GRZAŁKI

Nowości - opinie

Moderatorzy: niki 28, tuptus

Awatar użytkownika
siwy
junior
junior
Posty: 72
Rejestracja: 14 gru 2004, 14:38
Lokalizacja: Sianów koło Koszalina
Kontaktowanie:

GRZAŁKI

Post autor: siwy » 22 lut 2005, 14:36

zapytam kolegów o zdanie jakie rozwiązanie jest najlepsze, dodam iż dotychczas byłem zwolennikiem -zwykły termoregulator + grzałka, ale....ale jak co roku przychodzi wymieniać ok 60% zwyklaków - grzałek z deko szlag mnie trafia, bo strzelą zawsze jak to najczęściej bywa w najmniej odpowiednim momencie, skutki dość często opłakane :roll: dlatego zastanawiam się nad grzałkami z wbudowanym regulatorem, może coś byście mogli polecić, moze powiedzieć jakie rozwiązania stosujecie?? dziękuję za odpowiedzi już z góry :D

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 22 lut 2005, 14:49

ja stosuje podwójne zabezpieczenie
grzałka z termoregulatorem ustawionym na 30 oraz termoregulator z temperaturą ustawiona na 28,6 . Ryb nie ugotuję ale zaziębić je mogę łatwiej jak coś na tej lini siądzie .
Jakość grzałek zależy od producenta - moje made in tetra mają już 3 lata i nie mam z nimi problemów . Grzałkę naszego producenta pozbyłem się szybko bo w leczniczym akwarium miała temperaturę ustawioną na 34 a w 42 stopniach jeszcze grzała ( ryby 2 sztuki zasiliły moje konto )

Awatar użytkownika
yoyi
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 345
Rejestracja: 08 gru 2004, 09:58
Imie i Nazwisko: Piotr Dutkiwicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: yoyi » 22 lut 2005, 15:38

Najlepsze rozwiązanie przedstawił Alek.
Co do grzałek to polecam bardzo gorąco Jagera. Stosuję je od 6 lat i jeszcze żadna mi nie padła. :D

Odpowiedz

Wróć do „Technika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości