Dar niebios

Woda i jej parametry

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

Awatar użytkownika
nobleKoziol
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 921
Rejestracja: 20 cze 2011, 11:37
Imie i Nazwisko: maksymilian poltorak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Ashbourne
Lokalizacja: dublin Ashbourne

Re: Dar niebios

Post autor: nobleKoziol » 08 lis 2013, 15:10

Ciekawe co na to nadzór budowlany. :mrgreen: :lol: Śmieci pewnie też do lasu się wy..... :twisted:
U nas zabronione jest podpinanie rynny do kanalizacji. :idea: ( w górach )
Poza tym, można wykopać dziurę na 2 kręgi jeden zasypać żwirem i mamy gotowy zbiornik odprowadzający wodę, Wielkość zbiornika zależy od powierzchni dachu,
a sam zbiornik nie musi być widoczny. Mój Tata ma taki a na klapie rośnie sobie trawa którą kosimy na wysokość 2 cm. (jak long Grass na polu golfowym).

Ale po co kopać dziurę skoro można wykorzystać wodę opadową do różnych celi.
Pokazywać swoje systemy , opisywać , a nie slagować . Wtedy wszyscy skorzystamy.

Ps. Mnie nie interesują opłaty czy gospodarka hudro... coś tam (polityka państwa pl), tylko systemy pozyskiwania " darmowej" wody o świetnych parametrach.

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Re: Dar niebios

Post autor: rady3 » 15 lis 2013, 12:13

nobleKoziol pisze: Ps. Mnie nie interesują opłaty czy gospodarka hudro... coś tam (polityka państwa pl), tylko systemy pozyskiwania " darmowej" wody o świetnych parametrach.
Szczęściarz kurcze. a my musimy się męczyć z tymi kretyńskimi przepisami, których jest coraz więcej.

Odpowiedz

Wróć do „Woda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości