Keramzyt

Woda i jej parametry

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

Awatar użytkownika
fomalhaut
członek PKMD
Posty: 968
Rejestracja: 06 gru 2004, 12:48
Imie i Nazwisko: Wojciech Grzegorzyca
Miejsce zamieszkania/miasto/: Polska
Lokalizacja: Polska

Post autor: fomalhaut » 26 lut 2005, 04:39

Mislavo alias Wojtek, nie jest jedynym, który chciałby tego o czym napisał....
Przecież wyraźnie określił swoje intencje....
Poza tym stwierdził jednoznacznie:
"W żadnym z moich postów w tym wątku nie chciałem nikogo urazić. Jeżeli jednak tak się stało i ktoś poczuł sie osobiście dotknięty moimi wypowiedziami to jest mi bardzo przykro."
Czy to nie jest jasne?
W sumie wszyscy mają rację - znajdziemy i tak złoty środek....
Pozdrawiam
Wjtek

Awatar użytkownika
imhoteps
junior
junior
Posty: 51
Rejestracja: 12 gru 2004, 12:32
Lokalizacja: Wałcz&Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Post autor: imhoteps » 26 lut 2005, 14:33

Wiesz co Mislavo. Jak tak bardzo tęsknisz za szkołą to siedź w niej i nie wychodź. Może wśród małolatów zawodu się nauczysz. Dziękuje

Awatar użytkownika
jurek48
junior
junior
Posty: 77
Rejestracja: 18 gru 2004, 22:57
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.
Kontaktowanie:

Post autor: jurek48 » 26 lut 2005, 20:50

Przez jakiś czas śledziłem ten wątek i w końcu nie mogę się powstrzymać i muszę wtrącić swoje trzy grosze.
Ta dyskusja też ma pewną zaletę czytają posty poznaję się lepiej kolegów. Dzisiaj jak by mi ktoś zacytował wypowiedzi któregoś z was myślę, że z dużym prawdopodobieństwem potrafiłbym zgadnąć, kto to napisał.
Czytają własne wypowiedzi też za część z nich mocno się czerwienię i dziwię, że napisałem takie głupoty. To, że czegoś nie widziałem to nie znaczy, że tego niema, to, że o czymś nie wiem to nie znaczy, że i inni nie wiedzą, myślę, że jeśli jesteście na forum to nie tylko po to żeby popisywać się własną wiedzą, ale przede wszystkim po to, że ma się nadzieje, że samemu się czegoś nauczymy. Nie chcę oceniać wypowiedzi Mislavo, ale myślę, że jak pisał wątek to w najlepszym humorze nie był.

Odpowiedz

Wróć do „Woda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości