III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5465
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: Bogdan » 29 paź 2014, 18:40

Grupa A Pterophyllum altum
1. Maciej Wiśniewski
2. Bogdan Mosór
3. Maciej Wiśniewski
Załączniki
1.-Maciej-Wiśniewski-F.jpg
1.-Maciej-Wiśniewski-F.jpg (185.82 KiB) Przejrzano 5383 razy
2.BogdanMosór-F.jpg
2.BogdanMosór-F.jpg (168.68 KiB) Przejrzano 5383 razy
3.-Maciej-Wiśniewski-F.jpg
3.-Maciej-Wiśniewski-F.jpg (236.38 KiB) Przejrzano 5383 razy

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5465
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: Bogdan » 29 paź 2014, 18:44

Grupa B Pterophyllum leopoldi

1. Rafał Mamątow
2. Rafał Mamątow
3. Marta Urbaniak
Załączniki
1.-Rafał-Mamątow-F.jpg
1.-Rafał-Mamątow-F.jpg (231.71 KiB) Przejrzano 5419 razy
2.-Rafał-Mamątow-F.jpg
2.-Rafał-Mamątow-F.jpg (233.92 KiB) Przejrzano 5419 razy
3.-Marta-Urbaniak-F.jpg
3.-Marta-Urbaniak-F.jpg (235.81 KiB) Przejrzano 5419 razy

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5465
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: Bogdan » 29 paź 2014, 18:47

Grupa C Pterophyllum scalare

1. Maria Kociołkowska
2. Kazimierz Kraćkowski
3. Maria Kociołkowska
Załączniki
1.-Maria-Kociołkowska-F.jpg
1.-Maria-Kociołkowska-F.jpg (165.21 KiB) Przejrzano 5394 razy
2.-Kazimierz-Kraćkowski-F.jpg
2.-Kazimierz-Kraćkowski-F.jpg (195.04 KiB) Przejrzano 5394 razy
3. Maria Kociołkowska F.jpg
3. Maria Kociołkowska F.jpg (222.01 KiB) Przejrzano 5394 razy

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5465
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: Bogdan » 29 paź 2014, 18:49

Grupa D pręgowane

1. Krzysztof Gajoszek
2. Adam Rokita
3. Michał Marcinkiewicz
Załączniki
1.-Krzysztof-Gajoszek F.jpg
1.-Krzysztof-Gajoszek F.jpg (187.37 KiB) Przejrzano 5417 razy
2.-Adam-Rokita-F.jpg
2.-Adam-Rokita-F.jpg (183.66 KiB) Przejrzano 5417 razy
3.Michał-Marcinkiewicz-F.jpg
3.Michał-Marcinkiewicz-F.jpg (185.93 KiB) Przejrzano 5417 razy

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5465
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: Bogdan » 29 paź 2014, 18:54

Grupa E gładkie

1. Andrzej kociołkowski
2. Robert Dreszer
3. Andrzej Kociołkowski
Załączniki
Andrzej-Kociołkowski-F.jpg
Andrzej-Kociołkowski-F.jpg (167.15 KiB) Przejrzano 5415 razy
2.Robert-Dreszer-F.jpg
2.Robert-Dreszer-F.jpg (185.33 KiB) Przejrzano 5415 razy
3.-Andrzej-Kociołkowski-F.jpg
3.-Andrzej-Kociołkowski-F.jpg (199.12 KiB) Przejrzano 5415 razy

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5465
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: Bogdan » 29 paź 2014, 18:56

Grupa F marmurkowe

1. Kazimierz Kraćkowski
2. Andrzej Nowicki
3. Kazimierz Kraćkowski
Załączniki
1.-Kazimierz-Kraćkowski-F.jpg
1.-Kazimierz-Kraćkowski-F.jpg (203.61 KiB) Przejrzano 5415 razy
2.-Andrzej-Nowicki-F.jpg
2.-Andrzej-Nowicki-F.jpg (180.71 KiB) Przejrzano 5415 razy
3.-Kazimierz-Kraćkowski-F.jpg
3.-Kazimierz-Kraćkowski-F.jpg (192.98 KiB) Przejrzano 5415 razy

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5465
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: Bogdan » 29 paź 2014, 18:59

Grupa G długopłetwe

1. Robert Dreszer
2. Ewa Przybyszewska-Witczak
3. Robert Dreszer
Załączniki
1.-Robert-Dreszer-F.jpg
1.-Robert-Dreszer-F.jpg (226.64 KiB) Przejrzano 5415 razy
2.-Ewa-Przybyszewska-Witczak-F.jpg
2.-Ewa-Przybyszewska-Witczak-F.jpg (192.71 KiB) Przejrzano 5415 razy
3.-Robert-Dreszer-F.jpg
3.-Robert-Dreszer-F.jpg (171.59 KiB) Przejrzano 5415 razy

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5465
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: Bogdan » 29 paź 2014, 19:01

Grupa H klasa otwarta

1. Bogusław Miciński
2. Marek Widur
3. Andrzej Kociołkowski
Załączniki
1.-Bogusław-Miciński-F.jpg
1.-Bogusław-Miciński-F.jpg (235.46 KiB) Przejrzano 5414 razy
2.-MarekWidur-F.jpg
2.-MarekWidur-F.jpg (179.63 KiB) Przejrzano 5414 razy
3.-Andrzej-Kociołkowski-F.jpg
3.-Andrzej-Kociołkowski-F.jpg (199.26 KiB) Przejrzano 5414 razy

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5465
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: Bogdan » 29 paź 2014, 19:04

Klasyfikacja generalna grup hodowlanych

1. Bogusław Miciński
2. Krzysztof Gajoszek
3. Marek Widur
Załączniki
1.-Bogusław-Miciński-F.jpg
1.-Bogusław-Miciński-F.jpg (235.46 KiB) Przejrzano 5414 razy
2.-Krzysztof-Gajoszek F.jpg
2.-Krzysztof-Gajoszek F.jpg (187.37 KiB) Przejrzano 5414 razy
3. MarekWidur-F.jpg
3. MarekWidur-F.jpg (179.63 KiB) Przejrzano 5414 razy

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5465
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: Bogdan » 29 paź 2014, 19:05

Klasyfikacja generalna grup dzikich

1.Maciej Wiśniewski
2. Bogdan Mosór
3. Maciej Wiśniewski
Załączniki
1.-Maciej-Wiśniewski-F.jpg
1.-Maciej-Wiśniewski-F.jpg (185.82 KiB) Przejrzano 5382 razy
2.BogdanMosór-F.jpg
2.BogdanMosór-F.jpg (168.68 KiB) Przejrzano 5382 razy
3.-Maciej-Wiśniewski-F.jpg
3.-Maciej-Wiśniewski-F.jpg (236.38 KiB) Przejrzano 5382 razy

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5465
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: Bogdan » 29 paź 2014, 19:08

Proszę o sprawdzenie i ujawnienie ewentualnych błędów.

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: arturo » 30 paź 2014, 09:10

Fajne rybcie, gratulacje. Jednak do kształtu ryb z grupy Leopoldi nigdy się nie przekonam i nie przyzwyczaję, zawsze mam wrażenie że mają jakiś feler w kształcie...... pozdrawiam

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: rady3 » 30 paź 2014, 14:35

Eeee tam feler... one mają po prostu spuszczony nos na kwintę na widok sędziów. :)

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2064
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: roh » 30 paź 2014, 21:55

One są równie piękne, ale inaczej :lol: :lol: :lol:
Właśnie zakupiłem sobie kilka sztuk aby podziwiać ich piękno też.

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4159
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: III MISTRZOSTWA SKALARÓW Wyniki

Post autor: _TOM_ » 31 paź 2014, 09:59

Załączam oficjalne wyniki III Mistrzostw Skalarów.
Załączniki
Wyniki-Poznan.jpg
Wyniki-Poznan.jpg (272.78 KiB) Przejrzano 5064 razy

Odpowiedz

Wróć do „III Mistrzostwa Żaglowców Poznań 2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość