Pokarmy z Allegro. Warto?

Diety naszych ryb

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

Awatar użytkownika
CraNcH^MS
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 617
Rejestracja: 21 kwie 2006, 12:00
Imie i Nazwisko: Michał Stafarczyk
Lokalizacja: Rybnik

Pokarmy z Allegro. Warto?

Post autor: CraNcH^MS » 13 sie 2007, 14:21

Na Allegro jest wiele różnych uzupełnień markowych pokarmów po bardzo atrakcyjnych cenach. Mam jednak obawy, czy nie jest to podróbka pokarmów, dziś w końcu wszystko podrabiają. Proszę o rozwianie lub potwierdzenie moich obaw.

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 13 sie 2007, 15:14

Na Allegro jest wszystko, obok oryginałów są i podróbki, musisz umieć oddzielić ziarno od plew, polecam kupować u dobrych sprzedawców i wcześniejszy kontakt ze sprzedawcą w celu ustalenia co sprzedaje i czy to cos Ci odpowiada.

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 13 sie 2007, 16:06

Ja od 1,5 roku kupuję pokarmy tylko przez allegro. Nie jest to żadną reklamą ale napiszę, że pokarmy kupuję u użytkownika "blackmoore". Z reguły co kilka(naście) miesięcy zakupuję pokarmów na kwotę 200-300 zł - wszystko w postaci uzupełnień. Każdego pokarmu biorę kilka litrów, magazynuję u siebie, rozsypuję do oryginalnych opakowań (w których kiedyś pierwszy raz kupiłem pokarm) i ... karmię tym rybki. Im smakuje ... nie degustowałem tego ale wygląda jak oryginał. ;)
Jedynie astacolor mnie denerwuję bo przychodzi w olbrzymich płatach i muszę sobie sam to w palcach drobić. ;)

Awatar użytkownika
CraNcH^MS
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 617
Rejestracja: 21 kwie 2006, 12:00
Imie i Nazwisko: Michał Stafarczyk
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: CraNcH^MS » 13 sie 2007, 16:21

birdas konkretna odpowiedź. Zamawiam. Zobaczę czy będę mógł podzielić Twoją opinię.

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 13 sie 2007, 17:01

Z pewnością. Jak zobaczysz ile będzie Cię to kosztowało w porównaniu do tego ile byś zapłacił w sklepie to więcej nigdzie indziej nie kupisz. Tego sprzedającego z czystym sumieniem mogę polecić. Szybka wysyłka, pokarmy zawsze te co zamawiam, dobrze zapakowane, duży wybór. Zresztą sam ocenisz ...

Awatar użytkownika
darek-dorado
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 323
Rejestracja: 12 lip 2007, 14:47
Lokalizacja: Krosno

Post autor: darek-dorado » 13 sie 2007, 22:23

Birdas, jakie pokarmy możesz polecić z oferty tego sprzedawcy? ( ale zrobiłeś mu rekalamę!)

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 13 sie 2007, 23:42

Ja od niego kupowałem: d-allio, astacolor, spirulinę, d-50. Od innych sprzedawców jeszcze wszystkie rodzaje tetra pro vegetable. Teraz popatrzyłem na aukcje blackmoore i bida. Ale dopiszę jeszcze, że pokarmy kupowałem u clav_zab i sklepmalawipl. Zawsze patrzę kto ma najwięcej potrzebnych mi w danej chwili pokarmów i u niego kupuję. Ceny są bardzo zbliżone do siebie.

seba*1*
członek PKMD
Posty: 264
Rejestracja: 05 kwie 2007, 06:42
Imie i Nazwisko: Sebastian Pustelnik
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: seba*1* » 14 sie 2007, 07:44

Można bezpośrednio w sklepie zamawiać -to ten sam sprzedawca http://www.sklepmalawi.pl/sklep/

lukaszx6
senior
senior
Posty: 109
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:19
Imie i Nazwisko: Łukasz Kulesza
Lokalizacja: Łomża
Kontaktowanie:

Post autor: lukaszx6 » 14 sie 2007, 08:51

Też mam dobre doświadczenia ze Sklepem Malawi :) Pokarmy pakowane przez nich są 2,o ile nie 3x tańsze niż w sklepie..więc widać wielką różnicę,po co przepłacać w sklepie skoro można kupić pokarm przez neta.Jest jedna wada uzupełnień oferownaych przez MALAWI,a mianowicie: trzeba mieć sporo pudełek aby to wszystko pomieścić :)! bo opakowania są hermetycznie zamknięte i raz otworzone nie zamkną się ponownie.Dla chcącego nic trudnego,wystarczy uzbierać stare opakowania po pokarmach i zamówić.Żarełko dochodzi w przeciągu 2-3 dni-zależy od części kraju,z której się zamawia.Szczerze mówiąc POLECAM :wink:

Awatar użytkownika
fkn
junior
junior
Posty: 43
Rejestracja: 31 sie 2005, 20:33
Lokalizacja: Mysłowice
Kontaktowanie:

Post autor: fkn » 14 sie 2007, 13:05

blackmoore i sklepmalawipl to ta sama firma.
Sprzedawcę znam osobiście i mogę potwierdzić jakość oferowanych przez niego pokarmów. Pokarmy pochodzą z oryginalnych opakowań i są profesjonalnie porcjowane.

alex1971
junior
junior
Posty: 63
Rejestracja: 25 lip 2007, 20:46
Lokalizacja: jaworzno
Kontaktowanie:

Post autor: alex1971 » 14 sie 2007, 20:35

Witam również kupuje w sklepie malawi pokarmy i nie tylko sklep mieści się w Sosnowcu i mam blisko.
Pokarmy pochodzą z oryginalnych opakowań i są profesjonalnie porcjowane.
Pozdrawiam Paweł.

Awatar użytkownika
CraNcH^MS
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 617
Rejestracja: 21 kwie 2006, 12:00
Imie i Nazwisko: Michał Stafarczyk
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: CraNcH^MS » 25 sie 2007, 21:05

Na pytanie, które zadałem POKARMY Z ALLEGRO. WARTO ? mogę wam odpowiedzieć, że WARTO :). Zamówiłem w sklepie "Akwarium" z Gliwic i przyszło to czego w 100% procentach oczekiwałem. POLECAM !!!

jkkk3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 269
Rejestracja: 08 sty 2007, 20:40
Lokalizacja: Sędziszów

Post autor: jkkk3 » 26 lis 2007, 18:40

Witam
Przejrzałem właśnie komentarze ludzi u których kupowaliście pokarmy.Mają sporo negatywów.
Czy nie mieliście żadnych problemów

Awatar użytkownika
CraNcH^MS
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 617
Rejestracja: 21 kwie 2006, 12:00
Imie i Nazwisko: Michał Stafarczyk
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: CraNcH^MS » 26 lis 2007, 19:33

Z ciekawości zobaczyłem komentarze użytkownika Allegro blackmoore, ma 22 negatywy, ale 20191 pozytywów. Przy tej ilości zawartych transakcji zawsze może ktoś być niezadowolony i nie zawsze jest winny sam użytkownik. Myślę, że zamawiając u niego towar nie powinieneś mieć problemów. Jestem użytkownikiem Allegro od sześciu lat i dotychczas nie zawiodłem sią na zakupach poprzez sieć. Jak były problemy to z pocztą lub kurierem.

Awatar użytkownika
tuptus
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 306
Rejestracja: 28 mar 2005, 14:06
Imie i Nazwisko: Piotrek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Grodzisk Mazowiecki
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: tuptus » 26 lis 2007, 20:12

Zakupione pokarmy podajecie osobno czy może robicie mieszankę??
Zastanawia mnie czy mieszane pokarmy nie wpływają na siebie negatywnie.
Przypuszczalnie po zakupie np 6x500ml różnych pokarmów mieszam je w większym pojemniku z zamknięciem. Pobieram z niego porcję np 200ml do karmienia codziennego, gdy mi sie skończy nabieram kolejną itd.
Czy mogę tak postępować czy każda karma ma mieć swój oddzielny pojemnik??

Odpowiedz

Wróć do „Karmienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości