożliwe czasami się zdarzają) informacj ...

Witam, mam może naiwne pytanie ale i tak zapytam
Kupiłem właśnie RO i mam pudełko z filtrem zwiniętą rurką i niepasujący reduktor z zaworkiem. Kwestia co do czego rurkami podłączyć jest mi znana ...

Nie martw się, u mnie jak załapały co jest grane to ikrę składały co 4-5 dni i tak potrafiły przez miesiąc non stop. Tyle że w ogólnym... Daj im szansę może same zatrybią o co chodzi. Jak nie to są sp ...

Awatar użytkownika
zelik
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 339
Rejestracja: 11 lis 2005, 19:21
Lokalizacja: KIELCE
Kontaktowanie:

Post autor: zelik » 08 kwie 2007, 20:00

I właśnie tego sie obawiałem to ma być zabawa, a nie wyciąganie komuś czegokolwiek. Jeśli chcesz to pewnie, że możesz szukać błędów w moich postach. I pewnie znajdziesz ja sie nie obrażę za pokazanie pomyłek. Ja to traktuje jako zabawę w umiejętność znalezienia czegoś na forum. Wiec do roboty szukać Żelika błędów zamiast marudzić :lol: :lol: :lol:

Mamy Święta Panowie uśmiech i z żartem do tego podejść :!: :D :D :wink:

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Post autor: przynenta » 08 kwie 2007, 20:23

zelik pisze:I właśnie tego sie obawiałem to ma być zabawa, a nie wyciąganie komuś czegokolwiek. Jeśli chcesz to pewnie, że możesz szukać błędów w moich postach. I pewnie znajdziesz ja sie nie obrażę za pokazanie pomyłek. Ja to traktuje jako zabawę w umiejętność znalezienia czegoś na forum. Wiec do roboty szukać Żelika błędów zamiast marudzić :lol: :lol: :lol:

Mamy Święta Panowie uśmiech i z żartem do tego podejść :!: :D :D :wink:
Kamil jak można nazwać zabawą wytykanie cudzych błędów?

Rozumiem jest to forum o dyskowcach i wszystkim, co może przysłużyć się do ich prawidłowego utrzymania (zapewnienia godziwych warunków) i wytykanie takich błędów jest uzasadnione.


W dobrym tonie jest wypowiadanie swoich myśli zgodnie z zasadami języka Polskiego.
LECZ,
Sporo osób nie używa Polskich znaków ze względu na standardy panujące w sieci.

Awatar użytkownika
zelik
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 339
Rejestracja: 11 lis 2005, 19:21
Lokalizacja: KIELCE
Kontaktowanie:

Post autor: zelik » 08 kwie 2007, 20:29

To nie miejsce na polemikę, ale ja nigdzie nie zaznaczyłem błędów nikomu kto nie używa polskich znaków. Ale błędy ortograficzne, ogólnie dyslekcyjne. Więc nie mieszaj Tomku pojęć.

Odpowiedz

Wróć do „Konkursy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości