Post "Pomógł"

Tematy ogólne

Moderator: seba*1*

Awatar użytkownika
gajowa
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1899
Rejestracja: 06 maja 2006, 15:21
Imie i Nazwisko: Barbara Bogdańska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post "Pomógł"

Post autor: gajowa » 07 lis 2006, 01:44

Czy może mi ktoś powiedzieć na czym to polega że "post pomógł" bo nie bardzo to rozumię. Kotoś napisze cos konkretnego i post nie pomaga, a w przypadku napisania tylko "ale jaja" ( Marsz w temacie Toma "Co to za jaja")jest notka "POST POMÓGŁ". Może to ktoś wyjaśnic w jaki sposób ten post komuś pomógł? Kto o tym decyduje czy post pomaga?

Basia Gajowa

Awatar użytkownika
jaroslawp
senior
senior
Posty: 114
Rejestracja: 03 cze 2006, 17:58
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: jaroslawp » 07 lis 2006, 06:53

Chyba inny użytkownik decyduje czy mu post pomógł czy nie? Jeżeli uważa, że pomógł, to klika w ikonkę.
Jeżeli się mylę, to proszę o sprostowanie.

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 07 lis 2006, 07:37

Jarosław się nie myli.
Natomiast nigdy nie bedzie napisu pomógł pod postem ,który sam napiszesz.

wiesiek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 508
Rejestracja: 07 kwie 2006, 09:12
Lokalizacja: Kraków

Re: Post "Pomógł"

Post autor: wiesiek » 07 lis 2006, 10:23

Gajowa pisze:Czy może mi ktoś powiedzieć na czym to polega że "post pomógł" bo nie bardzo to rozumię. Kotoś napisze cos konkretnego i post nie pomaga, a w przypadku napisania tylko "ale jaja" ( Marsz w temacie Toma "Co to za jaja")jest notka "POST POMÓGŁ". Może to ktoś wyjaśnic w jaki sposób ten post komuś pomógł? Kto o tym decyduje czy post pomaga?

Basia Gajowa
Basiu !
Jak widzisz - tylko czytający dany post inny użytkownik Forum może ocenic' jego przydatnośc'. A że nie zawsze bedzie to ocena realna...... no cóż..... wyniki ostatnich wyborów pokazały, że jesteśmy narodem o specyficznym poczuciu realizmu..........

PS. Czy możesz uaktualnic' Swoje zdjęcie ? ;)

Awatar użytkownika
gajowa
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1899
Rejestracja: 06 maja 2006, 15:21
Imie i Nazwisko: Barbara Bogdańska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: gajowa » 07 lis 2006, 11:17

Dziękuję bardzo za wyjaśnienie

Co do zdjęcia to jest jak najbardziej aktualne. Krzysiek jest członkiem PKMD a nick "Gajowy" nie przeszedł i dlatego jest "Gajowa". A może wstawimy wspólne zdjęcie?

Basia Gajowa

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 07 lis 2006, 12:17

Wspólne zdjęcie bardzo proszę ... :P i tak wspólnie pod jednym nickiem pisujecie ...

Co do 'post pomógł' to ja kilka razy kliknąłem tę opcję wtedy gdy ktoś swoją wypowiedzią mi pomógł, rozwiał moje wątpliwości. Nawet pamiętam komu to kliknąłem i mniej więcej w jakich sprawach.
Jest to chyba właśnie po to zrobione na tym formum ... tak się domyślam.
Myślę, że to nawet lepsze niż zaśmiecanie wątku, w stylu: Dziękuję Kaziu i Tobie Juziu też dizękuję, acha Jurku Ty też mi pomogłeś .... Choć ta forma podziękowania za pomoc wydaje się milsza i lepsza, bo wiadomo komu się pomogło.

lara i DISPAR dostali odemnie 'klik' w opcji post pomógł bo wyjaśnili mi skąd mam jaja na szybie i czyje one są, to ja im kliknąłem, ale mógł każdy, poza nimi samymi. Opcja jest aktywna pod wszystkimi postami innych osób, ale pod naszymi własnymi, dla nas jej nie ma, dla innych jest.

Na przykład, nie wiem od kogo ja dostałem, że niby czymś tam pomogłem, bo takiej możliwości nie mam by to sprawdzić, ale kilka swoich postów, gdy KTOŚ kliknął, że mój post pomógł znam. Nie wszystkie znam, bo dziwnie sporo mam tego 'pomógł', ale to pewnie skutek namiętnego pisywania tutaj :wink: , bo ma wiedza niedorównuje wielu tutaj obecnym miłośnikom i fachowcom.
Może jedynie me chęci pomagania czasem przewyższają innych ...

Odpowiedz

Wróć do „Akwarystyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości