BioPellets czyli NO3 do zera

Nowości - opinie

Moderatorzy: niki 28, tuptus

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

BioPellets czyli NO3 do zera

Post autor: Fal » 25 maja 2010, 09:32

Witam,

Pewnie nie wielu z Was wie ale na rynku pojawil się nowy produkt , który upraszcza życie akwarysty. Chcę zwrócić waszą uwagę właśnie na magiczne kulki , które usuwają z wody NO3 i PO4 , sam tego uzywam w akwarium morskim , niestety z Paletkami mam narazie rozbrat , więc nie mam jak sprawdzić tego na wodzie słodkiej. Generalnie produkt jest w chwili obecnej testowany przez wielu akwarystów morszczaków , między innymi rownież prze ze mnie , efekty stosowania go są bardzo zadawalające , potrafią zbić NO3 do zera , co zapewne wielu z was ucieszy , przy czym odbywa się to metodą naturalną przez rozmnażanie bakterii , jednak nie mam doświadczenia z magicznymi kulkami w akwarium slodkowodnym , dlatego jeśli jest ktoś odważny i chce uprościć sobie życie to naprawdę polecam , jednak odpowiedzialnosci nie wezmę na siebie bo nie wiem jakie będą skutki stosowania w słdkiej wodzie.

Pozdrawiam
Fal

Czapa
senior
senior
Posty: 104
Rejestracja: 25 kwie 2007, 08:10
Imie i Nazwisko: Krzysztof Kamiński
Miejsce zamieszkania/miasto/: Grajewo
Lokalizacja: Grajewo

Re: BioPellets czyli NO3 do zera

Post autor: Czapa » 25 maja 2010, 16:28

O tych kulkach mówił mi mój kolega , który ma akwarium morskie,zresztą ogłoszone przez forum międzynarodowe najładniejszym zbiornikiem na świecie(pokazywany był w ogólnopolskiej TV).Po rozmowie z kolegą zainteresowałem się tym i zapoznałem się z opisem,gdzie było wyrażnie napisane do wody morskiej więc dałem sobie z tym spokój.

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

Re: BioPellets czyli NO3 do zera

Post autor: Fal » 25 maja 2010, 22:28

Czapa pisze:O tych kulkach mówił mi mój kolega , który ma akwarium morskie,zresztą ogłoszone przez forum międzynarodowe najładniejszym zbiornikiem na świecie(pokazywany był w ogólnopolskiej TV).Po rozmowie z kolegą zainteresowałem się tym i zapoznałem się z opisem,gdzie było wyrażnie napisane do wody morskiej więc dałem sobie z tym spokój.
Myślę , że za szybko dałeś sobie z tym spokój , przy dużym napowietrzaniu wody powinny zdać egzamin w akwarystyce slodkowodnej , ale oczywiście nie namawiam , bo tego nie sprawdzałem. Co do Andrzeja bo zakladam , ze o nim mówisz , to tylko mogę powiedzieć szacun :)

Pozdrawiam

Czapa
senior
senior
Posty: 104
Rejestracja: 25 kwie 2007, 08:10
Imie i Nazwisko: Krzysztof Kamiński
Miejsce zamieszkania/miasto/: Grajewo
Lokalizacja: Grajewo

Re: BioPellets czyli NO3 do zera

Post autor: Czapa » 26 maja 2010, 00:08

Sam go tym zaraziłem.

TURYSTA
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1887
Rejestracja: 18 cze 2007, 18:57
Imie i Nazwisko: Jaś i Małgosia
Miejsce zamieszkania/miasto/: Alternatyw 4
Lokalizacja: Trzebinia

Re: BioPellets czyli NO3 do zera

Post autor: TURYSTA » 26 maja 2010, 22:00

W akwarium słodkim brak No3 i po4 też może źle wpłynąć na wodę np sinice , zielenice .
Myślę że przy akwariach biotopowych ciemne wody było by ok/

Odpowiedz

Wróć do „Technika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości