podwodne krolestwo Dispara

Życie w Twoim akwarium (zdjęcia ryb, roślin i innych żyjątek).

Moderatorzy: seba*1*, niki 28, _TOM_

Awatar użytkownika
rafdisc
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 554
Rejestracja: 01 maja 2006, 19:16
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

Post autor: rafdisc » 31 mar 2007, 21:34

Uważam, że tą E.stellata jak i inne rośliny dostałem od Bogdana w prezencie.
Z tego co Ja widziałem to rośliny były przedmiotem licytacji i wynikało z niej, że dostaną je zdobywcy 1 miejsca tj.Jotka i 2 miejsca tj. Dispar pod warunkiem, że dokonają wpłaty ostatnio zaoferowanych przez siebie kwot. Chyba, że się mylę-to z góry przepraszam. Może Boguś niech się wypowie.

Awatar użytkownika
bjarka
członek PKMD
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2004, 23:32
Imie i Nazwisko: Beata Jarka
Lokalizacja: Laskowiec
Kontaktowanie:

Post autor: bjarka » 31 mar 2007, 23:02

Darku, już poprawiłam swój post. Chodziło mi o zakup na licytacji.

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 01 kwie 2007, 16:27

rafdisc pisze:
Uważam, że tą E.stellata jak i inne rośliny dostałem od Bogdana w prezencie.
Z tego co Ja widziałem to rośliny były przedmiotem licytacji i wynikało z niej, że dostaną je zdobywcy 1 miejsca tj.Jotka i 2 miejsca tj. Dispar pod warunkiem, że dokonają wpłaty ostatnio zaoferowanych przez siebie kwot. Chyba, że się mylę-to z góry przepraszam. Może Boguś niech się wypowie.
Nie bardzo rozumiem, dlaczego ten człowiek komplikuje mi życie i nie pozwala Darkowi
myśleć tak jak myśli :)

Sprawa jest bardziej zawiła niż by się to mogło wydawać.
Faktycznie roślinki były przedmiotem licytacji i były przeznaczone dla zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca.
Faktem jest również, że Darek wycofał się z licytacji i zobowiązał się wpłacić wylicytowaną kwotę nie wiedząc czy zajmie drugie miejsce.
Myślę, więc że jeżeli komuś bardzo zależy na interpretacji prawnej zaistniałej sytuacji musi zaangażować prawnika bo ja się do tego nie nadaję.
:wink:

Awatar użytkownika
rafdisc
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 554
Rejestracja: 01 maja 2006, 19:16
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

Post autor: rafdisc » 01 kwie 2007, 17:06

Nikomum nic nie komplikuję tylko może źle coś zrozumiałem. :cry: Jesli tak to już przeprosiłem.Myslałem, że zasady są tu b. proste, a jednak nie. Są b. zawiłe. 8)
Ps. Z tego co widzę to Darek wylicytował roślinki i wszystko OK. i dostał tę jedna w gratisie :roll: . Jeszcze raz Darek sooorki, mowa była o roślince a nie o roslinkach :oops:

Awatar użytkownika
DISPAR
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 483
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:47
Imie i Nazwisko: Dariusz Łupiński
Miejsce zamieszkania/miasto/: Łosice
Lokalizacja: Łosice
Kontaktowanie:

Post autor: DISPAR » 01 kwie 2007, 18:16

W każdym razie dostałem to co chciałem :D . Jak rozpakowałem te rośliny od Bogdana to "szczęka mi opadła na podłogę" ze względu na ich stan. Rośliny były pięknie wybarwione, z grubymi łodygami, dorodnymi liśćmi. Jak on je "czaruje" to bardzo bym się chciał dowiedzieć :D . Korzeń w tym akwarium był jeszcze do niedawna ale mam "miękkie serce" i oddałem go dla syna kolegi do jego akwarium z paletkami bo bardzo mu się podobał. Taki wystrój bez tapety zostaje jeszcze na razie bo podoba mi się - za akwarium jest ściana z zielonego terazytu która wygląda nieżle w połączeniu z roślinami w akwarium.

Odpowiedz

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości