Oficjalna strona mistrzostw

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: _TOM_ » 22 paź 2013, 22:03

Takie fajne fotki warto dawać na konkurs fotograficzny :)

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3400
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: przynenta » 22 paź 2013, 22:08

niki 28 pisze:
Ja też dziękuję wszystkim .Było super :D Niestety w mojej drodze powrotnej do domu nie obyło się bez przykrych niespodzianek.10 KM przed domem miałem "mały pocałunek" z sarną :( Efekt? Rozbite dwie szyby w aucie plus lusterko od strony kierowcy.Sarna nie przeżyła,a ja powoli dochodzę do siebie od strony psychicznej ,bo fizycznie cudem mi się nic nie stało :( Cóż ,czasem się zdarza i taki pech po tak fajnie spędzonym czasie wśród przyjaciół.A co do naszego kolegi Więcka to podzielam zdanie bjarki :P

Ja w zeszłym roku zaliczyłem sarnę, tylko moja uciekła :twisted:

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: roh » 23 paź 2013, 07:08

Więcek pisze:No niestety Tomek, czasowo nie wyrobię. Ale dzięki za zaproszenie. Spotkamy się jeszcze nie raz. Jak będę miał chwilkę to zapodam kilka fotek z rozdania pucharów.
Dawaj Piotrek, dawaj. Przepraszam, że z Tobą dłużej nie pogadałem, coś mnie zaprzątnęło, a kiedy się odwróciłem ciebie już nie było. Następny razem bądź w sobotę-troichę więcej luzu. Na klub nie zużyjesz zbyt dużo czasu. Czasami coś tam trza zrobić i na jakieś szkolenie pojechać--nie ma tragedii.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: Ambra » 23 paź 2013, 08:21

Czytając wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku, że niedawno zakończone Mistrzostwa uznaliście za bardzo udane.
To cieszy, bo nie biorę w tym wypadku uwag nieobecnych malkontentów. Nieobecni - jak mówi klasyk - racji nie mają.
Jako obecny na nich i w pewnym merytorycznym sensie odpowiedzialny za nie, dostrzegam jednak pewne niedociągnięcia organizacyjne, które na szczęście umknęły w większości wypadków uwadze "kibiców".
Mam przy tym świadomość, że błędy zawsze się będą pojawiać, ale stale trzeba dążyć do doskonałości.

Dla zaangażowanych, a jest ich duża grupa, nie jest tajemnicą, że osiągnięte efekty to wynik ciężkiej zbiorowej pracy.
Bez tego zaangażowania, które zaczyna się na kilka miesięcy przed finałem nic pozytywnego by nie wyszło.

Czuję się w obowiązku napisać kilka słów o Was !!!!!

Sławek G. - jedyny aktywny członek PKMD w Poznaniu (choć to podobno duże miasto) już kilka miesięcy przed Mistrzostwami angażuje się w ich przeprowadzenie. Szuka hotelu, współpracuje z MTP i przygotowuje pole do działania dla innych. Jak zawsze solidny, dokładny i bezbłędny.

Mirek Ż. - odpowiada za całą logistykę. Bez jego zaangażowania żadne Mistrzostwa nigdy by się nie odbyły. Na jego głowie spoczywa obowiązek przygotowania sprzętu, magazynowania go przez cały rok, a także dostarczenie go na miejsce imprezy i bezpieczne odwiezienie. Ciągle też wprowadza kolejne usprawnienia. W tym roku były to: niezwykle wydajny podgrzewacz wody i nowa rozdzielnia prądowa.

Marek W. - zajmuje się szeroko pojęta "papierologią" i odpowiada za wydanie rocznika.

Bogdan M. - klubowy kucharz, dba o stan naszych żołądków w czasie wykonywanych prac. Nawiasem mówiąc, o mój i nie tylko, zadbał w tym roku szczególnie :evil: Angażuje się ponadto w wiele innych przedsięwzięć, które także w tym roku stały się ważnym elementem wystroju Mistrzostw - bez niego wystawa fotograficzna prawdopodobnie nie doszła by do skutku.

Marcin W. - bez jego zaangażowania prace biura Mistrzostw były by zagrożone. To dzięki niemu mamy na naszych imprezach coraz ciekawsze wzory medali i to właśnie On czuwa nad ich stworzeniem.

Wojtek G. - odpowiada za wykonanie całej graficznej strony Mistrzostw (dyplomy, tła na zbiorniki, dokumentacja itp.) To dzięki niemu każdy rocznik staje się małą perełką wydawniczą.

Tomek B. - opanował do perfekcji zasady i sposób przyjmowania ryb konkursowych. W tym względzie wydaje się niezastąpiony.

Niki - najlepszy wśród klubowych elektryków dba o to zagadnienie, pracując także bardzo efektywnie przy budowie i rozbiórce ekspozycji.

Marek M. i Michał M. - obaj prezentują wysoki poziom wiedzy fachowej, co nie przeszkadza im w wykonywaniu szeregu prac fizycznych podczas budowy ekspozycji konkursowej. Zawsze można na nich liczyć.

Roman H i Darek H. - tworzą ekspozycje dekoracyjne, a także angażują się bardzo w różnego rodzaju przedsięwzięcia przed Mistrzostwami. Zawsze można na nich polegać. Bardzo przydaje się przy tym znajomość języka angielskiego Darka.

Tomek U. i Krzysztof K. - pracują przy budowie i rozbiórce ekspozycji.

Beata J/S, Ewa W. Iza W. - co roku doprowadzają "do świetności" zbiorniki ekspozycyjne, a także wykonują szereg innych prac przygotowawczych.

Robert R. i Kazimierz K. - chociaż są młodymi stażem członkami Klubu błyskawicznie włączyli się w prace nad tworzeniem i rozbiórką ekspozycji konkursowej. Wykonywali te prace bezbłędnie - oby tak dalej. Byli też twórcami strefy dekoracyjnej.

Andrzej N. Grzesiu M. i Janusz Z. - tworzyli strefę dekoracyjną i także przyczynili się do budowy i rozbiórki ekspozycji konkursowej.

Piotr S. - jak zawsze budował i rozbierał ekspozycję konkursową.

Mam nadzieję, że nie pominąłem nikogo z bardzo zaangażowanych osób.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję, gdyż to dzięki ich pracy PKMD ciągle jest na arenie akwarystycznej najbardziej aktywnym Klubem. Mam nadzieję, że jeszcze długo nikt nie odbierze nam palmy pierwszeństwa.
Myślę, że możecie być dumni ze swych osiągnięć, bo macie do tego prawo. Swym działaniem udowadniacie, że tylko w zespole można tworzyć rzeczy wielkie.
WY TO POTRAFICIE.

Awatar użytkownika
marcinw
zarząd pkmd
Posty: 721
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:41
Imie i Nazwisko: Marcin Wilk
Miejsce zamieszkania/miasto/: Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: marcinw » 23 paź 2013, 12:49

Prezesie, napisz jeszcze komu zawdzięczamy te fantastyczne, kolorowe statuetki, które w tym roku kompletnie zagłuszyły blask "moich" medali. :D

Awatar użytkownika
bjarka
członek PKMD
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2004, 23:32
Imie i Nazwisko: Beata Jarka
Lokalizacja: Laskowiec
Kontaktowanie:

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: bjarka » 23 paź 2013, 16:47

Może ja odpowiem. statuetki wykonała P. Beata Grzywacz, ostrołęcka artystka ceramiczka przy duchowej pomocy i wsparciu Andrzeja. Sponsorem owych statuetek była firma Tropical.

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: roh » 23 paź 2013, 17:12

_TOM_ pisze:
W hodowlanych również subiektywnie powiem, bo to moje zdanie jedynie, bez ryb z Holandii czy Azji poziom był odrobinę niższy niż poprzednio, ale kilkadziesiąt przepięknych ryb widziałem, kilka nawet zakupiłem :)
Generalnie udane mistrzostwa, duża frekwencja widzów, fajna integracja, fajny tygodniowy relaks ...
Tomku masz dużo racji w temacie, że te mistrzostwa były na słabszym poziomie, ale nie uważam, że to dlatego, że nie było Jasona. My nie mamy pojęcia jakie okazy pływają w baniakach naszych rodzimych hodowców-myślę, że bylibyśmy zaskoczeni. Za mało propagujemy zawody na innych forach. Wokół większości for ich właściciele tworzą barierę. Nie można tam propagować akwarystów innych niż „członków” forum— to jakaś paranoja. Ja wstawiłem link do mistrzostw na discusforum.adamn- miałem w związku z tym jakąś tam jazdę, ale było parę osób w Poznaniu-część z nich (jak to zwykle jedzie po mistrzostwach)to malkontenci, ale odważyli się napisać, że byli –to już sukces, ale za to część odgraża się, że wystawią ryby za 2 lata-a to już jest osiągnięcie. Generalnie byłoby świetnie gdyby jeszcze ktoś zalogował się na innych forach i pomógł mi troszeczkę=tylko nie wstydźmy się własnego nicka nazwiska i przynależności, ale szanujmy ustalenia adminów innego forum, a gwarantuję większą i lepszą obsadę za 2 lata. :wink: :wink: :wink: :wink:
Czasami dobrze jest podciągnąć karetę do woła. :D

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: roh » 23 paź 2013, 17:19

klasa wild discus
heckel
Andrzej N cHAMPION Roman i Dariusz H 2 I 3 MIEJSCE
Załączniki
PA184974.JPG
PA184974.JPG (170.91 KiB) Przejrzano 9615 razy
PA184989.JPG
PA184989.JPG (113.58 KiB) Przejrzano 9775 razy
PA184987.JPG
PA184987.JPG (133.56 KiB) Przejrzano 9775 razy

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: roh » 23 paź 2013, 17:28

Wild discus Braun 1,2,3 Michał Marcinkiewicz
Załączniki
2.JPG
2.JPG (125.9 KiB) Przejrzano 9773 razy
3.JPG
3.JPG (136.58 KiB) Przejrzano 9773 razy
PA184969.JPG
PA184969.JPG (126.23 KiB) Przejrzano 9773 razy
Ostatnio zmieniony 23 paź 2013, 17:35 przez roh, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: roh » 23 paź 2013, 17:33

blue discus 1,2 Michał M 3 miejsce Roman i Dariusz H
Załączniki
PA184957.JPG
PA184957.JPG (133.53 KiB) Przejrzano 9774 razy
4.JPG
4.JPG (154.61 KiB) Przejrzano 9774 razy
PA184997.JPG
PA184997.JPG (136.06 KiB) Przejrzano 9774 razy

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: roh » 23 paź 2013, 17:46

Green discus 1,2 Roman i Dariusz H 3 Andrzej N
Przepraszam za jakość fotek i ewentualne pomyłki. fotograf ze mnie jak z koziej ...........trąbka :lol: :lol: :lol:
i jak widać nie wszystkie pliki chcą się otworzyć :?
Załączniki
g1.JPG
g1.JPG (202.65 KiB) Przejrzano 9615 razy
g2.JPG
g2.JPG (95.35 KiB) Przejrzano 9774 razy
g.JPG
g.JPG (119.02 KiB) Przejrzano 9774 razy

Awatar użytkownika
stanpiter
członek PKMD
Posty: 3276
Rejestracja: 13 sty 2005, 12:38
Imie i Nazwisko: Piotr Stanaszek
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: stanpiter » 23 paź 2013, 18:46

Pół żartem ...
Panie i Panowie, wiem coś o kuchni gdyż miałem okazję więcej czasu spędzić z Bogdanem (mieszkaliśmy razem).
Jak to wyglądało, i jakie miało skutki zobaczcie sami.
Załączniki
1.JPG
1.JPG (315.9 KiB) Przejrzano 9768 razy
2.JPG
2.JPG (360.23 KiB) Przejrzano 9768 razy
3.JPG
3.JPG (357.2 KiB) Przejrzano 9768 razy
4.JPG
4.JPG (418.54 KiB) Przejrzano 9768 razy
5.JPG
5.JPG (377.93 KiB) Przejrzano 9768 razy
6.JPG
6.JPG (367.2 KiB) Przejrzano 9768 razy
7.JPG
7.JPG (343.07 KiB) Przejrzano 9768 razy
8.JPG
8.JPG (363.44 KiB) Przejrzano 9768 razy
9.JPG
9.JPG (335.05 KiB) Przejrzano 9768 razy
10.JPG
10.JPG (348.48 KiB) Przejrzano 9768 razy

Awatar użytkownika
stanpiter
członek PKMD
Posty: 3276
Rejestracja: 13 sty 2005, 12:38
Imie i Nazwisko: Piotr Stanaszek
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: stanpiter » 23 paź 2013, 18:49

:mrgreen: :wink:
Załączniki
IMG_8132.JPG
IMG_8132.JPG (360.45 KiB) Przejrzano 9768 razy

Awatar użytkownika
Więcek
junior
junior
Posty: 52
Rejestracja: 24 wrz 2009, 16:40
Imie i Nazwisko: Piotr Więckowicz
Lokalizacja: GŁOGÓW

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: Więcek » 23 paź 2013, 20:06

roh pisze:
Więcek pisze:No niestety Tomek, czasowo nie wyrobię. Ale dzięki za zaproszenie. Spotkamy się jeszcze nie raz. Jak będę miał chwilkę to zapodam kilka fotek z rozdania pucharów.
Dawaj Piotrek, dawaj. Przepraszam, że z Tobą dłużej nie pogadałem, coś mnie zaprzątnęło, a kiedy się odwróciłem ciebie już nie było. Następny razem bądź w sobotę-troichę więcej luzu. Na klub nie zużyjesz zbyt dużo czasu. Czasami coś tam trza zrobić i na jakieś szkolenie pojechać--nie ma tragedii.
Roman, nic się nie stało. W niedziele miałem czas ograniczony bo...odbierałem dyski z dworca :wink: A w sobotę integracja :lol:
Co do przystąpienia do klubu to powiem Ci że łatwiej stoi się z boku i się przygląda.
Nie jest dla mnie istotne czy mam na koszulce PKMD czy Discusforum, ważne że mamy taki sam cel. Propagowanie tego pięknego hobby także poprzez takie właśnie imprezy.
Dlatego panowie i panie, tylko tu i tylko dla Was takie "z ukrycia". Ci co się nie załapali na fotkę z góry przepraszam. Mniej się znamy, ale mam nadzieję że to nadrobimy. :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: Oficjalna strona mistrzostw

Post autor: _TOM_ » 23 paź 2013, 20:13

Więcek pisze:... Co do przystąpienia do klubu to powiem Ci że łatwiej stoi się z boku i się przygląda ....
pewnie że łatwiej, ale że Ty chcesz iść na taką łatwiznę to mnie zaskakujesz trochę, niemniej więcej namawiać nie będziemy, skoro wolisz łatwą drogę ;)

Odpowiedz

Wróć do „IV Mistrzostwa Dyskowców Poznań 2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości