Jak rosną paletki

Tematy ogólne w tym jak zacząć.

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

Awatar użytkownika
jzajonz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1393
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:18
Imie i Nazwisko: Janusz Zajonz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Balczewo
Lokalizacja: Balczewo k Inowrocławia

Re: Jak rosną paletki

Post autor: jzajonz » 15 gru 2014, 08:19

lufa2222 pisze: Mam swoje maluchy ,,,,ale nie powiem jak je rozmnożyc ponieważ doszedłem do tego sam i nikt mi nie pomógł a wrę cz przeciwnie kombinowali wszyscy tak aby mi się nie udało bo w pewnym sensie mają racje bo przestałem od nich kupywać te ryby .......Powiem tak ......potrzebujecie parę paletek dotego akwarium z wadą ,,,,nie musi być stożek za 30zł może to być doniczka za 3 zł ,,,, podpowiem wam że woda musi być deszczówka a dalej musicie sobie radzić sami
hehehe, przecież to dzieciak który podszywa się pod dorosłego a może się mylę i to jednak dorosły ale o umyśle małego dzieciaka :lol:

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Re: Jak rosną paletki

Post autor: arturo » 15 gru 2014, 09:43

Nie ukrywam, miałem sporo cierpliwości ale wymiękłem.... dziś prawie każdy, nawet nie do końca rozwinięty umysłowo i intelektualnie rozmnaża paletki z powodzeniem do tego odchowuje je całkiem przyzwoicie i cieszy siebie i innych pięknymi rybami a TY robisz z tego TABU jak byś co najmniej odkrył jako Kolumb Amerykę..... Miałem nadzieję, że ten post powstał po to by pomóc Ci uniknąć błędów w przyszłości ale chyba się myliłem....
Więc pozostaje Ci życzyć jeszcze paru lat w męczeniu ryb a być może jak już popełnisz wszystkie błędy świata, które my przerobiliśmy już ładne paręnaście lat temu, dochowania się przyzwoitych ryb..... TYLKO PO CO??!!
Jeśli nasze rady są dla Ciebie "zbyt głupie" i "górnolotne" a odpowiedzi na pytania zbyt "niedorzeczne" i "nie fachowe" bo masz WŁASNE WSPANIAŁE METODY NA WYCHOWANIE RYB to zamknij ten wątek i potraktuj nas z przymrużeniem oka a nasze rady jako herezje.....
My z Twoich nie skorzystamy, a przynajmniej w większości z nas, ale może gdzieś znajdziesz środowisko podatne na WSPANIAŁE RADY I METODY, stworzysz własną sektę i wszyscy tam będą Ci bić pokłony o SZLACHETNY I DOBROTLIWY...... a po paru latach męczenia ryb wystartujesz w Mistrzostwach i pobijesz wszystkich swoimi rybami - czego oczywiście Ci serdecznie życzę..... starczy mojego sarkazmu bo chyba mnie poniosło..... ale takie posty i ludzie zawsze mnie irytowali i irytować będą nadal..... pamiętam takiego jednego zwanego TERMINATOR, który na różnych forach wprowadzał swoje GŁĘBOKIE PRZEMYŚLENIA i tworzył NOWĄ AKWARYSTYKĘ..... dziś pewnie hoduje JEDWABNIKA...... mimo wszystko życzę powodzenia..... pozdrawiam

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Jak rosną paletki

Post autor: przynenta » 15 gru 2014, 14:19

lufa2222 pisze: Mam swoje maluchy ,,,,ale nie powiem jak je rozmnożyc ponieważ doszedłem do tego sam i nikt mi nie pomógł a wrę cz przeciwnie kombinowali wszyscy tak aby mi się nie udało bo w pewnym sensie mają racje bo przestałem od nich kupywać te ryby .......Powiem tak ......potrzebujecie parę paletek dotego akwarium z wadą ,,,,nie musi być stożek za 30zł może to być doniczka za 3 zł ,,,, podpowiem wam że woda musi być deszczówka a dalej musicie sobie radzić sami
To pojechałeś po bandzie, na każdym forum i nie tylko znajdziesz 1000 sposobów na rozmnożenie dysków. Jak zaczniesz wychowywać od 1 dnia młode bez rodziców, to możesz takie teksty pisać. :wink:

lufa2222
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 10 wrz 2014, 10:50
Imie i Nazwisko: Piotr Kowalski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Toruń

Re: Jak rosną paletki

Post autor: lufa2222 » 15 gru 2014, 21:55

chcecie mnie zdenerwować aby mnie wywalić z forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozdrowienia handlarze ....

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: Jak rosną paletki

Post autor: roh » 15 gru 2014, 22:02

Dużo zdrówka gamoniu--chciałeś to masz

lufa2222
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 10 wrz 2014, 10:50
Imie i Nazwisko: Piotr Kowalski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Toruń

Re: Jak rosną paletki

Post autor: lufa2222 » 15 gru 2014, 22:33

A ja się zastanawiam dlaczego proponujecie nowicjuszom dolewanie do akwarium tarliskowego troche wody z ogólnego ,,,przeciesz to jest sranie do własnego gniazda Mistrzowie to jak to jest :evil: :evil: :evil: a cha ,,,,nie jestem gamoniem i nie ładnie mnie obrażać...I przy okazji co to znaczy woda odstana czyli stara .....woda RO nie zmienia swoich parametrów bo wniej nic nie ma,,,,

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Jak rosną paletki

Post autor: przynenta » 15 gru 2014, 23:34

Kolego jeszcze chwila a dostaniesz bana bez ostrzeżenia :!:

Poczytaj jeszcze, napij się (herbaty) a może zrozumiesz, bo czytanie ze zrozumieniem, to też sztuka.

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Re: Jak rosną paletki

Post autor: rady3 » 16 gru 2014, 09:14

Nie karmcie trola :)

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Re: Jak rosną paletki

Post autor: arturo » 16 gru 2014, 09:46

Jesteś bardzo słaby z chemii i właściwości fizykochemicznych wody, nawet tej z RO, więc zanim napiszesz kolejną bzdurę albo poczytaj, postaraj się zrozumieć i wtedy cokolwiek napisz albo w ogóle nic nie pisz tylko weź się za edukację akwarystyczną...... choć bez jakiejkolwiek wiedzy podstawowej będzie Ci ciężko.........
Polecam uwadze ten artykuł o właściwościach wody i co się w niej zmienia i jak szybko pod wpływem prostych czynników zewnętrznych nas otaczających..... http://www.lenntech.pl/dejonizowana-dem ... a-woda.htm pozdrawiam

Awatar użytkownika
jzajonz
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1393
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:18
Imie i Nazwisko: Janusz Zajonz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Balczewo
Lokalizacja: Balczewo k Inowrocławia

Re: Jak rosną paletki

Post autor: jzajonz » 16 gru 2014, 11:08

rady3 pisze:Nie karmcie trola :)


masz rację :idea:

lufa2222
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 10 wrz 2014, 10:50
Imie i Nazwisko: Piotr Kowalski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Toruń

Re: Jak rosną paletki

Post autor: lufa2222 » 20 gru 2014, 20:54

Zauważyłem ,że jest was tylko trzech którzy prowadzą wsciekłą pogawędkę i po to żeby gamonia wkurzyć ,,,,,kuku,lele,...będe was obserwował bawcie się dalej,,,,,a co do chemi to miałem ocenę dobrą

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Re: Jak rosną paletki

Post autor: arturo » 21 gru 2014, 21:44

Dobrą....... to niestety o niczym nie świadczy.... ale baw się dalej bo zdaje się że to już nikogo nie obchodzi....... miłego zajeżdżania ryb... pozdrawiam

Odpowiedz

Wróć do „Dyskowce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości