UWAGA na podróbki Stenker na rynku!!!

Wystawy, spotkania

Moderator: przynenta

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

UWAGA na podróbki Stenker na rynku!!!

Post autor: arturo » 12 lis 2015, 15:12

Witam Koleżanki i Koledzy,
piszę ten post w imieniu kilku osób, a także i swoim.
Pojawił się na rynku Polskim nieuczciwy sprzedawca, proponuje on mix od braci Stendker, jest tylko jeden problem..... prawdopodobnie robi go sam, ale to tylko przypuszczenia i pakuje w opakowania zgadzające się co do gramatury..... niestety, opakowania są z zamknięciem strunowym, jakiego Stendkerowie nie używają i pewnie używać nie będą. Na wierzchu naklejona jest zwykła kartka formatu A4 z zeskanowanym oryginalnym obrazem z oryginalnego produktu braci Stendker!!!! Wygląda to komicznie i na pierwszy rzut oka, zwłaszcza dla kupujących za pośrednictwem przesyłek - nie do odróżnienia, póki się człowiek nie przyjrzy albo nie zorientuje już w domu!!!
Oczywiście, może się zdarzyć, że ktoś miał nadmiary, nie zużył jakiegoś zapasu a uszkodzeniu uległo tylko oryginalne opakowanie, ale na miejscu takiej osoby poinformował bym kupującego o zaistniałej sytuacji. W przypadku o którym piszę nic takiego nie miało miejsca a kupujący zwrócił się z pytaniem i prośbą o identyfikację produktu.
Być może ktoś się wytłumaczy na jakimś forum jak rozgorzeje ewentualna dyskusja, nie mniej jednak na dzień dzisiejszy OSTRZEGAM!!!! Bo cena zachodnia a produkt... nie wiadomego pochodzenia!!!!
Pozdrawiam Artur i Robert.

Awatar użytkownika
Darcon
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 216
Rejestracja: 15 lip 2014, 15:05
Imie i Nazwisko: Dariusz Zasadzki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdańsk

Re: UWAGA na podróbki Stenker na rynku!!!

Post autor: Darcon » 12 lis 2015, 15:59

Witam

Przydałaby się trochę dokładniejsza informacja co do oszusta, chociaż miasto lub województwo.
Kilka tygodni temu kupiłem karmę Stendkera właśnie w opakowaniu strunowym, ale z żadną naklejaną kartką, tylko folia z nadrukiem tak jak poprzednio. Zresztą brałem u tego samego sprzedawcy już wcześniej karmę oryginalną od Stendkera. Do tego wydruk ten przechodzi także przez strunę, więc ktoś musiałby zamówić w drukarni takie worki.
Myślę, że mam oryginalną karmę, te same źródło, wygląd, zapach i konsystencja ta sama. Składu chemicznego jednak nie badałem :) Mogę tylko powiedzieć, że jednego dnia skończyła mi się stara karma, a drugiego rozpocząłem nowe opakowanie strunowe, dyski jadły tak samo bez zmian. Gdy zrobiłem im swój mix, nie chciały jeść :) Czy to czegoś dowodzi? Trudno powiedzieć.
Więcej info panowie dajcie.

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Re: UWAGA na podróbki Stenker na rynku!!!

Post autor: arturo » 12 lis 2015, 21:49

Znamy się od wielu lat, ostatnio byłem u nich 2 miesiące temu i nigdy nie miałem okazji zobaczyć takiego opakowania, ale masz rację, jeśli to był nadruk to być może oryginał, ale mam zdjęcie z naklejoną po chamsku kartką..... skąd muszę się dowiedzieć, bo kupujący dostał taką przesyłkę.... postaram się ustalić..... pozdrawiam

thaz
junior
junior
Posty: 61
Rejestracja: 27 lip 2013, 06:30
Imie i Nazwisko: Piotr Jedliński
Miejsce zamieszkania/miasto/: Białystok
Kontaktowanie:

Re: UWAGA na podróbki Stenker na rynku!!!

Post autor: thaz » 12 lis 2015, 22:46

A moze mają to na wagę w opakowaniu zbiorczym, a na "sztuki" sprzedają w samodzielnie wykonanych opakowaniach?

im@tapatalk

Awatar użytkownika
Darcon
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 216
Rejestracja: 15 lip 2014, 15:05
Imie i Nazwisko: Dariusz Zasadzki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdańsk

Re: UWAGA na podróbki Stenker na rynku!!!

Post autor: Darcon » 13 lis 2015, 08:33

Jeśli masz kontakt z braćmi Stendker to najlepiej dowiedzieć się u źródła. Ja paczki brałem z nowej dostawy, musiałem czekać kilka dni bo człowiek sam czekał na dostawę, to było 4 tygodnie temu.

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Re: UWAGA na podróbki Stenker na rynku!!!

Post autor: arturo » 13 lis 2015, 09:11

Tak, pojawiły się paczuszki z zamknięciem strunowym, jednak nadruk na foli jest robiony w drukarni a nie naklejany w formie kartki.... tyle ustaliliśmy..... pozdrawiam

Awatar użytkownika
Darcon
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 216
Rejestracja: 15 lip 2014, 15:05
Imie i Nazwisko: Dariusz Zasadzki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdańsk

Re: UWAGA na podróbki Stenker na rynku!!!

Post autor: Darcon » 13 lis 2015, 09:54

Jak będę kroił na kawałki kolejną porcję karmy to zrobię z tego krótki film i wrzucę na mój kanał youtube. Może się komuś przyda...

Awatar użytkownika
Darcon
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 216
Rejestracja: 15 lip 2014, 15:05
Imie i Nazwisko: Dariusz Zasadzki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdańsk

Re: UWAGA na podróbki Stenker na rynku!!!

Post autor: Darcon » 06 gru 2015, 13:50

Żeby nie być gołosłownym, wrzuciłem film z karmą Stendkera. Można sobie zobaczyć jak wygląda mięso i opakowanie:

https://youtu.be/H3iUAQdMWRU

Pozdrawiam

Odpowiedz

Wróć do „Komunikaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 17 gości