Polska Akwarystyka

Wystawy, spotkania

Moderator: przynenta

Awatar użytkownika
kocan1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 306
Rejestracja: 14 wrz 2005, 23:32
Imie i Nazwisko: Andrzej Kociołkowski
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

Polska Akwarystyka

Post autor: kocan1 » 31 maja 2011, 21:58

W czasie trwania targów w Łodzi spotkali się przedstawiciele Stowarzyszeń Akwarystycznych. Ustalono że powinno powstać forum dyskusyjne mające za zadanie koordynacje spotkań, wystaw akwarystycznych oraz uczestnictwa w innych imprezach typu targi itp..
Obecnie zostało uruchomione takowe forum przez przedstawiciela KFA przy stroniehttp://www.akwa-mania.mud.pl
Forum "Polska Akwarystyka" bo tak nazwa została nadana, nabierze kształtu oraz odpowiednio potrzebnych działów w trakcie dyskusji bezpośrednio na tym forum.
Na forum będzie część dostępna dla wszystkich ale dyskusje merytoryczne będą się toczyć w części dla wyznaczonych osób z danego stowarzyszenia.
Proszę więc o zarejestrowanie się Waszych przedstawicieli.
Jeżeli już macie propozycje co do kształtu forum jego działów lub jakiekolwiek inne propozycje piszcie na Polskiej Akwarystyce.
Każda propozycja czy pomysł będzie ważnym krokiem w budowaniu i rozwoju "Polskiej Akwarystyki"

Obrazek

TURYSTA
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1887
Rejestracja: 18 cze 2007, 18:57
Imie i Nazwisko: Jaś i Małgosia
Miejsce zamieszkania/miasto/: Alternatyw 4
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Polska Akwarystyka

Post autor: TURYSTA » 01 cze 2011, 18:09

kocan1 pisze:stroniehttp://www.akwa-mania.mud.pl
Forum "Polska Akwarystyka" bo tak nazwa została nadana, nabierze kształtu oraz odpowiednio potrzebnych działów w trakcie dyskusji bezpośrednio na tym forum.
Na forum będzie część dostępna dla wszystkich ale dyskusje merytoryczne będą się toczyć w części dla wyznaczonych osób z danego stowarzyszenia.


Obrazek
Forum powinno stać ponad podziałami. Jeśli jest rozmowa dla wybrańców proszę nie pisać że to forum Polskiej Akwarystyki. Jeśli się coś tworzy dla akwarystów o akwarystach to tylko z nimi. Ciężko stanąć ponad podziałami , niestety należy to uczynić.
Nic o nas nic bez nas, proste jednak ciężkie do zrealizowania.

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Polska Akwarystyka

Post autor: przynenta » 01 cze 2011, 20:36

Mariusz tak było ustalone i nie ma czego się czepiać.

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Re: Polska Akwarystyka

Post autor: arturo » 02 cze 2011, 08:09

Kolejne "kółko wzajemnej adoracji..."..... nic się w świecie widzę nie zmieniło... pozdrawiam

TURYSTA
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1887
Rejestracja: 18 cze 2007, 18:57
Imie i Nazwisko: Jaś i Małgosia
Miejsce zamieszkania/miasto/: Alternatyw 4
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Polska Akwarystyka

Post autor: TURYSTA » 02 cze 2011, 08:22

przynenta pisze:Mariusz tak było ustalone i nie ma czego się czepiać.
Ja się nie czepiam , podaje sugestie. Lepiej aby stworzyć radę Polskiej Akwarystyki niż forum część otwarta i zamknięta. Ustalenia można zmienić :)

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Polska Akwarystyka

Post autor: niki 28 » 02 cze 2011, 18:42

arturo pisze:Kolejne "kółko wzajemnej adoracji..."..... nic się w świecie widzę nie zmieniło... pozdrawiam
Jednak ja uważam,że w każdej organizacji są ludzie od myślenia,inni od finansowania,a jeszcze inni od "roboty" żeby to wszystko "poskładać".Jak te trzy podstawowe czynniki ogarnąć w całość,to potencjalna "instytucja" rzeczywiście będzie wielka.Nie czarujmy się Artur.Nawet w niezrzeszonych,czy też nie oficjalnych stowarzyszeniach zawsze taki podział obowiązywał,obowiązuje i obowiązywał będzie.Sensem samym w sobie tegoż tworu jest to,żeby jak najwięcej stowarzyszeń do niego przystąpiło,i.....robiło coś dla dobra ogółu,co w naszym kraju raczej jest nie możliwe.Ale ja jestem ogólnie optymistą,i zarazem "idiotą",że czasem wierzę w coś wyjątkowo apstrakcyjnego.Nie mniej.Poczekamy,zobaczymy.Czas pokaże swoje.

Awatar użytkownika
bjarka
członek PKMD
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2004, 23:32
Imie i Nazwisko: Beata Jarka
Lokalizacja: Laskowiec
Kontaktowanie:

Re: Polska Akwarystyka

Post autor: bjarka » 02 cze 2011, 19:15

Pomysł bardzo mi się podoba. Właśnie tylko w ten sposób można coś osiągnąć. Wybrani przedstawiciele będą podejmować decyzje. Przecież wiadomo, że wszyscy na raz się ze sobą nigdy nie dogadają. U nas taką rolę pełniłby zarząd.
Można jednak rozważyć, czy nie pozwolić innym akwarystom widzieć całą dyskusję, ale nie móc zabrać głosu. Nie wiem zresztą, czy technicznie jest to możliwe.
Skąd u Was tyle oburzenia? To są zwyczajne zasady demokracji. Wybierając naszych przedstawicieli, dajemy im mandat zaufania.

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Polska Akwarystyka

Post autor: hudy » 02 cze 2011, 20:44

Forum powstało tylko po to aby ustalać terminy imprez akwarystycznych w Polsce. Dlatego też, każde zainteresowane Stowarzyszenie będzie miało po dwóch przedstawicieli którzy będą mieć dostęp do dyskusji, a tak naprawdę tylko jedna osoba, druga osoba to rezerwa.

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Polska Akwarystyka

Post autor: niki 28 » 02 cze 2011, 20:49

hudy pisze:Forum powstało tylko po to aby ustalać terminy imprez akwarystycznych w Polsce. Dlatego też, każde zainteresowane Stowarzyszenie będzie miało po dwóch przedstawicieli którzy będą mieć dostęp do dyskusji, a tak naprawdę tylko jedna osoba, druga osoba to rezerwa.
No i niech każdy robi swoje i będzie ok. :P A przy okazjii Twojej wypowiedzi Zyszku,to myślę że wyjaśniłeś wszelkie wątpliwości związane z tematem :)

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Re: Polska Akwarystyka

Post autor: arturo » 02 cze 2011, 21:01

Nie czepiam się, po prostu nie chce mi się wierzyć, że wszytko będzie takie piękne..... nagle padnie hasło i wszyscy ruszą do boju..... hmmmm.... ok.... zobaczymy.....
Sam po sobie wiem, że mam teraz przez dwa lata inne rzeczy na głowie i nie mam czasu na akwarystykę... ale może inni mają więcej szczęścia.... pozdrawiam

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Polska Akwarystyka

Post autor: przynenta » 03 cze 2011, 21:26

Generalnie istotą tego pomysłu była koordynacja wystaw jw napisał Zbyszek a jak będzie, życie pokaże.

Odpowiedz

Wróć do „Komunikaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości