discus live

Nowości wydawnicze

Moderatorzy: seba*1*, tuptus

sasiad
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 23 gru 2008, 21:44
Lokalizacja: koscierzyna

discus live

Post autor: sasiad » 25 gru 2008, 20:35

czesc czy ktos z was zakupuje to czasopismo bo mam numery z 2005 roku a niemam skad zakupic nowych.

sasiad
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 23 gru 2008, 21:44
Lokalizacja: koscierzyna

Post autor: sasiad » 26 gru 2008, 14:03

czy nikt z was nic niewie o tym czasopismie albo gdzie mozna nabyc ksiazki z wydawnictwa bede

Darekrod
junior
junior
Posty: 37
Rejestracja: 25 paź 2008, 18:25
Imie i Nazwisko: Dariusz Słota
Lokalizacja: Rodos

Post autor: Darekrod » 26 gru 2008, 14:12

Nie spodziewaj sie szybkiej odpoweidzi....... Gdyby to napisal ktos z czlonkow PKMD to w 24 godz byloby kilka odpowiedzi a tak to ..... czekac i czekac i ......

TURYSTA
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1887
Rejestracja: 18 cze 2007, 18:57
Imie i Nazwisko: Jaś i Małgosia
Miejsce zamieszkania/miasto/: Alternatyw 4
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: TURYSTA » 26 gru 2008, 14:17

Darekrod pisze:Nie spodziewaj sie szybkiej odpoweidzi....... Gdyby to napisal ktos z czlonkow PKMD to w 24 godz byloby kilka odpowiedzi a tak to ..... czekac i czekac i ......
Nie siej propagandy. Może nikt z nas się tym nie interesuje lub osoba która wie więcej jest nie obecna.Ja np nie wiem ale google działa.

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Diamond-Cukero » 26 gru 2008, 20:54

Prenumeruje od paru lat Discus Live i Discus Jahrbuch zamówienie prenumeraty nie jest łatwe .Nie wiem jak teraz ale redakcja wymagała konta w jakim kolwiek banku Niemieckim , ale proszę spróbowac . Podaję adres i telefon.

bede-Verlang GmbH
Buhlfelderweg 12
94239 Ruhmannsfelden
tel. 099 29/4241
telfax. 099 29/4330
discuslive@bede-verlag.de

Masz Sasiąd i załatwiaj.

Jeszcze jedno Darek Darek to imię i nazwisko traktuj to forum poważnie .
Proszę dane zmienić na prawdziwe..

sasiad
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 23 gru 2008, 21:44
Lokalizacja: koscierzyna

Post autor: sasiad » 26 gru 2008, 21:09

Dzieki bardzo za pomoc a niewiesz przypadkiem czy jakas polska ksiegarnia tego nie sprowadza,bo ja mialem to z jednej polskiej ksiegarni ale zrezygnowali ze sprowadzania tego czasopisma ponoc z powodu braku zainteresowania.

Awatar użytkownika
CraNcH^MS
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 617
Rejestracja: 21 kwie 2006, 12:00
Imie i Nazwisko: Michał Stafarczyk
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: CraNcH^MS » 26 gru 2008, 21:25

sasiad pisze:Dzieki bardzo za pomoc a niewiesz przypadkiem czy jakas polska ksiegarnia tego nie sprowadza,bo ja mialem to z jednej polskiej ksiegarni ale zrezygnowali ze sprowadzania tego czasopisma ponoc z powodu braku zainteresowania.
Po pierwszym Twoim poście "pogogliłem" trochę, niestety nie znalazłem polskich księgarni, które miały by w ofercie "Discus Live". Mam nadzieję, że źle "pogogliłem" ;).

TURYSTA
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1887
Rejestracja: 18 cze 2007, 18:57
Imie i Nazwisko: Jaś i Małgosia
Miejsce zamieszkania/miasto/: Alternatyw 4
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: TURYSTA » 26 gru 2008, 21:38

a pytałeś e Empiku ?

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Diamond-Cukero » 26 gru 2008, 21:51

Niestety żadna polska księgarnia a nawet Empik tego nie sprowadza . Chyba że jest jakaś firma która sprowadzi Discus Live zakupione na rynku niemieckim (w księgarni Niemieckiej) ale i o takiej nie słyszałem na Śląsku może w innym rejonie Polski ?

Awatar użytkownika
CraNcH^MS
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 617
Rejestracja: 21 kwie 2006, 12:00
Imie i Nazwisko: Michał Stafarczyk
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: CraNcH^MS » 26 gru 2008, 23:06

Księgarnia http://www.rio.com.pl ma wiele pozycji niemieckich i zajrzałem najpierw do niej, ale niestety też tego nie mają w ofercie.

sasiad
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 23 gru 2008, 21:44
Lokalizacja: koscierzyna

Post autor: sasiad » 27 gru 2008, 21:16

Wlasnie te numery ktore posiadam mam z tej ksiegarni ale oni zrezygnowaki,pozatym cos tam sie popsulo ostatnio bo miale zamowione ksiazki i sie nie dozcekalem,bede probowal bezposrednio u wydawcy.

Awatar użytkownika
stachu
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 321
Rejestracja: 17 mar 2006, 13:40
Imie i Nazwisko: Stanisław Kaczorowski
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Post autor: stachu » 28 gru 2008, 11:44

Zamówienie jest bardzo łatwe,wystarczy wysłać pieniądze na ich konto i podać adres do wysyłki zamówienia określając o jaką publikację chodzi...zresztą w każdym numerze masz specjalną zakładkę do prenumeraty ;-) (ktoś kto ma stale prenumerate powinien to wiedzieć ;-) ),kiedyś przedłużali prenumerate automatycznie,teraz trzeba to zgłosić trochę wcześniej.
Prenumerujemy od pierwszych numerów Discus Live i Discus Brief,jeśli chcesz więcej informacji to pisz na priv-pomożemy :-)

Awatar użytkownika
MartynaCeluch
junior
junior
Posty: 44
Rejestracja: 18 kwie 2008, 12:13
Imie i Nazwisko: Martyna Celuch
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: MartynaCeluch » 28 gru 2008, 14:03

Zamówienie Duscus Live to kaszka z mleczkiem:) wejdź na stronkę:
http://discuslive.com/
wybierz w górnym pasku menu- abonnement, masz tu dwie oferty: jeśłi chcesz prenumeratę na rok wybierasz Jahresabo- i tym samy wchodzisz na stronkę, na której znajduje się cena i formularz do wypełnienia:)
Jeśli potrzebujesz pomocy z językiem to śmiało pisz:) choć pewnie nie, bo czytasz niemieckojęzyczne pisma:)

Aha- na tej samej stronie znajdziesz na dole ikonke do wydawnictwa BEDE. Nie ma co się bawić w szukanie ich oferty w polskich księgarniach. Najlepiej u źródła:)

sasiad
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 23 gru 2008, 21:44
Lokalizacja: koscierzyna

Post autor: sasiad » 28 gru 2008, 20:14

Dziekuje bardzo wszyskim ktorzy mi pomogli ,jutro po pracy zaraz zamowie jest to naprawde dobre czasopismo,swoja droga szkoda ze takowe sie nie ukazuje w polsce z naszymi polskimi autorami artykulow napewno nie sa gorsi.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: discus live

Post autor: Diamond-Cukero » 18 cze 2011, 17:20

No i można powiedzieć że doczekaliśmy się artykułów o polskiej hodowali i hodowcy w Discus Live !
Niedawno bo w marcu tego 2011roku ukazał się artykuł o pierwszym rozmnożeniu Dyskowca Heckla w Hodowli Dyskowców Andrzeja Nowickiego.
Załączniki
a-okładka Discus Live.jpg
a-okładka Discus Live.jpg (52.11 KiB) Przejrzano 9592 razy

Odpowiedz

Wróć do „Literatura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości