dyski i wanilia

Diety naszych ryb

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

Awatar użytkownika
bohen21
senior
senior
Posty: 185
Rejestracja: 14 gru 2008, 10:38
Imie i Nazwisko: Norbert Bochański
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gniezno
Lokalizacja: Gniezno

dyski i wanilia

Post autor: bohen21 » 01 mar 2010, 12:11

orientuje się ktoś czy dyski będą jadły mix wymieszany z vibovitem o smaku waniliowym, bo nie zwróciłem uwagi i taki mi dała w aptece, a nie chce zrobić kilograma mięsa którego nie będa moje dyski jadły

fangornn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 733
Rejestracja: 27 mar 2006, 10:40
Imie i Nazwisko: Tomasz Dzierwa
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków

Re: dyski i wanilia

Post autor: fangornn » 01 mar 2010, 12:42

Powinno grać, oddziel dzienną porcję mięcha; dodaj tego vibovitu i zobaczysz co się będzie działo. Jak będą jeść, to ok, jak nie, to nie dodawaj do kilograma mięsa i po kłopocie.

Awatar użytkownika
bohen21
senior
senior
Posty: 185
Rejestracja: 14 gru 2008, 10:38
Imie i Nazwisko: Norbert Bochański
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gniezno
Lokalizacja: Gniezno

Re: dyski i wanilia

Post autor: bohen21 » 01 mar 2010, 14:35

no tak zamierzam zrobić, narazie sam sobie popijam vibowit, a co:) a jeśli chodzi o mix to robiłem pierwszy raz i każdy rodzaj dałem paletom do degustacji więc teraz im vibowitem jeszcze dodatkowo nie będe sypał. Najlepsza była reakcja mojej mamy jak wróciła do domu a na stole w kuchni leży sobie vibowit bobas, ona na to: "czy o czymś nie wiem, będę babcia" normalnie szok:)

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Re: dyski i wanilia

Post autor: vega1 » 01 mar 2010, 15:58

dyskowiec trochę jak człowiek. Każdy lubi co innego. Moje ryby dajmy na to, uwielbiają cynamon :wink:

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: dyski i wanilia

Post autor: Hypno » 20 mar 2010, 21:30

Ja dla czerwonych do żarcia daję czerwoną słodką sproszkowaną paprykę w sporych ilościach. Vibowit o każdym smaku jest OK. Żółtym natomiast do żarcia dodaję curry i curcumę. I też gra gitara.. teraz mam i pomysła co dawać niebieskim ale jak przetestuję to dam znać. Jak będziesz cierpliwy to zobaczysz jak pięknie dyski potrafią jeść truskawki czy czereśnie!

Awatar użytkownika
Kostek
junior
junior
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2009, 19:32
Imie i Nazwisko: Marcin Kostusiak
Miejsce zamieszkania/miasto/: zgierz/lodz/wloclawe
Lokalizacja: Zgierz
Kontaktowanie:

Re: dyski i wanilia

Post autor: Kostek » 21 mar 2010, 11:36

karpie tez lubia wanilie:))

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: dyski i wanilia

Post autor: _TOM_ » 06 kwie 2010, 14:00

mi ostatnio skończyło się serducho, w sklepie coś nie bywa ostatnio, a tu święta do tego, po 2 dniach na granulacie zrobiło mi się ich żal, wody niepodmienianej od 3 miesięcy też żal mi było granulatem paskudzić :(
a dżdżownic nie ma jeszcze gdzie wykopać, więc dostawały to co jedliśmy na święta, trochę krewetek siekanych, zjadły ale by łapczywie nie powiem, piersi kurczaka siekanej dostały też, zjadły, ale głównie samce, samice wypluwały, dziwne zjawisko według mnie ... samcza karma ... wołowiny na gulasz jak dostały to zjadły wszystkie bez plucia, ale najbardziej miałem ubaw jak jadały siekane paluszkami krabowe, 1szy raz jak zobaczyły biało czerwone żarcie to się rzuciły stadnie, ale wypluwały po posmakowaniu, pomyślałem strasznie dno sobie na biało czerwono zabrudziłem ... jak by śnieg spadł :( ale na drugi dzień znikło, czyli zjadły jednak wszytko ... przy drugiej próbie już jadły ochoczo, choć niektóre pluły, ale pewnie dlatego że siekane zbyt grubo :)
teraz pauszki krabowe na stałe im wprowadzę do diety, bo zawsze są w lodówce w zamrażalniku :) biało czerwone mięsko kraba widoczne na dnie doskonale, czego w toni nie wyłapią pozbieraja z dna nawet w nocy sobie, tak mocno widoczne żarełko jest na piasku.
ja się chwilowym brakiem serca wołowego w sklepie nie martwię teraz.
moje dyski przypraw nie dostają, bo nie robie miksa od wielu lat, ale gdy miałem maluchy i pary w tarliskowych robiłem miksa na kilogramy, do części moksa dawałem vibowit, do cześci paprykę słodką, a do reszty metronidazol :)

Odpowiedz

Wróć do „Karmienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości