III Śląski Weekend Akwarystyczny w Katowicach

Wystawy, spotkania

Moderator: przynenta

Awatar użytkownika
emiloos
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 07 wrz 2009, 14:33
Imie i Nazwisko: Emilia Ryt-Josiek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gliwice
Lokalizacja: Gliwice

III Śląski Weekend Akwarystyczny w Katowicach

Post autor: emiloos » 09 mar 2011, 12:50

Zapraszamy wszystkich akwarystów na III Śląski Weekend Akwarystyczny w dniach 9-10 kwietnia 2011 r w Katowicach w Miejskim Domu Kulury "Zawodzie" przy ul. Marcinkowskiego 13.

Obrazek


Program imprezy:

Sobota 9 kwietnia 2011 r


11:00 - 11:15 - rozpoczęcie, powitanie uczestników
11:15 - 12:15 - "Zanim powstał internet,czyli akwarystyka epoki dinozaurów" - Piotr Tomaszewski "neonnet"
12:30 - 13:45 - "Rodzime wody w naszych zbiornikach" - Marcin Graczyk i Piotr Kierzkowski - WTA (http://www.wta.org.pl)
13:45 - 14:30 - przerwa
14:30 - 15:30 - "Pielęgnice Jeziora Wiktorii w środowisku naturalnym i w hodowli" - Krzysztof Haja (http://www.haplochromis.pl)
15:45 - 16:30 - "Hodowla krewetek Cristal Red" - Michał Paczkowski - Signifer (http://www.signifer.pl)
17:00 - zakończenie

18:00 - Wieczorna integracja akwarystów w "Duet" Drink-Bar 40-224 Katowice ul. 1 Maja 117 tuż za rogiem od MDK Zawodzie


Niedziela 10 kwietnia 2011 r



11:00 - 11:15 - rozpoczęcie, powitanie uczestników
11:15 - 12:15 - "Symphysodon discus Heckel - ogólnie o rozmnożeniu" - Andrzej Nowicki "andrzej N." - SUPERDISCUS (http://www.superdiscus.pl)
12:30 - 13:30 - "Kąsacze znane i nieznane,czyli uchylamy rąbka śląskich tajemnic" - Piotr Tomaszewski "nenonet"
13:30 - 14:30 - przerwa
14:30 - 15:30 - "Rośliny w akwarium ozdobnym i ich pielęgnacja" - Tomasz Panas i Sergiusz Kowalew - AquaScape (http://www.aquascape.bnet.pl)
15:45 - 17:30 - "Zakładanie i prowadzenie akwarium oraz opieka nad roślinami i rybami" - panel dyskusyjny
17:30 - zakonczenie


Ponadto:
- dla dzieci przygotowane będą stoliki z kolorowankami oczywiście o tematyce akwarystycznej
- podczas weekendu odbędzie się również mała wystawa akwarystyczna
- w trakcie trwania imprezy odbędą się konkursy, będzie można "poczęstować się" gadżetami, próbkami, prasą akwarystyczną, ulotkami

- wstęp wolny!

Można nas także znaleźć na Facebook'u: >>KLIK<<

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: III Śląski Weekend Akwarystyczny w Katowicach

Post autor: Diamond-Cukero » 11 kwie 2011, 15:53

-
Załączniki
186-2.JPG
186-2.JPG (94.8 KiB) Przejrzano 5355 razy
059-1.JPG
059-1.JPG (80.36 KiB) Przejrzano 5355 razy
26-3a.JPG
26-3a.JPG (91.34 KiB) Przejrzano 5355 razy

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: III Śląski Weekend Akwarystyczny w Katowicach

Post autor: Diamond-Cukero » 11 kwie 2011, 17:56

Przy okazji III Ślaskiego Weekendu Akwarystycznego i prezentacji Heckli zaprosiłem wszystkich obecnych na mistrzostwa dyskowców w Warszawie.
Załączniki
341-3.JPG
341-3.JPG (114.59 KiB) Przejrzano 5345 razy
238-4.JPG
238-4.JPG (50.05 KiB) Przejrzano 5345 razy

Awatar użytkownika
kocan1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 306
Rejestracja: 14 wrz 2005, 23:32
Imie i Nazwisko: Andrzej Kociołkowski
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

Re: III Śląski Weekend Akwarystyczny w Katowicach

Post autor: kocan1 » 17 kwie 2011, 20:43

Obrazek


Fotorelacja z III Śląskiego Weekendu Akwarystycznego :
http://www.akwa-mania.mud.pl

Awatar użytkownika
kocan1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 306
Rejestracja: 14 wrz 2005, 23:32
Imie i Nazwisko: Andrzej Kociołkowski
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

Re: III Śląski Weekend Akwarystyczny w Katowicach

Post autor: kocan1 » 19 kwie 2011, 07:50

Obrazek


Prelekcja Andrzeja Nowickiego:
http://www.akwa-mania.mud.pl

Awatar użytkownika
sysek30
junior
junior
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2011, 11:18
Imie i Nazwisko: Paweł Syska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Libiąż
Lokalizacja: Libiąż

Re: III Śląski Weekend Akwarystyczny w Katowicach

Post autor: sysek30 » 25 kwie 2011, 17:52

miałem okazje byc na tym spotkaniu ogulnie bardzo mi sie podobało ale jesli chodzi o konkurs to organizatorzy zachowali sie nie fer pomijajac fakt ze jesli chodzi o odpowiedzi na pytania jakie trzeba było znac wszyscy odpisywali jeden od drugiego ale nikt nic niepowiedzial ze liczy sie czas w jakim trzeba oddac wypełnione druki konkursowe i nagrody zostały przyznane samym swoim czyli ustalili pomiedzy sobą komu co przyznają i tak zrobili wiec nierozumie poco nabijali ludzi w butelke pozdrawiam :|

Awatar użytkownika
emiloos
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 07 wrz 2009, 14:33
Imie i Nazwisko: Emilia Ryt-Josiek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gliwice
Lokalizacja: Gliwice

Re: III Śląski Weekend Akwarystyczny w Katowicach

Post autor: emiloos » 26 kwie 2011, 12:01

To czy ktoś odpisywał świadczyło o osobach, które brały udział w konkursie a nie o organizatorach. Na weekendzie było bardzo dużo osób i patrzenie czy i jak kto wypełnia kupony nie leży w mocy organizatorów bo po prostu nie ma takiej możliwości. Liczył się wynik a czas oddania liczył się tylko i wyłącznie w przypadku prac z identyczną liczbą punktów. Osoba która wygrała konkurs była na wszystkich wykładach i nie jest członkiem GSA. Osoba, która zajęła 2 miejsce do GSA zapisała się po weekendzie akwarystycznym więc nie wiem skąd te zarzuty, że wygrali "sami swoi". Nikt nic nie ustalał pomiędzy sobą i nie "nabijał nikogo w butelkę". Zasady konkursu były na początku weekendu jasno wyjaśnione.

Krótki filmik z III Śląskiego Weekendu Akwarystycznego. Zapraszamy do obejrzenia.

http://www.youtube.com/watch?v=mWi7w0YHm3I

Awatar użytkownika
sysek30
junior
junior
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2011, 11:18
Imie i Nazwisko: Paweł Syska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Libiąż
Lokalizacja: Libiąż

Re: III Śląski Weekend Akwarystyczny w Katowicach

Post autor: sysek30 » 26 kwie 2011, 16:35

opisałem to co słyszałem od ludzi którzy wyszli zawiedzeni fakt byli tylko w niedziele mi to lotto ja byłem zadowolony z calosci i z tego co uslyszałem na wykładach tak w sobote jak i w niedziele napisałem to zebyscie wiedzieli co mówili na koniec ci co się zawiedli więcej się niebede wtracał w takie sprawy jak juz wspomniałem mi sie podobało jestem zadowolony i szacuneczek dla wszystkich prowadzących jak i tych którzy poswiecili swój czas by zaprezentowac nam to wszystko wraz z tym pysznym SMALCEM i ogórasem :P jeszcze raz serdecznie pozdrawiam całą ekipę i czekam na wiadomosci o kolejnych takich imprezach bajo :D

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: III Śląski Weekend Akwarystyczny w Katowicach

Post autor: Diamond-Cukero » 26 kwie 2011, 17:57

Regulamin czy zasady ustala organizator a konkursy są zawsze ogólnodostępne. Organizator nie jest zobowiązany do pilnowania czy ktoś ściąga . Można zaliczyć weekend do bardzo udanych , frekwencja dopisała to kolejny powód do dumy napracowaliśmy się nie na daremno . Prelegenci przyjechali z daleka z ciekawymi tematami oby następny weekend był równie udany a nawet lepszy.
Refleksja jest taka zawsze znajdzie się ktoś o innym zdaniu i tym nie należy się przejmować pracujmy dalej - róbmy swoje. :D

Awatar użytkownika
sysek30
junior
junior
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2011, 11:18
Imie i Nazwisko: Paweł Syska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Libiąż
Lokalizacja: Libiąż

Re: III Śląski Weekend Akwarystyczny w Katowicach

Post autor: sysek30 » 26 kwie 2011, 20:41

W zupełności sie z Panem zgadzam panie Andrzeju :-)

Odpowiedz

Wróć do „Komunikaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości