Pet Fair Łódź 20-22 maja 2005 - "NA ŻYWO"

Wystawy, spotkania

Moderator: przynenta

Awatar użytkownika
eugen
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 320
Rejestracja: 15 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Mühlheim am Main
Kontaktowanie:

Post autor: eugen » 23 maja 2005, 15:35

Tylu wspanialych ludzi nie spotyka sie w zyciu czesto ( lub w ogole), nawet potencjalni "konkurenci" byli dla siebie "na zywo" wsoanialymi partnerami do rozmow , wymiany doswiadczen i zawierania przyjazni. Mielismy nie tylko wspaniale stoisko, ale rowniez przecudowna atmosfere ktorej nie potrafilo nic zepsuc. Bylo nas o wiele wiecej niz we Wroclawiu. Ja ze swojej strony dziekuje "ORGANIZATOROM", ale nie mniej serdecznie kazdemu z WAS ktory tam byl, za dwa wspaniale, i z cala pewnoscia pozostajace na zawsze w mojej pamieci razem spedzone dni.
Wracajac do domu raz jeszcze przezywalem te budujace i pozwalajace sie czegos nowego dowiedziec rozmowy.... i wiem, ze nastepnym razem tez bede z wami. Jestescie WSPANIALI
eugen

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 23 maja 2005, 18:18

Ambra pisze:
Bogdan pisze:W zasadzie wszystko już zostało napisane. Kto mógł być w Łodzi a nie przyjechał niech żałuje bo rybki :wink: były naprawde bardzo ładne.
Chyba jednak nie wszystko zostało powiedziane..........
Andrzeju masz racje!!!
Widocznie to szumy integracyjne w mojej głowie wymysliły takie bzdury.
O tym spotkaniu jeszcze długo będzie się mówić i pisać

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: hudy » 23 maja 2005, 18:49

Ja po tym zlocie dyskowców wiem jedno , możemy oficjalnie ogłosić - PKMD jest Stowarzyszeniem elitarnym . Jest nas dużo , osobiście poznałem wspaniałych ludzi którzy chcą propagować swoje hobby , ktorzy maja bardzo dużo wiadomości i potrafią dzielić sie ta wiedzą . Takie spotkania muszą się odbywać , takie spotkania scalają jeszcze bardziej nasze stowarzyszenie, no i brak anonimowości.

zajus
junior
junior
Posty: 33
Rejestracja: 24 gru 2004, 02:04
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Kontaktowanie:

Post autor: zajus » 23 maja 2005, 19:07

Ja ze swojej skromnej strony chcialbym podziekowac za zaproszenie na spotkanie klubu oraz na wystawe i niezmiernie sie ciesze, ze mialem przyjemnosc poznac osoby obecne w Łodzi. Wrazenia? Hmmm ciezko jest to opisac, ubrac w slowa, poprostu to trzeba przezyc. Atmosfera jaka zostala przez nas zbudowana byla niesamowita. Jednym slowem- oby tak dalej!!!!

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 23 maja 2005, 19:32

Ja po tym zlocie dyskowców wiem jedno , możemy oficjalnie ogłosić - PKMD jest Stowarzyszeniem elitarnym
Może jeszcze nie do końca - w elitarnym stowarzyszeniu prezes z prezesową nie muszą jeździć w bagażniku ;)
Załączniki
Niespodzianka.jpg
Niespodzianka.jpg (19.8 KiB) Przejrzano 6314 razy

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: hudy » 23 maja 2005, 20:03

łubudubu,łubudubu Twoja żona jest wspaniałą prezesową naszego elitarnego klubu :mrgreen:

ziemek
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2005, 21:08
Lokalizacja: katowice
Kontaktowanie:

Post autor: ziemek » 23 maja 2005, 21:25

Dziekuje Wszystkim. Ogromnie sie ciesze że mogłem Was poznać i spedzic dwa super dni. Dzieki PKMD i Forum nauczyłem sie bardzo wiele o pielegnacji Palet - jestem wdzieczny, ale jeszcze bardziej jestem wdzieczny paletkom, gdyby nie one nie było by mnie z Wami. Ide je wysciskac. Pa.

marek
zarząd pkmd
Posty: 1524
Rejestracja: 06 gru 2004, 19:27
Imie i Nazwisko: Marek Widur
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: marek » 23 maja 2005, 22:31

Prośba, szukajmy wszelkich informacji prasowych, związanych z naszym stoiskiem. Zebrane materiały będą umieszczone w Kronice. :!:

Awatar użytkownika
banerman
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 223
Rejestracja: 13 gru 2004, 00:25
Lokalizacja: Leszczyny
Kontaktowanie:

Post autor: banerman » 24 maja 2005, 01:10

No cóż , siedzę tutaj jak zwykle po nocy, ale musiałem odespac ten nieprzespany weekend, jednak jakże mile nieprzespany ;).
Spotkanie tylu wartościowych ludzi , przeżycie tylu niezapomnianych chwil, to nie czas na spanie ;).
Takie spotkania budują nie tylko naszą wiedzę , ale i wiarę w to, że to co nas pasjonuje jest nie tylko jakimś tam hobby , ale naprawde wartościowym kawałkiem życia.
Poszerzamy nasze grono o wartościowych ludzi z pasją, zaangażowaniem i naprawdę dużą wiedzą ( mimo często młodego wieku).
Byłem naprawde pod wrażeniem słuchając rozmów zwłaszcza młodszej części naszych członków, jaką wiedzą, doświadczeniem i "dorosłością" mogą się wykazać.
Takie spotkania, rozmowy i wspólnie spędzony czas pozwala nam poznać się od innej, często na forum nieznanej strony. Poznać się jako ludzi.
Za to właśnie Wam dziękuję a zwłaszcza organizatorom, którzy potrafili do tego doprowadzić.

zajus
junior
junior
Posty: 33
Rejestracja: 24 gru 2004, 02:04
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Kontaktowanie:

Post autor: zajus » 24 maja 2005, 05:54

:)
Załączniki
Obraz 344.jpg
Obraz 344.jpg (31.07 KiB) Przejrzano 6215 razy

zajus
junior
junior
Posty: 33
Rejestracja: 24 gru 2004, 02:04
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Kontaktowanie:

Post autor: zajus » 24 maja 2005, 05:56

:)
Załączniki
Obraz 499.jpg
Obraz 499.jpg (20.72 KiB) Przejrzano 6213 razy

zajus
junior
junior
Posty: 33
Rejestracja: 24 gru 2004, 02:04
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Kontaktowanie:

Post autor: zajus » 24 maja 2005, 05:58

No i jestesmy w TV ;)
Załączniki
Obraz 385.jpg
Obraz 385.jpg (29.84 KiB) Przejrzano 6208 razy

Awatar użytkownika
yoyi
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 345
Rejestracja: 08 gru 2004, 09:58
Imie i Nazwisko: Piotr Dutkiwicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: yoyi » 24 maja 2005, 06:42

Jak tak czytam o tym nowym sponsoringu (z czego bardzo się cieszę) i zobaczyłem na jakim sprzęcie mieliście mołziwość zaprezentowania PKMD w Łodzi to w sumie wyszedłem na głupka wyskakując z przekazaniem Biolifa we Wrocku na rzecz kolejnej wystawy. :oops:

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 24 maja 2005, 07:43

yoyi pisze:....... to w sumie wyszedłem na głupka wyskakując z przekazaniem Biolifa we Wrocku na rzecz kolejnej wystawy.
W moich oczach wyszedłeś najbardziej super jak tylko można.

To jest właśnie godna postawa, w której nie ważna jest wartość daru, ale serce i chęci.
Mając możliwość kierować w swym życiu kilkoma organizacjami akwarystycznymi zawsze podkreślałem, że każdy członek winien wnosić do klubu, to co jest w jego zakresie możliwości.

Nagrodą są bezinteresowne przyjaźnie, wiedza, atmofera o poczucie wspólnych więzi. Świadomość, że w każdej chwili, w razie potrzeby, mogę liczyć na innego członka PKMD.

Są to sprawy niewymierne, których nikt nie kupi za największe pieniądze świata.

Co najważniejsze, zasady tej nigdy nie musiałem tłumaczyć w PKMD.

Awatar użytkownika
DARIUSZMT
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 471
Rejestracja: 14 gru 2004, 19:53
Lokalizacja: CHEŁM
Kontaktowanie:

Post autor: DARIUSZMT » 24 maja 2005, 08:03

Atmosfera była niesamowita ,choć nie ukrywam ,że nie wiedziałem jak to wszystko sie potoczy .
Nie było niedomówien ,prosto z mostu i na temat .
Konkurencja na te dwa dni odeszła w zapomnienie i dzielilismy sie wiedza i konstruktywnymi tematami.
Choć nie ukrywam ,ze miałem obawy ,ze tak dla draki umiescza mnie z Hico w pokoju :D .
Jednak miał inne towrzystwo w pokoju :shock: i każdy mu zadrościł.
Reasumujac impreza była ok i oby takich wiecej .

Pozdrawiam DARIUSZ z CHEŁMA

P.S Juz susze głowę moim Tajlandczykom o kolejnej wystawie i jak najładniejszych rybach na nią .Napewno nie damy plamy .W końcu to Azja :D

Odpowiedz

Wróć do „Komunikaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości