Korzeń dębowy

Tematy ogólne

Moderator: seba*1*

TURYSTA
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1887
Rejestracja: 18 cze 2007, 18:57
Imie i Nazwisko: Jaś i Małgosia
Miejsce zamieszkania/miasto/: Alternatyw 4
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: TURYSTA » 29 gru 2008, 21:45

Ty mnie nie zrozumiałeś. Napisałem odnośnie soli nie jodowanej. Ma tyle zalet że............. I nic na przeszkodzie nie stoi aby stosować sól jodowaną do gotowania.

fangornn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 733
Rejestracja: 27 mar 2006, 10:40
Imie i Nazwisko: Tomasz Dzierwa
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fangornn » 29 gru 2008, 22:19

Powiem więcej Mariusz. Do wylęgu np. artemii, użycie soli takiej czy owakiej, nie ma najmniejszego znaczenia. Takie same wyniki a może nawet lepsze uzyskasz w soli jodowanej, grunt żeby nie zawierała potasu. Z tą solą niejodowaną to jest zwykły prosty chwyt reklamowy po to aby zakupić sól np. firmy T......L. I to wsio. Przepraszam autora postu za zmianę tematu. Kończę z tą artemią.

Awatar użytkownika
buldozer1978
senior
senior
Posty: 129
Rejestracja: 11 paź 2008, 18:46
Imie i Nazwisko: Mariusz Nawara
Miejsce zamieszkania/miasto/: Strawczyn
Lokalizacja: Strawczynek

Post autor: buldozer1978 » 29 gru 2008, 22:24

Powiem więcej Mariusz. Do wylęgu np. artemii, użycie soli takiej czy owakiej, nie ma najmniejszego znaczenia. Takie same wyniki a może nawet lepsze uzyskasz w soli jodowanej, grunt żeby nie zawierała potasu. Z tą solą niejodowaną to jest zwykły prosty chwyt reklamowy po to aby zakupić sól np. firmy T......L. I to wsio. Przepraszam autora postu za zmianę tematu. Kończę z tą artemią.
fangornn takie wiadomści też się kiedyś przydadzą-dzięki.

Awatar użytkownika
IreneuszKaczor
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 467
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:39
Imie i Nazwisko: Ireneusz Kaczor
Lokalizacja: Bogatynia
Kontaktowanie:

Post autor: IreneuszKaczor » 30 gru 2008, 01:01

fangornn pisze:... Takie same wyniki a może nawet lepsze uzyskasz w soli jodowanej, grunt żeby nie zawierała potasu. Z tą solą niejodowaną to jest zwykły prosty chwyt reklamowy po to aby zakupić sól np. firmy T......L. I to wsio...
Jestem skłonny to potwierdzić. Kiedyś tak się złożyło, że zabrakło mi soli Tropical'a i użyłem soli kuchennej jodowanej, miałkiej, takiej jak w każdej budce z frytkami i artemii to nie przeszkadzało. Teraz niestety firma T.... na soli u mnie juz nie zarobi, choć doceniam dokonania tej firmy, i niektóre produkty ciągle będę kupował.

fangornn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 733
Rejestracja: 27 mar 2006, 10:40
Imie i Nazwisko: Tomasz Dzierwa
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fangornn » 30 gru 2008, 22:33

buldozer1978 pisze: fangornn takie wiadomści też się kiedyś przydadzą-dzięki.
Przecież to forum jest po to aby sobie pomagać. Hmm?

Odpowiedz

Wróć do „Akwarystyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości