CHAMPION'y z allegro

Tematy ogólne w tym jak zacząć.

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

waghscik
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2008, 21:20
Lokalizacja: olsztyn
Kontaktowanie:

Post autor: waghscik » 23 lis 2008, 21:23

Sory ,że wtrącę.Tylko jeden z was chciał człowiekowi uzmyslowić jego problem ,żeby gościu coś z tym zrobił. A reszta się nabija.No nieżli z Was miłośnicy palet nieme co.

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 24 lis 2008, 08:45

Wyobraź sobie, że często piszę do ludzi z takich aukcji i co?? Jak grochem o ścianę, nie udaje się raz wystawiają ryby kolejny raz i tak na okrągło... żal jest tylko tych naiwnych kupujących i ich WIELKIEJ niewiedzy... pozdrawiam

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 24 lis 2008, 09:15

waghscik pisze:Sory ,że wtrącę.Tylko jeden z was chciał człowiekowi uzmyslowić jego problem ,żeby gościu coś z tym zrobił. A reszta się nabija.No nieżli z Was miłośnicy palet nieme co.
Polski Związek Kynologiczny nie będzie interweniował na targu w Wąchocku jak ktoś kundla sprzedaje również członkowie klubu nie są od tego aby przejąć i kontrolować sprzedaż ryb w kraju . Kolega żyje ideologią na której już poległa większość komunistów mówiąca o tym że należy coś centralnie ustalić.
Każdy na allegro może wystawić co nie jest sprzeczne z regulaminem a członkowie klubu nie mają w tej sprawie nic do powiedzenia. Jak wiadomo do handlarza nie docierają żadne inne argumenty oprócz zysku. Pisanie takich bzdetów że nie jesteśmy miłośnikami bo nabijamy się z ryb które trudno zaliczyć do czegoś co my uznajemy za piękne okazy. Rada że należy postępować inaczej - pisać , przekonywać itd jest podobna do pielenia cudzego ogródka bo przecież jestem miłośnikiem ogrodów więc nie mogę patrzeć na to że Kowalski ma zachwaszczoną rabatkę.
Moim zdaniem lepiej na forum pokazać rybę z Allegro - napisać co o niej myślimy przez co docieramy do pewnej grupy kupujących , brak kupujących na takie okazy zmusza sprzedającego do większych działań niż do skasowania maila w którym ktoś życzliwy próbuje przekonać że rybą należy się zająć. Zarzut że "Nieżli" z nas miłośnicy palet uważam za przerost ideologii nad zdrowym rozsądkiem.

waghscik
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2008, 21:20
Lokalizacja: olsztyn
Kontaktowanie:

Post autor: waghscik » 24 lis 2008, 23:19

Sory wy nie piszecie co o niej myślicie tylko się wyśmiewacie.Napiszcie raczej co tym rybom dolega i dlaczego ktoś miałby ich nie kupować.Arturo zrozumiał moją lekką irytację, za co dziękuję. Nie wiedzialem, że do tych ludzi próbujecie przemówić za co przepraszam.

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 25 lis 2008, 02:57

waghscik pisze:Nie wiedzialem, że do tych ludzi próbujecie przemówić za co przepraszam.
W większości przypadków sprzedawca wie doskonale że ta jego "okazja" to schorowana ryba leczona tym co miał na stanie właściciel pobliskiego sklepu !! Wniosek on nie szuka rady ale pacjenta któremu może ją sprzedać.

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 25 lis 2008, 13:17

Napiszcie raczej co tym rybom dolega i dlaczego ktoś miałby ich nie kupować
Dolega im ich właściciel co je uśmierca, właściwie już uśmiercił, bo to są żywe trupy.
Poczytaj forum, a znajdziesz gdzie radzimy i tłumaczymy, czemu tego nei kupować.
Ile razy można pisać to smo? 10, 20 ale po 50 postach chce się już tylko naśmiewać, więc wyśmiewamy takie ryby zombii, to też inteligentni ludzie zrozumieją.
A diagnozy po zdjęciu to nawet lekarz medycyny ci nie postawi, nawet jak zrobisz fotkę z otwartą buzią i przełykiem przy kaszlu i fotkę termometra, to niby jak my mamy postawić diagnozę, jak to zrobić po marnej jakości zdjęciach ryb?

Ciekawe czy Ty sam napisałeś do sprzedawcy, przecież jesteś miłosnikiem, interweniowałeś?

waghscik
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2008, 21:20
Lokalizacja: olsztyn
Kontaktowanie:

Post autor: waghscik » 25 lis 2008, 18:37

Ne bo ja dopiero z paletami zaczynam i nie mam doświatczenia, ale udało mi się taką rybę odratować.
A na foru lepiej pośmiać się z czegos innego niż z cierpienia niewinnych stwozeń. Osobiscie uważam że o każdą rybę trzeba walczyć.

michal.p1
junior
junior
Posty: 33
Rejestracja: 18 mar 2007, 10:44
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal.p1 » 13 sty 2009, 07:58


discus123
junior
junior
Posty: 39
Rejestracja: 26 lis 2008, 17:05
Lokalizacja: Niemodlin
Kontaktowanie:

Post autor: discus123 » 13 sty 2009, 08:58

wow ten mały to ma oko jak moja 11 cm ryba ^^...

Awatar użytkownika
gajowa
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1899
Rejestracja: 06 maja 2006, 15:21
Imie i Nazwisko: Barbara Bogdańska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: gajowa » 24 mar 2009, 23:14

white_pl pisze:Mnie zastanawia czy osoby które kupuja takie rybcie (bo napewno takie są ) wiedzą dokładnie co robią...Mam wrażenie że stąd się potem biorą posty na forum typu "Pomóżcie..." Zresztą Allegro nie jest tu wyjątkiem. Zanim dostałem swoje Palecie jeżdziłem za nimi na giełde zoologiczną w Łodzi. Niestety nie wszyscy sprzedawcy wystawiali rybki w najlepszym stanie. Najbardzie rozbawiła mnie odpowiedź gdy spytałem ironicznie czemu ona taka "czarna" na co padła odpowiedź "to taka odmiana..." Naszczęście takich przypadków jest mało...
Ciekawa jestem, czy kolega widzi, co sam sprzedaje na Allegro?

http://www.allegro.pl/item590868498_pal ... urcus.html

http://www.allegro.pl/item590861771_pal ... obalt.html

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 25 mar 2009, 07:51

white_pl pisze: .... Mnie zastanawia czy osoby które kupuja takie rybcie (bo napewno takie są ) wiedzą dokładnie co robią....
Obie wskazane przez Basię okazje proponowane przez cytowanego powyżej, a to:

1. http://www.allegro.pl/item590868498_pal ... urcus.html

2. http://www.allegro.pl/item590861771_pal ... obalt.html

stanowią ewidentną porażkę. Tej wielkości ryby nie powinny być wybarwione. Ponadto prezentują wady w budowie ciała i ubytki płetw.
Czemu to piszę?
Podobno każdy towar ma swego kupca i nic mi do tego, ale to musi być towar ...................
Użytkowników Forum przestrzegam jednak przed takimi "okazjami".

Iza
junior
junior
Posty: 47
Rejestracja: 25 lip 2006, 15:23
Imie i Nazwisko: Izabella Korona
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: CHAMPION'y z allegro

Post autor: Iza » 14 mar 2011, 18:36


Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: CHAMPION'y z allegro

Post autor: roh » 14 mar 2011, 19:26

Proszę nie robić poruty. Pięknie wyprofilowane żyletki, ale najważniejsze, że jedzą :shock: :shock: i muszą mieć około 8-9 m-cy min. :x
Jeszcze młode wypasą się :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :? :? :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: CHAMPION'y z allegro

Post autor: _TOM_ » 20 mar 2011, 22:40

rybi Helloween ... horror o nazwie żywe trupy :(

Iza
junior
junior
Posty: 47
Rejestracja: 25 lip 2006, 15:23
Imie i Nazwisko: Izabella Korona
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: CHAMPION'y z allegro

Post autor: Iza » 21 mar 2011, 07:26

normalnie jak widzę takie aukcje to mi się słabo robi :cry: nie mam pojęcia co trzeba robic aby ryby doprowadzic do takiego stanu,
w ogóle to jak ktoś może nie wiedziec że one są chore,
przecież to żywe trupy jak napisał Tom.

Odpowiedz

Wróć do „Dyskowce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości