WARSZAWA 2006

Wystawy, spotkania

Moderator: przynenta

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

WARSZAWA 2006

Post autor: Ambra » 17 lis 2005, 15:37

Warszawski Związek Akwarystów zaprosił PKMD do uczestnictwa w wystawie, jaką organizuje w Ogrodzie Zimowym na terenie Pałacy Kultury w dniach 14 - 22 stycznia 2006 roku.

By nas zbytnio nie męczyć, przygotuje do naszej dyspozycji akwarium Aquaela o długości 2 metrów, które urządzać będzie można od dnia 10 stycznia.

My mamy dać własny sprzęt, podłoże, ryby i zrobić dekorację.

W tej sytuacji, najliczniejsza grupa członków PKMD (warszawiaków) zyskuje możliwość pokazania się od najlepszej strony.
Dowiedziałem się, że pewne pociągnięcia logistyczne związane z tą imprezą poczynił już nasz Zarząd.

A teraz najważniejsze - ci którzy wezmą sprawę w swoje ręce, muszą się zgłaszać personalnie, celem uzgodnienia, kto za co będzie odpowiadał, aby wszystko jak zawsze poszło sprawnie.

Na marginesie wyrażam nadzieję, że jeśli koledzy z Warszawy podejdą do sprawy z zaangażowaniem, to może uda nam się przy okazji sklecić bardzo fajną imprezę PKMD w stolicy.

Awatar użytkownika
bjarka
członek PKMD
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2004, 23:32
Imie i Nazwisko: Beata Jarka
Lokalizacja: Laskowiec
Kontaktowanie:

Post autor: bjarka » 20 lis 2005, 22:56

Nie było mnie kilka dni i sądziłam,że znajdę wiele postów chętnych do pomocy Warszawiaków.A tu nic. Próbowałam dowiedzieć się o ceny noclegów. Niestety są wysokie.Sądzę,że należy zdecydować się na nocleg pod Warszawą ,np. w Zegrzu.Co Wy na to?

Awatar użytkownika
mak
senior
senior
Posty: 113
Rejestracja: 01 lut 2005, 18:23
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Kontaktowanie:

Post autor: mak » 21 lis 2005, 00:04

My z Gosią się zgłaszamy! Chętni, zwarci i gotowi! :)

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 21 lis 2005, 02:40

bjarka pisze:Nie było mnie kilka dni i sądziłam,że znajdę wiele postów chętnych do pomocy Warszawiaków.A tu nic. ............
Dokładnie mam takie same odczucia.
Jeden MAK????????
Niby są członkowie z Warszawy, a jakoby ich nagle nie było........

Czy więc mam siąść w auto, pomieszkać w Warszawie i zrobić to wszystko co wy powinniście?
Ostatnio zmieniony 21 lis 2005, 08:37 przez Ambra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 21 lis 2005, 07:49

Co do noclegów w STOLYCY polecam hotel PCBC (Polskie Centrum Badań i Certyfikacji) tylko trzeba odpowiednio wcześniej zarezerwować, więc myślę, że teraz to już dobry czas. Miło, tanio, ostatni raz jak tam byłem to apartament kosztował 120zł/dobę. Poza tym teren jest zamknięty i monitorowany, więc samochód ze sprzętem może spokojnie zostać na noc. Adresu dokładnie nie pamiętam ale to jest boczna Bokserskiej przy torze Służewieckim.

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Post autor: vega1 » 21 lis 2005, 10:49

120x 2 osoby = 240 za dobe x 2doby = 480zl. Piotrek a mają też coś tańszego?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 21 lis 2005, 10:52

To za apartament!! A nie typowy pokój za 60-70, który i tak będzie o niebo lepszy od tanich hotelików np przy Wyb.Kościuszkowskim gdzie czasami ruscy w nocy krzyczą :-)
Poza tym w apartamencie jest łóżko king size więc ..... Tylko nie mów żonie.... :-D

Awatar użytkownika
Maciek
senior
senior
Posty: 170
Rejestracja: 08 gru 2004, 00:17
Lokalizacja: Koluszki
Kontaktowanie:

Post autor: Maciek » 21 lis 2005, 14:02

10-22 stycznia, nie mogę opuścić tyle czasu w szkole. Jednak myślę, ze mógłbym przyjechać na czas urządzania akwarium. I zostać do końca tygodnia. Mam mieszkanie na Puławskiej i jak się dobrze wychylić z okna to widać pałac kultury, wiec dla mnie to no problem.

Potek
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 23 gru 2004, 23:40
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy
Kontaktowanie:

Post autor: Potek » 21 lis 2005, 21:23

Ja razem z RoKu także pomożemy w miare możliwości :D
Rozejrzymy się za czymś tańszym niż proponujecie wyżej.
Przy okazji, czy trzeba jeszcze coś ustalić z komisarzem wystawy, czy już wszystko jest ustalone? Pytam, ponieważ prawdopodobnie WZA ma zebranie w ostatni czwartek miesiąca i mógłbym tam się wybrać i więcej dowiedzieć.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 22 lis 2005, 07:48

Potek pisze:..............Przy okazji, czy trzeba jeszcze coś ustalić z komisarzem wystawy, czy już wszystko jest ustalone? Pytam, ponieważ prawdopodobnie WZA ma zebranie w ostatni czwartek miesiąca i mógłbym tam się wybrać i więcej dowiedzieć.
1. Jeśli możesz, to się wybierz.
Co jest załatwione, masz w pierwszym moim poście w tym temacie.

2. Niech Ci pokażą, gdzie będzie stał nasz zbiornik. Koło niego trzeba nieco miejsca na świetlne logo Klubu. Tam tez położymy ulotki reklamowe.

3. Zobacz salkę, którą dysponują, bo tam zrobimy sobie spotkanie no i może jakieś prelekcje.

4. Rozglądnij się za jakimś tanim hotelikiem.

5. Napiszę Ci kiedy trzeba jechać do Aquaela, żeby odebrać sprzęt do uzbrojenia zbiornika wystawowego, który postawi dla nas WZA. Ten sprzęt przechodzi potem na własność PKMD............

6. Porozum się z Mak-iem i ustalcie kto z Was całą imprezę w Warszawie koordynuje. Była Łódź, Rzeszów i wiesz o co chodzi.

W razie problemów pisz to mnie.

A może w organizowanie imprezy włączą się też inni użytkownicy Forum z Warszawy - nie koniecznie członkowie PKMD ??????

otama
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 14 gru 2004, 16:36
Imie i Nazwisko: Tomasz Jakubowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: otama » 22 lis 2005, 10:18

Witam

Nie jestem członkiem PKMD (jeszcze) ale chciałbym spróbować pomóc.
W miejscowości Biskupice (niedaleko Brwinowa) jest gospodarstwo agroturystyczne, w któym nocleg kosztuje ok. 35 PLN od osoby. Odległość do centrum Warszawy to ok. 25 km ale dojazd jest w miarę przyzwoity a cena i warunki zachęcające. Zakładając, że przynajmniej kilka osób przyjedzie samochodem z dojazdem do PKiN nie będzie problemu a i ja służe pomocą w tej materii.
W okresie 10-22 stycznia 2006 dostępnych będzie ok. 10-14 miejsc. Niestety nie udało mi się rozmawiać z osobą prowadzącą a jedynie pomocnikiem. Wydaje się jednak, że szybka decyzja o zapotrzebowaniu czasowym i ilościowym powinna pozwolić na zarezerwowanie odpowiedniej liczby miejsc.
Kiedyś korzystałem z tego miejsca i byłem zadowolony.
Na wszelki wypadek podaję link do strony:

http://www.noclegiw.pl/baza/polski/4784.html

Jeżeli będę jeszcze w stanie w czymś pomóc to .... oczywiście pomogę :)

Pozdrawiam
Tomasz

Awatar użytkownika
mak
senior
senior
Posty: 113
Rejestracja: 01 lut 2005, 18:23
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Kontaktowanie:

Post autor: mak » 22 lis 2005, 12:53

Robert (Potek) - wysłałem Ci PW ze swoim numerem telefonu. Może przejedziemy się tam razem?

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 22 lis 2005, 13:51

otama pisze:Witam

Nie jestem członkiem PKMD (jeszcze) ale chciałbym spróbować pomóc.
.............Jeżeli będę jeszcze w stanie w czymś pomóc to .... oczywiście pomogę :) Tomasz
Wypisz - wymaluj, zaczynasz jak Vega w Rzeszowie (oczywiście w pozytywnym sensie) :D
Decyzji podjąć nie potrafię i tu raczej muszą się wypowiedzieć Roku i MAK.

Nawiąż z nimi kontakt i zaczynajcie działać.

Cieszy mnie też, jak napisałeś "JESZCZE" w nawiasie :P
Weź inicjatywę w swoje ręce, skontaktuj się z bardziej doświadczonymi członkami PKMD i do roboty.......

Będę się bardzo cieszył, jeśli w dniach 14 i 15, a może 13 - 15.01. da się zrobić w Warszawie zlot PKMD.
Pewnie wtedy uda się omówić wiele spraw związanych z największą naszą imprezą w 2006 - Kraków - Przegląd dyskowców, czyli nieoficjalnych Mistrzostwach Polski.

Awatar użytkownika
RoKu
junior
junior
Posty: 49
Rejestracja: 10 sty 2005, 12:27

Post autor: RoKu » 22 lis 2005, 14:20

Witam,
Zgodnie ze słowami Potka na pewno pomożemy w organizacji. Kluczem wydaje się znalezinie taniego lokum ale z jakąś salą, gdzie moglibyśmy spędzić wieczór. Wystawa w PKiN odbywać się będzie w centrum W-wy więc na pewno nie znajdziemy niczego taniego w pobliżu. Sytuacja będzie przypominać Rzeszów - będziemy musieli znaleźć coś na obrzeżach miasta. Na zeszłorocznej wystawie już wstępnie rozmawialiśmy z jej komisarzem, tak więc wybierzemy się w czwartek na spotkanie WZA i spróbujemy wszystko potwierdzic i uszczegółowić. Może przekonamy WZA aby przeznaczył dla nas wiecej miejsca. Salka na zapleczu jest niewielka. Cieżko tam będzie zorganizować prelekcję, jest miejscem raczej na krótką posiadówkę i herbatkę. No ale może uda się zorganizować jakąś dodatkową salę. Odbiór sprzętu do uzbrojenia zbiornika wystawowego od Aquaela nie będzie żadnym problemem, prosimy tylko o info kiedy. Mak-u skontaktuj się ze mną 0 501 444 765 lub Potkiem tel 0 501 357 082.
W zał. fotka z sali gdzie odbywa sie wystawa.
Załączniki
wystawa1.jpg
wystawa1.jpg (47.08 KiB) Przejrzano 8582 razy

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 22 lis 2005, 17:42

RoKu pisze:Witam,
Może przekonamy WZA aby przeznaczył dla nas wiecej miejsca. Salka na zapleczu jest niewielka. Cieżko tam będzie zorganizować prelekcję, jest miejscem raczej na krótką posiadówkę i herbatkę. No ale może uda się zorganizować jakąś dodatkową salę. ............
W zasadzie trzeba nam na wystawie dodatkowe 3 m kwadratowe obok akwarium, by postawić reklamę świetlną, tą co w Rzeszowie.
Styczeń nie jest zbyt obsadzanym miesiącem, więc może uda się coś poszukać takiego na obrzeży stolicy, żeby zamieszkać tam od soboty np. od godz 17, noclegi nie były drogie i była jakaś knajpka do wynajęcia na dłuuugi wieczór.
Jak siądziemy o 17,30, to w dwie godziny obgadamy co trzeba, a potem integracja............

Trzeba jedynie coś szybko wyszukać, ogłosić zapisy na imprezę podając koszty.
Sądzę, że z 25 - 30 osób się uzbiera, zwłaszcza że to centrum kraju i wielu członkom będzie bliżej.

Prelekcja - może i być nie musi, bo WZA nic nie organizuje - to pewne.

Odpowiedz

Wróć do „Komunikaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość