Nowe forum

Wystawy, spotkania

Moderator: przynenta

Czy jesteś za utworzeniem forum na stronie klubu PKMD, gdzie będą prowadzone dotychczasowe tematy i gdzie każdy będzie mógł z niego korzystać jak na dotychczasowych zasadach??

tak
24
83%
nie
5
17%
 
Liczba głosów: 29

Awatar użytkownika
yoyi
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 345
Rejestracja: 08 gru 2004, 09:58
Imie i Nazwisko: Piotr Dutkiwicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa

Nowe forum

Post autor: yoyi » 10 gru 2004, 01:12

W z wiązku z zamiłowaniem pewnych pełnoprawnych (teraz to już chyba byłych) członków Klubu PKMD jak również moderatorów forum ogólnego do zachowań według zasad totalitaryzmu (wyjaśnienie: system organizacji państwa polegający na ingerencji władz we wszystkie dziedziny życia politycznego, społecznego i kulturalnego oraz na sprawowaniu nad nimi kontroli) powstaje ten wątek na tej stronie.
Głównie chodzi tu o sprawę kolegi (nie mam na myśli wchodznia tu komukolwiek w d... , ponieważ każdego z członków i nie członków traktuję na tym samym poziomie) cocoloco, który w walce o słuszną sprawę dostał bana na forum ogólnym. Nie chodzi mi tu o sprawę prywatnej wymiany zdań Leszka i Cocoloco (o której chyba już zostali wszyscy poinformowani przez e-mail), bo jak sama nazwa wskazuje jest ona prywatną. Jednakże sama stała się pretekstem (i chyba długo oczekiwanym) do wywalenia cocoloco z naszych szranków. Sami chyba wiemy po czym ocenić dobrego akwarystę - nie po jego gadaniu, strzępieniu języka, czy też ostrzejszego zwrócenia uwagi w taki czy inny sposób, ale po wyglądzie jego zbiornika i kondycji jego ryb ( i tu chyba nikt nie ma wątpliwości co do wartości jaką reprezentuje kolega cocoloco). Jeszcze słodkie pierdzenie nikomu rybek nie uratowało ani nie pozwoliło zaprowadzić równowagi biologicznej, a mocniejsza argumentacja nie jednemu pomogła (żeby nie było to ja w cale nie pochwalam takich metod wychowawczych ale nieraz ...).
Oburzanie się i kasowanie forum klubowego PKMD (tego wcześniejszego http://www.discus.org.pl/klub/) pokazuje tylko niedojrzałość (wydawałoby się) dorosłego człowieka. Jeżeli dobrze wiem to żyjemy w kraju powszechnej demokracji i każdy ma prawo korzystania z jej przywilejów. Dlatego szczerze potępiam działania prowadzące do oddania władzy w jedne ręce. Nie chcę i nie życzę sobie, aby jedna osoba decydowała o losach KLUBU i FORUM. Nie wybieraliśmy członków zarządu i Prezesa po to, żeby tylko sobie byli, a decyzje podejmował jeden osobnik - jeżeli tak to ja się wypisuję!

Wszyscy użytkownicy, którzy mają swoje konta na forum ogólnym będą mogli i będą mieli taki sam dostęp do wątków na tym forum (którego tyczy się ankieta) jak członkowie KLUBU PKMD. Wyjątkiem będzie brak dostępu do wątków dotyczących KLUBU PKMD (np. do wątku dotyczącego opłacania składek przez pełnoprawnych członków klubu, wątków organizacyjnych itp.) i niektórych niepublikowanych artykułów. Czyli dokładnie takie same zasady jak były dotychczas: zawsze był na forum ogólnym link do forum klubowego ( teraz już go nie ma bo nie ma tego forum - dzisiaj w ataku złości zostało skasowane), które było tylko dla członków PKMD, a kto nim nie był to nie wiedział o czym my tam piszemy).
Od razu chcę zwrócić uwagę, że ten brak dostępu nie ma związku z tym że chcemy od kogoś kasę wyłudzić i tym podobne aluzje. W końcu jak w każdym Klubie - członkowie rządzą się innymi prawami a z kolei te są ustalane przez władze Klubu.
To by było chyba na tyle.
Pozdrawiam od razu wszystkich bo pewnie po takim poście to z marszu dostanę BANA na forum ogólnym i podzielę losy cocoloco w walce o słuszną sprawę.

Gość

Post autor: Gość » 10 gru 2004, 02:22

częściowo podzielam (i pewnie następnym razem się wypowiem dokładniej bo nocka mnie "ściga") , częściowo nie rozumię, a częściowo sądzę że jesteś w gorącej wodzie ....., po co od razu takie ostre słowa. Uważam, że owszem można rozmawiać, pytać etc. ale mówić o przyszłości (mam na myśli część stwierdzeń) krórych nie jesteś i nie możesz być pewien ..... o rany jakie to "sugerujące". Kochani, pomału, nic pochopnie, bo można łatwo coś "zepsuć".
Nie rozumię też (może zbyt mało wiem - moja wina), nie czaję stwierdzeń ze nie ma forum, jest po 2.00 w nocy i stare oba działają, niestety bez cocoloco :(, i fakt chyba wykasowano link!
P.S.
nie sądzę by admini tego portalu przewidzieli taki obrót sprawy, i myślę, że po troszę im przykro z powodu takiego stanu rzeczy, która niestety się stała, a teraz jej pokłosie znajduje się tu!
Może to nie jest tak beznadziejna sytuacja?

Awatar użytkownika
yoyi
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 345
Rejestracja: 08 gru 2004, 09:58
Imie i Nazwisko: Piotr Dutkiwicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: yoyi » 10 gru 2004, 07:56

Jak dla mnie ciągle nie działa
http://www.discus.org.pl/klub/

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 10 gru 2004, 08:26

yoyi pisze:Jak dla mnie ciągle nie działa
http://www.discus.org.pl/klub/
Widocznie nie wszyscy są "w temacie" i ja do nich należę. Konflikt Leszek - Alek??????
Daję słowo nie wiem o co chodzi i pewnie mi nawet na tym bardzo nie zależy.

Faktem jest, że dziś chciłem wejść na część klubową Forum ogólnego i jej nie znalazłem..........
Wynika z tego, że teraz musimy się kontaktowac tutaj. To jest jednak nasze wspólne podwórko, przygotowywane wielkim wysiłkiem Ewy i Eugena.
Okazuje się też, że Alek przewidział prawidłowo scenariusz wydarzeń, a ja w całej swojej naiwnosci nie bardzo mu wierzyłem.

Mam nadzieję, że członkowie PKMD rozumieją, że akwarystyka jest jedna i nie dadzą się wmanewrować w eskalacje różnych wydarzeń, które mogą jej zaszkodzić.

Ja nadal zostaję akwarystą i Waszym kolegą. Możecie na mnie liczyć w tej trudnej chwili i mam nadzieję, że poradzimy sobie z problemami, a PKMD przetrwa.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Ambra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 10 gru 2004, 11:45

No cóż nie mogę narazie oddać głosu w tej ankiecie bo kompletnie nie znam sytuacji. Mogę się tylko domyślać w czym rzecz a domysły to niezbyt dobra podstawa do działania. Jednak oczywiście zrobię wszystko (no może prawie) dla dobra klubu i rozwoju akwarystyki.
Cytat: Ja nadal zostaję akwarystą i Waszym kolegą. Możecie na mnie liczyć w tej trudnej chwili i mam nadzieję, że poradzimy sobie z problemami, a PKMD przetrwa. Koniec cytatu.
To również moje zdanie choć napewno nie tak ważne jak Twoje Andrzeju. Pozdrawiam: Robert Dreszer

Gość

Post autor: Gość » 10 gru 2004, 13:52

no nie czaję, zobaczcie tu:
http://www.discus.org.pl/forumsm/index. ... ion=login2
ja normalnie się loguję ??????

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 10 gru 2004, 13:58

Hihihi to ciekawe bo ja jak kliknąłem na ten link to mi wyświetla błąd: należy podać imię użytkownika. Czary w takim razie.

Gość

Post autor: Gość » 10 gru 2004, 14:11

to ja naprawdę nic nie rozmumię, dokładnie przez ten link, loguję się i wchodzę, mozna czytać, co prawda nie pisałem nowych postów , ale wszystko można "oglądać"
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

kania

Post autor: kania » 10 gru 2004, 15:35

Nie wtrącam się w chyba prywatne sprawy. Ludzie kochani demokracja demokracją - ale nie wolno mylić jej z anarchią. Nawet tyran jest demokratycznie wybrany jeżeli zasady jed\go wyboru były demokratyczne. A wyborcy moga go rozliczyć po jego kadencji.

Awatar użytkownika
yoyi
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 345
Rejestracja: 08 gru 2004, 09:58
Imie i Nazwisko: Piotr Dutkiwicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: yoyi » 10 gru 2004, 16:50

Adam czy Ty naprawde nie widzisz róznicy pomiędzy podanym likiem przez Siebie a moim?
Mój link jest do strony gdzie było forum KLUBOWE PKMD a nie forum ogólne!!!!!!!

Gość

Post autor: Gość » 11 gru 2004, 11:34

Panowie
od października forum klubowe jest pod linkiem
http://www.pkmd.pl/forum/
nikt go nie skasował.
Część ludzi wypowiadająca się powyżej sama zdecydowała o przeniesieniu tego forum :-)

Z poważaniem
Piotr Synowiec

Gość

Post autor: Gość » 11 gru 2004, 20:37

Piotrek (yoyi) spokojnie, zrób porządek w swoich ulubionych, ochłoń i popatrz, wszystko działa! i to właśnie usiłuję powiedzieć od samego poczatku, to chyba już kilka dni. Nie wiem skąd ten zbieg okoliczności, i część z nas straciła rzekomo dostęp ????
Czy teraz już u Ciebie działa ? :D
Sądze, że warto zostawić ten wątek, i wrucić do pierwotnego tematu, obgadać tę stronę. Zwóćmy uwagę, nawet admini milczą, wszyscy są sflustrowani, po co ??? Skupmy się na tworzeniu tego co było zamiarem, z rozsadkiem spokojem i rozwagą,
ktoś kiedyś śpiewał (chyba Młynarski):
"A my róbmy swoje"
Ja wierzę, że osoby, które są zaangażowane w to co nam porzyświeca, mam na myśli kilka już dobrze wykreowanych w naszym gronie przyjaciół "osobistości", a tak użyję tego słowa! , nie "odpuszczą" bo w końcu jeden cel mamy na uwadze!!
P.S.
Obie ankiety IMHO są delikatnie mówiąc trochę nie takie,
pierwsza ma dość tendencyjnie ułożone pytania,
bo o ile ja sam jestem za takim portalem, to nigdy nie powiem, że jest on tym czego potrzebowałem, bo różnie to można "odczytać", inaczej brzmiało by gdyby np. pytanie brzmiało np.: czy taki portal jest twoim zdaniem potrzebny, itd, no mogło by w niej być ze 4, 5 pytań
Natomiast ta "ostatnia" jest jakoś mi się zdaje czyms przedwczesnym i nie wiem czy na tę chwilę potrzebnym

Odpowiedz

Wróć do „Komunikaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości