Film- "Równik - Rzeki słońca"

Dyskowce z odłowu - dyskusje

Moderatorzy: niki 28, _TOM_, Kazimierz1961

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 03 mar 2007, 00:55

ptychoo pisze: I jak będzie z plikami :cry: :?: Bo osiołkiem to się daleko nie zajedzie :(
Eeeee ... jest problem. Dostałem od chłopaków w Poznaniu płytkę DVD z tym filmikiem i ta wersja 700 Mb poszła do kosza.

Awatar użytkownika
tomasz334
senior
senior
Posty: 163
Rejestracja: 04 sie 2006, 06:46
Imie i Nazwisko: Tomasz Jajo
Lokalizacja: Będzin

Post autor: tomasz334 » 03 mar 2007, 07:30

ściągałem z tego miejsca i jakoś to poszło:
" CENZURA " dla spokojnego snu Hypno :wink:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2007, 14:09 przez tomasz334, łącznie zmieniany 2 razy.

ptychoo
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Kontaktowanie:

Post autor: ptychoo » 06 mar 2007, 00:08

tomasz334 pisze:ściągałem z tego miejsca i jakoś to poszło:
[jakiś tam link]
Dzięki za tego linka-mi też jakoś poszło chociaż pewnie dołożyłem do odprawy prezesa koncernu Energa.

W ciągu 2-3 dni wrzucę upload na jakiś szybki serwer. Napewno ucieszą się ci którym osiołek mówi że pobieranie skończy się za 10 dni :shock: :cry:

Awatar użytkownika
yoyi
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 345
Rejestracja: 08 gru 2004, 09:58
Imie i Nazwisko: Piotr Dutkiwicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: yoyi » 06 mar 2007, 11:17

Napewno ucieszą się ci którym osiołek mówi że pobieranie skończy się za 10 dni :shock: :cry:
To ja polecam ustawić sobie osiołka i kompa. Mi ściągnął w 20h a łącze mam jedno ze słabyszych tj. 640.

Awatar użytkownika
fomalhaut
członek PKMD
Posty: 968
Rejestracja: 06 gru 2004, 12:48
Imie i Nazwisko: Wojciech Grzegorzyca
Miejsce zamieszkania/miasto/: Polska
Lokalizacja: Polska

Post autor: fomalhaut » 06 mar 2007, 20:26

A ja mam od Jotki, i takiego filmu nie widziałem.........
JAK ONI TO SFILMOWALI??????????
Co prawda, trza yło zrobić z tegoż film DVD - czytaj: nagrać ponownie... ale... Boszszszszzzzzzzzzzzz.........
Mniamnciu mlecyk, jak mawiał Sid Leniwiec... ("Epoka Lodowcowa 01.")

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 06 mar 2007, 20:46

A ja się zastanawiam czy Wam nie wyciąć z postów linków do tego filmu. W końcu to piractwo... Mam nadzieje, że sami je zmoderujecie....

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 07 mar 2007, 12:36

Masz rację - wywal wszystko napisz tylko że film warto zobaczyć .

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 07 mar 2007, 13:34

A ja mam odmienne zdanie. Nikt nikogo nie zmusza do ściagania filmu. Jeśli ktoś to ściąga to na swoją odpowiedzialność.
Czy jak rolnik udostępni pole do sadzenia marihuany to jest przestępcą ? Czy jak na moim biurku leży piracka płyta CD Windowsa to jestem piratem ?
I wreszcie czy jak podam link do filmu znajdującego się na obcym serwerze to jestem przestępcą, piratem itp. ?
Odpowiedź brzmi: nie.
Nie dopóki Windowsa nie zainstaluję, nie do póki filmu nie ściągnę.
Takie jest moje zdanie w tej materii :D

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Post autor: vega1 » 07 mar 2007, 13:36

Ja już na temat pomysłów Hypno jako admina się nie wypowiadam.Wrrrrrrrr

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 07 mar 2007, 13:40

Niestety mylisz się,
Jeżeli wiesz że popełniane jest przestępstwo MASZ OBOWIĄZEK powiadomić organa ścigania inaczej... popełniasz przestępstwo,
posiadanie nielegalnej kopii programu też jest przestępstwem nawet jeżeli jak napisałeś leży płyta na biurku, z udostępnianiem linku nie jestem pewien więc nie będę tutaj zabierał zdania, choć moja moralność podpowiada mi, że to tak jak udzielenie informacji gdzie można kupić kradziony towar. Klub ma osobowość prawną i wolę pod tym względem być nadgorliwy, niż tolerancyjny.

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 07 mar 2007, 13:42

Jeszcze gdyby film leżał na serwerze forum to ok. Ale leży gdzie indziej. Mi tam nie zależy aby link był (ja film mam ;) ) - analizuję to w kategoriach czy można umieścić link na forum czy nie.

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 07 mar 2007, 13:46

Sławek, zawsze możecie wnioskować za odwołaniem mnie z tej funkcji. Póki co jednak jak widzę w tym względzie mam poparcie Zarządu. Wszystko wolno nie w demokracji (o której tak chętnie wszyscy piszą i mówią) tylko w anarchii. Ktoś musi być złym policjantem, padło na mnie nie broniłem się, więc nim jestem najlepiej jak umiem. Cóż... nigdy nie będzie tak, że wszystko i wszystkim pasuj, jeżeli malkontentów będzie jednak większość sam zabiorę zabawki z piaskownicy. Ot tyle.

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 07 mar 2007, 13:51

Czy jak na moim biurku leży piracka płyta CD Windowsa to jestem piratem ?
Nie jesteś piratem, ale nie byłbym taki pewien jak Ty, że posiadanie nielealnego oprogramowania nie jest karalne, to wykroczenie, inaczej każdy złodziej i paser mówiłby, że to auto, owszem nie jego, owszem w jego garażu, ale nie używał jeszcze, więc jest niewinny.
I wreszcie czy jak podam link do filmu znajdującego się na obcym serwerze to jestem przestępcą, piratem itp. ?
Nie byłbym pewnien tego, że nie jesteś, jeśli film jest tam nielegalnie i bez praw autorskich uczestniczysz w nielegalnym jego kolportarzu i rozpowszechnianiu.

Powyższe jest tylko moją opinią, na policji i w prokuraturze nie byłem pytać, prawnika też nie pytałem, za dużo sobie życzy za opinię ... ale może klub współpracuje z kimś takim, może mamy taką osobę na forum? Wart spytać. Gdyby miał być zarzut wobec klubu i forum lepiej wtedy faktycznie posłuchać Piotra niż mieć kłopoty prawne. Może zbyt czarno widzę, ale kto pyta nie błądzi!
Ostatnio zmieniony 07 mar 2007, 13:54 przez _TOM_, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 07 mar 2007, 13:52

Hypno pisze:Niestety mylisz się,
Jeżeli wiesz że popełniane jest przestępstwo MASZ OBOWIĄZEK powiadomić organa ścigania inaczej... popełniasz przestępstwo,
Ale obecność linku nie oznacza popełnienia przestepstwa (tym bardziej, że plik nie znajduje się u nas). To tak jakbym napisał, że na ul. Solnej w Poznaniu jest teraz gwałcona kobieta i oczekiwał, że wszyscy co to przeczytają pobiegną zgłosić to na Policję.
Czy pójdę do więzienia za to, że w Poznaniu widziałem jak jeden z organizatorów (hehehe ... ) rozdawał wszystkim płytki z tym filmem ? ;)

Jakby na to nie ppatrzeć to uważam, że można wziąć poprawkę na to w jakich realiach żyjemy. Popatrz na inne fora - szczególnie odnośnie oprogramowania. Tam co drugi post to informacją skąd można i co ściągnąć. I nie są to programy z licencji: shareware, public domain, adware, postcardware, powszechnej licencji publicznej i innych tylko programy komercyjne.

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Post autor: vega1 » 07 mar 2007, 13:58

birdas pisze: Jakby na to nie ppatrzeć to uważam, że można wziąć poprawkę na to w jakich realiach żyjemy. Popatrz na inne fora - szczególnie odnośnie oprogramowania. Tam co drugi post to informacją skąd można i co ściągnąć. I nie są to programy z licencji: shareware, public domain, adware, postcardware, powszechnej licencji publicznej i innych tylko programy komercyjne.
I tego bym się trzymał.Hypno nie rób z siebie tego biednego i nie pisz że ktoś musi być zły.Nadgorliwość jest gorsza od... (wiadomo) a Ty jesteś chyba nadgorliwy.Trzeba pilnować porządku ale trzeba mieć umiar.I przestań ciągle się powoływać na "góre".I w ogóle... ech

Odpowiedz

Wróć do „Dzikie dyskowce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości