Problem z dyskami

Tematy ogólne w tym jak zacząć.

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

ElQuatro
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 05 paź 2015, 19:21
Imie i Nazwisko: Sławek Zawadzki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rybnik okolice

Problem z dyskami

Post autor: ElQuatro » 11 paź 2015, 07:37

Witam, mam pytanie ostatnio leczylem 4 rybki na wiciowce metrem w pojemniku 35l i na nicienie MLP. Trwało to bodajże z 3tyg. Później wpuscilem je do ogólnego zbiornika gdzie wszystko odkazalem prehydrolem. Gdy wpuscielm wszystkie jedną z nich pływała głową do góry reszta jest jakąś przybita.. Nie jedza narazie nadal. Pochowane za korzeniami, chciałem nie długo zmienić obsadę, ale boje się teraz gdy zrobię kwarantannę tym nowym ryba czy potem jak bym je wpuścił do ogólnego, to czy gdbyby te wcześniej leczone miały nadal wiciowca to będę musiał restart znów robić? Czy wystarczy gdy bym do jedzenia co miesiąc metro podał? Dodsm zebe ryby mam od P.Nowickiego nigdy nie miałem z nimi problemu cały rok spokój, a teraz coś spartoszylem i lecze jak głupi a efektu brak.. A szkoda mi ich
https://youtu.be/GrXCkynrg2I

Tutaj dodam filmik, wodą świeżą przez to kalna

Awatar użytkownika
Alenquer
senior
senior
Posty: 160
Rejestracja: 07 lis 2010, 21:55
Imie i Nazwisko: Artur
Miejsce zamieszkania/miasto/: Londyn
Lokalizacja: St Albans

Re: Problem z dyskami

Post autor: Alenquer » 18 paź 2015, 21:39

A leczysz bo sie naczytales adamowego forum czy leczysz bo rzeczywiscie jest potrzeba? Nie piszesz nic o parametrach wody.

Pozdrawiam

ElQuatro
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 05 paź 2015, 19:21
Imie i Nazwisko: Sławek Zawadzki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rybnik okolice

Re: Problem z dyskami

Post autor: ElQuatro » 23 paź 2015, 20:46

Powiem tak adamowe forum też czytam, ale ryby 2z4 stały mi na biało i nie jadły zbadalem odchody były nicienie i wiciowce wylowilem je wziąłem odkazalem zbiornik ,ryby przeleczylem w pojemniku 35l mlp i metro dwie ryby mi padły przez moja głupotę ,ale to już nie wracam do tego. A dwie żyją blue coś tam dziubie ,ale melon jest jakoś niemrawy dziubie coś z korzenia ,ale zarcia nie rusza, nie wiem czy jeszcze mu coś jest czy co,ostatnio jedno gowno białe widzialem dosyć długie i nic wiecej.

Awatar użytkownika
Alenquer
senior
senior
Posty: 160
Rejestracja: 07 lis 2010, 21:55
Imie i Nazwisko: Artur
Miejsce zamieszkania/miasto/: Londyn
Lokalizacja: St Albans

Re: Problem z dyskami

Post autor: Alenquer » 01 lis 2015, 22:42

Jak widzisz nikt nie odpowiada. Nie podajesz żadnych danych odnośnie zbiornika, filtracji,parametrów.
Poza tym
ostatnio leczylem 4 rybki na wiciowce metrem w pojemniku 35l i na nicienie MLP
o co tutaj chodzi?

Awatar użytkownika
Alutka
członek PKMD
Posty: 699
Rejestracja: 18 mar 2015, 21:54
Imie i Nazwisko: Alicja Kowalczyk
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rejowiec Fabr.
Lokalizacja: Lublin/ Rejowiec Fabr.

Re: Problem z dyskami

Post autor: Alutka » 02 lis 2015, 21:47

Kąpiel im robiłeś w tych 35l czy pełną kurację ?

Odpowiedz

Wróć do „Dyskowce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości