Hydroponika

Moderator: Sylwek

Oro
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 16 mar 2008, 19:42
Lokalizacja: Banino

Hydroponika

Post autor: Oro » 01 lut 2009, 14:57

Pokopałem trochę na forum, w poszukiwaniu wiadomości na temat hydroponiki.
Niestety temat jest potraktowany szczątkowo, wspominany przy okazji innych zagadnień.
Nurtuje mnie jedno zasadnicze pytanie: czy filtr hydroponiczny może współpracować z akwarium, w którym są paletki ?
Może ktoś ma takowy i mógłby coś opowiedzieć jak się sprawuje, jakie ma podłoże, jakie rośliny ?

Awatar użytkownika
CraNcH^MS
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 617
Rejestracja: 21 kwie 2006, 12:00
Imie i Nazwisko: Michał Stafarczyk
Lokalizacja: Rybnik

Re: Hydroponika

Post autor: CraNcH^MS » 01 lut 2009, 15:28

Oro pisze:Pokopałem trochę na forum, w poszukiwaniu wiadomości na temat hydroponiki.
Niestety temat jest potraktowany szczątkowo, wspominany przy okazji innych zagadnień.
Nie szukaj wiadomości w tylko jednym miejscu, są także inne miejsca w sieci gdzie opisują takie rozwiązania np.

http://www.pawiookie.pl/diy/hydroponika.html

Dobrze opracowany temat.
Oro pisze: Nurtuje mnie jedno zasadnicze pytanie: czy filtr hydroponiczny może współpracować z akwarium, w którym są paletki ?
Jak najbardziej może być w akwarium z paletkami.

Oro
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 16 mar 2008, 19:42
Lokalizacja: Banino

Post autor: Oro » 01 lut 2009, 15:44

W sieci też szukałem, te i parę innych opracowań znam. Zkładając temat, głównie chodziło mi o doświadczenia z hydroponiką posiadaczy paletek. Noszę się z zamiarem zbudowania takiego filtra, i chciałem poznać zdanie paletkowiczów, ponieważ jak wspomniałem, na naszym forum nie ma zbyt wiele na ten temat.
Inni akwaryści wypowiadają się o takim filtrze w samych superlatywach, szczerze powiedziawszy nie spotkałem się z negatywnym zdaniem o hydroponice.

Odpowiedz

Wróć do „Rośliny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość