Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Dyskowce z odłowu - dyskusje

Moderatorzy: niki 28, _TOM_, Kazimierz1961

Awatar użytkownika
Marek81
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 754
Rejestracja: 27 lis 2005, 21:28
Imie i Nazwisko: Marek Szymaniak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Ząbki
Lokalizacja: Ząbki pod Warszawą
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: Marek81 » 16 kwie 2012, 23:14

Taaa Andrzej nie smuć tylko pokazuj.
Co Ty się Tanganiką przejmujesz ? przecież my kochamy dyskowce.
Zabierz się do roboty, jak znajdę chwilę to wpadnę na kontrolę, co z zielonymi ;)

Awatar użytkownika
gajowa
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1899
Rejestracja: 06 maja 2006, 15:21
Imie i Nazwisko: Barbara Bogdańska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: gajowa » 17 kwie 2012, 22:48

Diamond-Cukero pisze: Na koniec zdjęcie około 2-3cm Heckel x Haraldi (red brown alenquer)
Andrzeju, to są rybcie z krzyżówki Heckel x Haraldi (blue), czy Heckel x Brown? Bo niejasno to piszesz

teo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 382
Rejestracja: 03 lut 2005, 09:09
Imie i Nazwisko: Tadeusz P.
Miejsce zamieszkania/miasto/: Brzesko

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: teo » 18 kwie 2012, 15:52

I jeszcze - czy Heckel to tatuś czy mamusia :D

Awatar użytkownika
Robert M.
junior
junior
Posty: 70
Rejestracja: 16 lut 2010, 22:46
Imie i Nazwisko: Robert Mierzeński
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: Robert M. » 02 maja 2012, 20:20

Cóż, nic tylko pozazdrościć Panu Nowickiemu tak oddanych moderatorów. Wystarczy by Pan Andrzej popłakał nieco na forum, jak to jego wątek ( wszak ciekawy bardzo i rozwojowy!) został zaśmiecony przez jakieś bzdety dotyczące zaproszenia do rozmowy o rybach i już czujny mod kasuje część wątku która nie daje zasnąć naszemu bohaterowi...

Jak to miło być gwiazdą i pieścić własne ego w każdy możliwy sposób, by tylko o gwieździe wypowiedzi były politycznie poprawne i potakiwania z nadskakiwaniem się liczyły na plus. :-)

Muszę przyznać, że macie super to forum - jestem pod wrażeniem. Zostaje życzyć dalszych sukcesów w kasowaniu tych, którzy zbyt mało zachwycają się gwiazdą Pana A. Nowickiego

Buziaki dla fanów gwiazdy!!!!

Kitłaście się dalej we własnym sosiku i bijcie pianę.

Robert

Przemek Wieczorek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 622
Rejestracja: 31 paź 2009, 13:10
Imie i Nazwisko: .....
Miejsce zamieszkania/miasto/: ....
Lokalizacja: ...

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: Przemek Wieczorek » 02 maja 2012, 21:09

Zgadzam się po części z Robertem Niestety tak jest ,co widać doskonale

Awatar użytkownika
Marek81
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 754
Rejestracja: 27 lis 2005, 21:28
Imie i Nazwisko: Marek Szymaniak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Ząbki
Lokalizacja: Ząbki pod Warszawą
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: Marek81 » 03 maja 2012, 00:19

Każdy ma swoja rację !
Ja życzę P. Robertowi powodzenia w handelku paletkami z odłowu, życie pokarze co z tego będzie.

Bardzo szybko ;)

Szanuję hodowlę Reni i Andrzeja wkładają w to serce i są od lat.
W tym kraju hodowców jest mnóstwo i jak napisałem życie pokazuje co komu z tego wychodzi.
Świat jest mały więc po co te farmazony. Niech każdy zajmie się swoim ogródkiem.
A klient oceni plony.

Awatar użytkownika
gajowa
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1899
Rejestracja: 06 maja 2006, 15:21
Imie i Nazwisko: Barbara Bogdańska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: gajowa » 03 maja 2012, 17:45

Robert M. pisze:Cóż, nic tylko pozazdrościć Panu Nowickiemu tak oddanych moderatorów. Wystarczy by Pan Andrzej popłakał nieco na forum, jak to jego wątek ( wszak ciekawy bardzo i rozwojowy!) został zaśmiecony przez jakieś bzdety dotyczące zaproszenia do rozmowy o rybach i już czujny mod kasuje część wątku która nie daje zasnąć naszemu bohaterowi...
Robert
W tym dziale i watku Andrzej jest moderatorem i to ON usunął posty. Zrobił żle, bo powinien je przenieść do "Smietnika" a nie usuwać.

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: roh » 03 maja 2012, 19:06

Robert M. pisze:Cóż, nic tylko pozazdrościć Panu Nowickiemu tak oddanych moderatorów. Wystarczy by Pan Andrzej popłakał nieco na forum, jak to jego wątek ( wszak ciekawy bardzo i rozwojowy!) został zaśmiecony przez jakieś bzdety dotyczące zaproszenia do rozmowy o rybach i już czujny mod kasuje część wątku która nie daje zasnąć naszemu bohaterowi...

Jak to miło być gwiazdą i pieścić własne ego w każdy możliwy sposób, by tylko o gwieździe wypowiedzi były politycznie poprawne i potakiwania z nadskakiwaniem się liczyły na plus. :-)

Muszę przyznać, że macie super to forum - jestem pod wrażeniem. Zostaje życzyć dalszych sukcesów w kasowaniu tych, którzy zbyt mało zachwycają się gwiazdą Pana A. Nowickiego

Buziaki dla fanów gwiazdy!!!!

Kitłaście się dalej we własnym sosiku i bijcie pianę.

Robert
Czyżby był Pan rozgoryczony brakiem zrozumienia dla swojego "ja". Proponuje zacząć krytykę od siebie. Andrzej niestety dla ciebie ma "PEWNE!!!!!!!" osiągnięcia na niwie hodowli i rozmnażania dzikiego dyskowca i daleko Ci do niego jak stąd do budki. Było nam dobrze przed bytnością Pana Roberta tutaj i pewnie bez niego też nie zginiemy, aczkolwiek szkoda.
To takie moje skromne zdanie

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: Diamond-Cukero » 03 maja 2012, 19:11

gajowa pisze:
Robert M. pisze:Cóż, nic tylko pozazdrościć Panu Nowickiemu tak oddanych moderatorów. Wystarczy by Pan Andrzej popłakał nieco na forum, jak to jego wątek ( wszak ciekawy bardzo i rozwojowy!) został zaśmiecony przez jakieś bzdety dotyczące zaproszenia do rozmowy o rybach i już czujny mod kasuje część wątku która nie daje zasnąć naszemu bohaterowi...
Robert
W tym dziale i watku Andrzej jest moderatorem i to ON usunął posty. Zrobił żle, bo powinien je przenieść do "Smietnika" a nie usuwać.
Usunąłem posty związane z zaproszeniem na tangankię i nic po za tym ,między innymi Twój . Nie miało to nic wspólnego z tematem .
Zapraszajcie się w innym wątek założonym w tym celu.
http://www.pkmd.pl/pl/forum/viewtopic.php?f=28&t=6607

Awatar użytkownika
Robert M.
junior
junior
Posty: 70
Rejestracja: 16 lut 2010, 22:46
Imie i Nazwisko: Robert Mierzeński
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: Robert M. » 04 maja 2012, 08:18

Spróbuję po kolei i bez złośliwości.
Marek81 pisze:Każdy ma swoja rację !
Ja życzę P. Robertowi powodzenia w handelku paletkami z odłowu, życie pokarze co z tego będzie.
A klient oceni plony.
Napisać słowo "handelek" może albo totalny ignorant albo ktoś, kto nas nie zna (nawiasem mówiąc - słowo "pokarze" piszemy przez "ż"). My nie mamy zwyczaju jeździć z giełdy na giełdę i trzymać ryby po kilka godzin w workach z pół litrem wody na gołym stole, bez względu na pogodę - czy to minus 10 czy plus 25 stopni. To jest "profesjonalizm", który nas zupełnie nie interesuje. I niech mi nikt nie mówi, że to z miłości i pasji do ryb takie rzeczy mają miejsce.

I jeszcze jedno wyjaśnienie - my NIE MAMY HODOWLI. Zajmujemy się bezpośrednim importem i sprzedażą ryb, a nie ich rozmnażaniem.

Do nas do firmy można wejść w każdej chwili - nie mamy nic do ukrycia, odwrotnie do wielu innych, którzy robią tajemnice z rzeczy, które powinny być oczywiste i podawane do publicznej wiadomości. Przecież chodzi o to, by się ciągle uczyć i rozwijać, prawda? :-) Co robią profesjonaliści takiego, że nie wpuszczają do siebie maluczkich?

Robert
gajowa pisze:W tym dziale i watku Andrzej jest moderatorem i to ON usunął posty. Zrobił żle, bo powinien je przenieść do "Smietnika" a nie usuwać.
No... A ta informacja jest fantastyczna. Człowiek, który żyje ze sprzedaży ryb, sam się na tym forum reklamuje jak może, jest jeszcze moderatorem całego działu. To bajka. Myślę, że trzeba zrobić gościa prezesem!

Przecież to totalny wstyd dla adminów forum, Zarządu PKMD i wszystkich, którzy mają coś dopowiedzenia w tej firmie. Jak można tak oficjalnie pozwalać na łamanie zasad? To, że ktoś zrobił coś fajnego, nie oznacza, że może więcej niż inni. To demoralizacja. Jak wytłumaczyć tym bez osiągnięć, że im nie wolno? :-)

Robert
roh pisze:Czyżby był Pan rozgoryczony brakiem zrozumienia dla swojego "ja". Proponuje zacząć krytykę od siebie. Andrzej niestety dla ciebie ma "PEWNE!!!!!!!" osiągnięcia na niwie hodowli i rozmnażania dzikiego dyskowca i daleko Ci do niego jak stąd do budki. Było nam dobrze przed bytnością Pana Roberta tutaj i pewnie bez niego też nie zginiemy, aczkolwiek szkoda.To takie moje skromne zdanie
Otóż, wyobraź sobie roh, że rozgoryczony nie jestem :-)
Andrzej ma duże osiągnięcia, to nie podlega żadnej dyskusji. Rzecz tyczy się czegoś zupełnie innego i Ty jako stary facet dobrze wiesz o czym piszę. Powtórzę zdanie z postu powyżej - to, że ktoś jest w czymś lepszy od innych, nie daje mu ŻADNEGO prawa do nieprzestrzegania zasad przyjętych przez większość. Zwłaszcza, że ten ktoś występuje na "Forum Polski Klub Miłośników Dyskowców" a nie forum biznesu dyskowców. Przecież Andrzej żyje ze sprzedaży ryb! Czy to forum ma przypadkiem regulamin?

O to tylko chodzi, szanowny rohu. I czy Ci się to podoba czy nie, mogę o tym pisać - prawda?

Robert

To, że ktoś ma osiągnięcia nie oznacza, że może robić rzeczy, które u innych nas oburzają, czy budzą sprzeciw. No, chyba, że liczymy na profity klaszcząc i zachwycając się :-))

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3399
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: przynenta » 04 maja 2012, 09:07

Robert M. pisze:
Napisać słowo "handelek"
=
Robert M. pisze: I jeszcze jedno wyjaśnienie - my NIE MAMY HODOWLI. Zajmujemy się bezpośrednim importem i sprzedażą ryb
Dla mnie to proste równie, chyba, że mamy jakąś niewiadomą :wink:

Ja tez nie jeżdżę na giełdy a handluję (może bardziej czas przeszły) rybami

HANDEL - WIKIPEDIA

Robercie, nie pisz paru wątków jeden po drugim, wszystko to możesz napisać jako jedną wiadomość.

Awatar użytkownika
Robert M.
junior
junior
Posty: 70
Rejestracja: 16 lut 2010, 22:46
Imie i Nazwisko: Robert Mierzeński
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: Robert M. » 04 maja 2012, 18:44

przynenta pisze: Ja tez nie jeżdżę na giełdy a handluję (może bardziej czas przeszły) rybami

HANDEL - WIKIPEDIA

Robercie, nie pisz paru wątków jeden po drugim, wszystko to możesz napisać jako jedną wiadomość.
przynenta,
Dziękuję za radę, ale nie umiem zacytować trzech wątków na raz w poście, stąd trzy rozpasane posty.

Handel mi nie przeszkadza, chodziło raczej o sformułowanie "handelek" - to ubliżające.

Robert

Awatar użytkownika
Robert M.
junior
junior
Posty: 70
Rejestracja: 16 lut 2010, 22:46
Imie i Nazwisko: Robert Mierzeński
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: Robert M. » 04 maja 2012, 18:53

Diamond-Cukero pisze:Usunąłem posty związane z zaproszeniem na tangankię i nic po za tym ,między innymi Twój . Nie miało to nic wspólnego z tematem .
Zapraszajcie się w innym wątek założonym w tym celu.
http://www.pkmd.pl/pl/forum/viewtopic.php?f=28&t=6607
Prowadzę/moderuję/jestem adminem swojego forum już ponad 8 lat, ale nie zdarzyło mi się skasować czyjegokolwiek postu bez uprzedniego poinformowania zainteresowanego, że to zrobię, jak przekroczy granice. A Ty dopiero po poście gajowej się odezwałeś... Wstyd chyba, nie?

To po pierwsze. Po drugie -tak bardzo dbasz o tą ciekawą dyskusję w tym wątku, że prócz skwapliwego skasowania mojej rozmowy z teo i gajową ( gdzie ani razu NIE PADA ANI JEDNO SŁOWO O SPOTKANIU TANGANICKIM!!) nawet nie raczysz odpowiedzieć na zadane przez nich pytania zadane SIEDEMNASTEGO kwietnia. I to tyle.

Robert

Awatar użytkownika
Diamond-Cukero
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 829
Rejestracja: 31 sty 2007, 15:14
Imie i Nazwisko: Andrzej Nowicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: Diamond-Cukero » 04 maja 2012, 20:47

Robert to ty nie wiesz kiedy przekraczasz granice ? A posty były związane z Tanganiką miały być usunięte do śmietnika ale coś źle przez pomyłkę nacisnąłem.
Za co wstyd , nikony w temat nie wchodzę i nie wywołuje kłótni . Także nie wchodzę na twoje forum i kłótni nie urządzam .

Myślę ze pora skończyć .

Awatar użytkownika
Marek81
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 754
Rejestracja: 27 lis 2005, 21:28
Imie i Nazwisko: Marek Szymaniak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Ząbki
Lokalizacja: Ząbki pod Warszawą
Kontaktowanie:

Re: Dzikie Andrzeja Nowickiego Discus Heckel xRed Brown Alenquer

Post autor: Marek81 » 05 maja 2012, 22:09

widzisz P.Robercie nie dość że Handlujesz to jeszcze prowadzisz forum i je moderujesz !!! To jest dopiero WŁADZA i HANDEL i pisanie co Ci się podoba !!
Nic do Ciebie -Was nie mam, ale zachowujesz się jak zazdrosny xxxxxx

( xxxxxx ) Interwencja moderatora. Bardzo proszę o uspokojenie dyskusji i nie używania obraźliwych słów.
Bogdan M


Zaprzeczasz słowo, słowem !!!
PKMD ma od zawsze problem z oddzieleniem komercji od pasji !!!
Ba dalej myślę, Ty Handlujesz (kupujesz i sprzedajesz )
Nowicki Hoduje ma efekty, kupuje sprzedaje, kocha radzi jest i będzie !
CO INNEGO JEST POKAZYWAĆ CO ŚIĘ MA NA HANDEL A CO INNEGO POKAZYWAĆ JAK SIĘ ROZMNAŻA HODUJE !!!!
Nie ma takiego obowiązku i nie musi !! Tym bardziej nie jest to dla mnie zaskoczeniem !
Ja robię torty, pytań mam wiele jak to robię, pisze i pomagam ile mogę ale nigdy wszystkiego nie zdradzę bo to moja sprawa i to mnie wyróżnia !

A co do całowania, to ja nie gustuję w chłopcach, partnera poszukaj na swoim forum !

Odpowiedz

Wróć do „Dzikie dyskowce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości