Kto jest chętny na dzikuski?

Dyskowce z odłowu - dyskusje

Moderatorzy: niki 28, _TOM_, Kazimierz1961

Awatar użytkownika
gajowa
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1899
Rejestracja: 06 maja 2006, 15:21
Imie i Nazwisko: Barbara Bogdańska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Kto jest chętny na dzikuski?

Post autor: gajowa » 31 paź 2006, 22:34

Dostałam kilka zapytań w sprawie dzikusków. Ja nie jestem w stanie odpowiedziec w jakiej są cenie. O to należy pytać Hudego. Wiem napewno, że jak zbierze sie nas wieksza ilość, to sprowadzi dla nas ryby i z tego co rozumię im większe zamówienie tym lepsza cena.
Ja już pisałam, ze my chcemy zakupić 3 greeny, 2 heckele i 1 blue, czyli my sami to juz 6 ryb.
Hudy napewno zamieści warunki sprzedaży i jakie ryby sa dostępne.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mondeja
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 240
Rejestracja: 14 gru 2004, 17:25
Imie i Nazwisko: Przemek Laskowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skawina
Lokalizacja: Skawina

Post autor: Mondeja » 10 lis 2006, 01:19

jak będą to też kilka chętnie wezmę

Awatar użytkownika
gajowa
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1899
Rejestracja: 06 maja 2006, 15:21
Imie i Nazwisko: Barbara Bogdańska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: gajowa » 10 lis 2006, 17:26

Przemku
Tym razem Hudy powiedział że zamówi tylko to co ludzie chcą, nie będzie żadnych dodatkowych ryb. Zamówione ryby byłyby do odbioru prosto po przylocie (bez kwarantanny u Hudego). no i płatnosc z góry.

Basia Gajowa

Awatar użytkownika
Mondeja
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 240
Rejestracja: 14 gru 2004, 17:25
Imie i Nazwisko: Przemek Laskowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skawina
Lokalizacja: Skawina

Post autor: Mondeja » 10 lis 2006, 23:52

Gajowa pisze:Przemku
Tym razem Hudy powiedział że zamówi tylko to co ludzie chcą, nie będzie żadnych dodatkowych ryb. Zamówione ryby byłyby do odbioru prosto po przylocie (bez kwarantanny u Hudego). no i płatnosc z góry.

Basia Gajowa
aha w takim razie ryby jedynie bardzo niska i atrakcyjna cena może mnie skusić do takiego zakupu. Wolę wydać więcej , ale nie kupować kota w worku :wink:
Zamówienie tego czego ludzie chcą a to co przyleci to mogą być 2 różne sprawy ... Swoje dzikie greeny mam dzięki temu , ze Hudy zamówił blue a dostał greeny. Dla mnie bomba bo na nie polowałem , ale jakby stało się tak w drugą stronę to już bym się zbytnio nie cieszył.

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: hudy » 12 lis 2006, 07:21

Ryby bedę mógł sprowadzić dopiero po przeniesieniu hurtowni w nowe miejsce. Moja hurtownia zwiększy się z 25m kwadratowych do 110metrów.
Będe wtedy miał odpowiednią ilość miejsca na przeprowadzenie kwarantanny.
W nowym miejscu będę już w grudniu i wtedy dopiero sprowadzę dzikusy. Sprowadzę więcej
ryb i będzie można również wybierać. Ale cena będzie większa i zależeć będzie od tego ile ryb przeżyje i ile będę musiał wyrzucić /ze względu na wady/. Każdy ma mozliwość wyboru zakupu z kwarantanną albo bez kwarantanny. Cena ryb bez kwarantanny może być 50% mniejsza. Z doświadczenia wiem że muszę brać zaliczki. Część osób która zamawiała ryby przy ostatniej dostawie, ryb nie odebrała . Poprostu "olali sprawę". Osoby które wywiązały się będą mogły wybrać ryby i nie wpłacać zaliczki. Pozostali którzy zamówią niestety zaliczka musi być.

lukaszx6
senior
senior
Posty: 109
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:19
Imie i Nazwisko: Łukasz Kulesza
Lokalizacja: Łomża
Kontaktowanie:

Post autor: lukaszx6 » 12 lis 2006, 16:28

Witam
Jestem ciekawy ile czasu trwa taka kwarantanna dzikusów u Ciebie Zbyszku.Czy używasz w tym czasie jakichś silnych leków do przeprowadzenia kwarantanny ''dzikiemu towarowi''?Jeszcze jedno pytanie: Czy jest możliwe przyzwyczajenie dzikich palet do parametrów tzw. akwariowych tj. tww 7,ph 6.5-7?Tak jakoś mnie naszło na pytania.. :roll: ,ponieważ jestem bardzo ciekawy jak przebiega standardowa kwarantanna dzikusów w domowych warunkach.[/url]

walterek
junior
junior
Posty: 45
Rejestracja: 23 paź 2006, 21:25
Lokalizacja: Sulejówek, PL
Kontaktowanie:

Post autor: walterek » 12 lis 2006, 19:52

Witam,
to mój pierwszy post na tym forum i akurat w interesującym, podejrzewam, że nie tylko mnie - wątku.
Czy na dzikuski może się też zapisać nie członek PKMD?

keram
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2005, 18:58
Lokalizacja: piła
Kontaktowanie:

Post autor: keram » 15 lis 2006, 14:46

witam cie zbyszku
jestem zainteresowany zakupami w twojej hurtowni tylko napisz cos wiecej na temat dzikow
ceny przed selekcja oraz po , wielkosci oraz odmiany

czekam na wiadomosc

pozdrawiam marek

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 15 lis 2006, 18:27

Panowie nie chcę być złośliwy ale zgodnie z regulaminem forum cały wątek powinien być albo oczyszczony z ofert kupna/sprzedaży albo przeniesiony do "Ogłoszeń komercyjnych". Niech będzie sprawiedliwość na tym forum. Innych ganiliśmy za to więc i sami przestrzegajmy zasad.

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: hudy » 16 lis 2006, 09:51

To nie ja składałem ofertę sprzedaży ryb. To członkowie klubu prosili mnie o sprowadzenie ryb. Ja podałem tylko warunki zakupu. Chyba jest różnica???
Swojego postu nie usuwam. Ale temat ryb dla członków PKMD chwilowo zamykam. "Informuję wszystkich że członkowie klubu nie mogą kupować ryb w mojej hurtowni". Czy tego chcecie??? Ja jako członek PKMD nie chcę mieć kłopotów związanych ze sprzedażą ryb moim kolegom z naszego klubu. Temat będzie rozpatrywany w Lublinie.

keram
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2005, 18:58
Lokalizacja: piła
Kontaktowanie:

Post autor: keram » 18 lis 2006, 23:30

niech mnie ktos uszczypnie
to lepiej nie byc czlonkiem PKMD ? pytajac o mozliwosci zakupu ryb ?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 20 lis 2006, 08:09

Wyszło małe nieporozumienie, które zostało wyjaśnione właśnie w Lublinie. Nie mam nic przeciwko Zbyszkowi, jego hurtowni i rybom. Po prostu wtedy mi chodziło, aby wątek przenieść do "Ogłoszeń komercyjnych" z porządkowych powodów i tyle. Żadnych podtekstów w tym nie było i nie ma. Temat ten być może nawet powinien się znaleźć w dziale "Pomoc klubowa". Jestem rękami i nogami za tym, aby jeżeli ktoś komuś może pomóc to żeby pomagał. Jeżeli sam będę w taki czy inny sposób pomocny także postaram się być użyteczny. Przepraszam za małą nerwowość jaka powstała po moim poście. Przepraszam zwłaszcza Zbyszka.

Awatar użytkownika
stachu
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 321
Rejestracja: 17 mar 2006, 13:40
Imie i Nazwisko: Stanisław Kaczorowski
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Post autor: stachu » 26 lis 2006, 17:49

Więc jak będzie z tymi dzikusami ???Jestem zainteresowany kupnem kilku sztuk,ale jak mają być jakieś problemy to dam sobie spokój,mam kontakt z Michael Stiemer który w tym roku w Duisburgu wszystkich zdeklasowal,ma sklep i ściąga dyski za przyzwoitą cene,no i ma wybór.
Interesuje mnie ten temat bo w tym roku troche już zrobiłem kilometrów wiec wole jechać do Krakowa a nie Holandii.(a tak na marginesie nie dokońca rozumiem panujących tu zasad odnośnie sprzedaży\kupna ryb)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
deptak
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 489
Rejestracja: 03 kwie 2005, 20:46
Imie i Nazwisko: Adam Deptuła
Lokalizacja: Marki
Kontaktowanie:

Post autor: deptak » 26 lis 2006, 20:05

Tez jestem zainteresowany.

pozdrawiam

Odpowiedz

Wróć do „Dzikie dyskowce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości