Zakup mikroskopu - cena, jakość.

Choroby dyskowców, sposoby leczenia oraz leki, diagnoza za pomocą mikroskopu.

Moderatorzy: niki 28, _TOM_, Kazimierz1961

Awatar użytkownika
Expediscus
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2014, 09:32
Imie i Nazwisko: Grzegorz Zych
Miejsce zamieszkania/miasto/: pasłęk
Lokalizacja: Paslek

Zakup mikroskopu - cena, jakość.

Post autor: Expediscus » 05 cze 2014, 09:51

Witam. Przymierzam się do zakupu mikroskopu ze względu na brak innej możliwości przebadania ryb (weterynarz po prośbie o zbadanie kału ryb odpowiedział, że może jeszcze swoje mu przyniosę). Zależy mi na czymś nie drogim i znalazłem. Na allegro coś takiego : AG 365 MIKROSKOP 1200x ( nie mogę. Wkleić linku bo jestem na talefonie). Z tego co czytałem to wystarczy powiększenie 400x. Proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
Expediscus
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2014, 09:32
Imie i Nazwisko: Grzegorz Zych
Miejsce zamieszkania/miasto/: pasłęk
Lokalizacja: Paslek

Re: Zakup mikroskopu - cena, jakość.

Post autor: Expediscus » 05 cze 2014, 21:27

Zaglądam na to forum od jakiegoś czasu i zauważyłem bardzo małą aktywność. Bez obrazy ale czy ta strona jeszcze żyje czy szukać odpowiedzi gdzie indziej ? Potrzebna mi szybka pomoc więc jeśli ktokolwiek jeszcze tu zagląda proszę o kontak

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: Zakup mikroskopu - cena, jakość.

Post autor: _TOM_ » 06 cze 2014, 12:34

Fachowców od mikroskopów zagląda tu niewielu, to jest fakt, ale wyciągasz złe wnioski z tego powodu, to drugi fakt.

Nie znam się na mikroskopach, ale nie sądzę by ten co planujesz był zły. Inna kwestia, to czy to co tam zobaczysz pod nim potrafisz zidentyfikować, a jeśli nawet tak, to czy potem to wyeliminować. Nie odradzam mikroskopu, jednak jestem przykładem amatora w hodowli dyskowców z 20 letnim doświadczeniem zabawy z tymi rybami, co nigdy mikroskopu nie miał i mieć nie będzie, bo według mnie nie jest niezbędny by trzymać te ryby z powodzeniem i sukcesem.

Awatar użytkownika
nobleKoziol
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 921
Rejestracja: 20 cze 2011, 11:37
Imie i Nazwisko: maksymilian poltorak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Ashbourne
Lokalizacja: dublin Ashbourne

Re: Zakup mikroskopu - cena, jakość.

Post autor: nobleKoziol » 11 cze 2014, 20:41

Też znawcą nie jestem ale kupiłem już mikroskop taki jak pokazujesz. Stanowczo odradzam bo zadowolony nie będziesz i kupisz inny.
Zainwestuj w droższy , ale za to on posłuży Ci dłużej.
Ten ma przesuwny stolik a to jest baaardzo przydatne. to jest nazwa.

Mikroskop BIOLIFE 1024x #ZESTAW NARZĘDZI #PREZENT

Takie moje zdanie. na pewno zadowolony będziesz i innym ułatwisz diagnozowanie :wink:

Odpowiedz

Wróć do „Choroby, Leczenie i Mikroskop”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości